50 rokov 

Päťdesiatka je úžasný vek! Nazvali by sme ho s veľkou istotou obdobím druhej miazgy! Človek už vie, čo od života chce, veľa vecí už zažil, ešte ho nesužujú žiadne veľké problémy staroby a ešte nemá veľa chorôb. Deti sú už dospelé, alebo minimálne takmer dospelé a máme tak oveľa viac času pre seba! Spomeňte si, o čom ste snívali, keď Vám bolo dvadsať alebo tridsať rokov? Nie je čas si teraz začať plniť svoje sny, keď už nemáte také záväzky ako trebárs pred dvadsiatimi rokmi? Áno, v päťdesiatke mo
109 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 109 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 109 položiek

Päťdesiatka nie je žiadny vek

Päťdesiatku považujeme za stredný vek. Teda ani za nerozvážnu mladosť, ani za starobu. Dámy v tomto veku už bezpečne vedia, čo im pristane. Na druhú stranu, s počítačom sme sa už všetci zoznámili, ale nie je dôvod sa domnievať, že sa v päťdesiatke už nič nepotrebujeme učiť, naopak! A zabudnite na poučky, aké to bolo skôr a čo bolo lepšie. Tým nič nevyriešite a pre okolie budete len mentorom, ktorý zaspal na vavrínoch a žije v starých časoch.

Darček pre päťdesiatnikov

Päťdesiate výročie narodenia si zaslúži nepochybne nejaký nápaditý darček. Ak ste pozvaný na oslavu päťdesiatky a zatiaľ neviete, aký darček máte zaobstarať, skúste sa inšpirovať práve na našom webe.

Či už je oslávenec muž alebo žena, chce to jednoducho dobrý nápad. Súčasná doba praje módnym trendom, preto neváhajte a skúste oslávencovi zaobstarať napríklad pekný pár vtipných ponožiek! Obzvlášť pánske ponožky veľmi pekne vyniknú s moderným casual štýlom, veľa mužov určuje trend práve týmito farebnými a štýlovými ponožkami!

Je Váš priateľ - oslávenec - tak trochu závislý na káve? Pravdepodobne sa v päťdesiatich rokoch už svojho zvyku vzdávať nebude, tak mu urobte radosť a podarujte mu krásny hrnček s potlačou! Nápadité hrnčeky na kávu alebo čaj urobia radosť úplne vždy, predovšetkým preto, že ide o pekný osobitý darček, obdarovaný si na Vás vždy pri svojej pauze s kávou spomenie, garantujeme! :)

Chcete vyjadriť svoju úctu k oslávencovi ešte inak? Je pre Vás doslova „legendou“ a vážite si ho? Potom máme pre vás skvelý tip! Vyberajte z nášho nekonečného množstva najrôznejších dizajnov tričiek s potlačou! Tričká sú určené ako pre mužov, tak aj pre ženy, dostupné sú v najrôznejších farbách a s rôznou tematikou. Vyberať tak môžete tričká podľa veku, mesiaca narodenia, profesie alebo záujmov! A verte, že takýto darček pobaví nielen oslávenca, ale aj celú jeho spoločnosť! Kvalitné tričká z bavlny sú pohodlné a veľmi odolné a potlač je nanášaná najnovšou technológiou, teda o trvanlivosť darčeka naozaj nemusíte mať strach :)

Viac