Králi a Princezné 

Žijete moderným životom single alebo aj Vy máte niekoho, na koho sa celý deň tešíte? Niekoho, kto je pre Vás ten najdôležitejší na svete (okrem rodičov samozrejme)? Viete, život single je vlastne veľmi fajn, nemusíte sa nikomu prispôsobovať, chodíte si, kam chcete, zábavu si riadite podľa seba, nikto po Vás doma nevyžaduje nákupy alebo domáce práce, a spoliehate sa len sami na seba. Ide ale o to, že človek je prispôsobený skôr pre život vo väčšej skupine ľudí a minimálne v páre s niekým, s kým s
63 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 63 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 63 položiek

Máte svojho kráľa alebo kráľovnú?

A vôbec to nie je myslené tak, či Vám niekto vládne alebo nie, či má niekto z Vás v páre navrch. Pokiaľ máte doma svojho kráľa či kráľovnú, iste nám dáte za pravdu, že im chcete dosť často urobiť radosť. Či už spoločne stráveným časom, prechádzkou alebo napríklad lístkami do kina, alebo tiež nejaký zaujímavým či vtipným darčekom. Pre našich milovaných väčšinou vyberáme takéto darčeky od srdca celkom ľahko, pretože presne vieme, čo ten druhý ocení a aký má vkus. Nie je tak problém vybrať nejaký nápaditý darček pre milovaného či milovanú.

Vyjadrite obdiv svojmu miláčikovi!

Zrejme sa zhodneme na tom, že Váš kráľ alebo kráľovná majú veľa záujmov, ktoré priamo ponúkajú možnosť kúpi nejakého vhodného darčeka. Avšak tieto možnosti pre dnešok opomenieme, nechajte si ich v zálohe na iné narodeniny alebo inú slávnostnú príležitosť.

Dneska bude reč o darčekoch, ktoré Vášmu milovanému či milovanej ukáže, že sú pre Vás naozajstným kráľom alebo kráľovnou! Sú to darčeky s potlačou, ktoré presne dokážu vyjadriť Vaše city k tomu druhému!

Nepochybne si každý z nás z času na čas dopraje kávu alebo čaj, pre takúto príležitosť sa hodia naše krásne hrnčeky s vtipnou potlačou, ktorú si sami zvolíte! Váš Miláčik si tak vždy pri svojej rannej káve spomenie na to, čo pre Vás znamená. A nie je nič krajšie, ako keď Vám už ráno taká maličkosť vyčarí úsmev na tvári.

Miluje Vaša drahá polovička spánok? Doprajte jej pohodlný a mäkučký vankúš s vlastnou potlačou v nápaditom dizajne pre ešte väčšie pohodlie! Odpočinutá partnerka znamená dobre naladenú partnerku a to je predsa výhra, nie?

Chcete darček, ktorý bude mať Váš kráľ alebo kráľovná stále pri sebe a bude mu tak pripomínať práve Vás? Nie je nič lepšie, než darovať úžasné pohodlné tričko s nápaditou potlačou! Vtipný nápis a kvalitné tričko tvoria kombináciu, ktorej nikto neodolá. Navyše v niekoľkých farbách, v dámskej aj pánskej verzii, vyberie si tak naozaj každý! A pozor, verzia pre chladnejšie dni alebo napríklad na prechádzky vonku - mikina s kapucňou vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny, samozrejme aj s potlačou, ktorú si zvolíte!

Darujte svojej drahej polovičke niečo neobvyklé

Králi a kráľovné sa rodia v každom ročnom období - ako v lete, keď sa nosia voľné a ľahké tričká, tak neskôr na jeseň a v zime, kedy sa hodí teplá mikina s kapucňou. Nehľadiac na to, kedy oslavujete narodeniny, nájdete v tejto kategórii odev vhodný pre váš ušľachtilý pôvod.

Dokonca aj v kráľovských rodinách sa objavujú skutoční spáči. Sme pripravení aj na túto skutočnosť. Zoznámte sa s pohodlnými vankúšmi s potlačou, ktoré šijeme práve pre nich. Potrebujete darček pre chlapca - kráľa spánku alebo ide o darček pre ženu - spiacu kráľovnú po vašom boku? Nesklameme ani fanúšikov športu s modrou krvou. Pre nich sme umiestnili výrazné nápisy týkajúce sa kráľovského pôvodu na športové tričká v mieste zvyčajne zarezervovanom pre priezvisko. Pod ním je jasná vec - číslo jedna - aristokratom predsa patrí prvenstvo.

Tričko pre priateľa povie viac ako tisíc slov

Alebo čo takto skromným tričkom s potlačou obdarovať sám seba? Osobne nemáme nič proti. Sebavedomie je cítenie vlastných hodnôt, ktoré sa hodia v živote, v spoločenských a partnerských kontaktoch. Možno to nie je ideálny odev na prvé rande, ale na ďalšie stretnutie sa hodí. Koniec koncov, je najlepšie, aby ste to urobili hneď a nenechali svojho budúceho partnera na pochybách. Skrátka aby vedel, s čím má počítať.

Tričko s potlačou je tiež dokonalým darčekom pre priateľa. Hoci mnoho televíznych reklám presviedča o produktoch, ktoré vyjadrujú viac než tisíc slov, podľa nášho názoru bude optimálna jedna, ale konkrétna veta. Obdarujte blízku osobu jedným z našich kráľovských tričiek či niektorou z našich mikín s potlačou alebo navrhnite vlastný koncept, ktorý pre vás zrealizujeme. Nakoniec, váš kamarát, kamarátka či partner si zaslúži vynaliezavosť a kreativitu pri vytváraní nezabudnuteľného darčeka pre neho.

Viac