Darčeky pre milovníkov zvierat 

Mačka alebo pes? Akého domáceho maznáčika uprednostňujete vy? Ľudia sa často stretnú práve v názore na to, akého maznáčika majú radšej. A prečo práve o tejto téme vznikajú veľké diskusie? V podstate preto, že sa jedná o dva rozdielne typy ľudí, ktorí si psa alebo mačku ako svojho domáceho miláčika zvolí. Vychádza to už z povahy samotného zvieraťa. Pes potrebuje spoločnosť a pozornosť svojho pána, potrebuje tiež časté venčenie. Naproti tomu s mačkou von chodiť nemusíte a s pokojom sa bez vás zaob
122 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 122 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 122 položiek

Zvieratá nastupujú na scénu

Jedným z dôvodov, prečo vznikajú rozpory medzi milovníkmi mačiek a psov, môže byť tiež to, že majitelia psov bývajú väčšinou otvorenejšie a majú väčšie tendencie dodržiavať pravidlá. Naproti tomu majitelia mačiek bývajú skôr introvertný povahy a dôležitejšie ako pravidlá je pre nich určitá komfortnosť. Na toto téma existuje aj rad prieskumov, nie ale pre to, aby sa zabránilo prípadným diskusiám o tom, kto je lepší, praktickejšie, inteligentnejšie, a podobne, ale napríklad preto, aby mohli lekári prípadne ľuďom ponúknuť zodpovedajúcu terapiu. A je pravdou, že domáci maznáčik, či už akýkoľvek, je veľmi často oveľa viac než tie najúčinnejšie lieky.

Jedinečný darček pre milovníkov zvierat

Darčeky pre kočkomily a milovníkov psov môžete vyriešiť celkom elegantným spôsobom. Keďže milujú zvieratá, tak práve tematika mačiek alebo psov ich poteší, nech už bude obsiahnutá v akomkoľvek darčeka.

Ak váhate, aký darček vymyslieť k sviatku alebo k narodeninám vášho kamaráta alebo kamarátky a pritom viete, že sa jedná o vášnivého kynológa alebo milovníka, máte vyhrané. Skúste jeho alebo ju podarovat krásnym hrnčekom s potlačou! Ich ranná káva im oddnes vyčarí úsmev na tvári, nielen kvôli peknému tematickému potlače na hrnčeka, ale aj vďaka spomienke na vás :)

Miluje váš priateľ relax? Tak mu ho ešte spríjemnite! Nechajte mu vyrobiť pohodlný a mäkučký vankúšik s potlačou psa alebo mačky! Každý milovník zvierat určite zaplesá! Vankúšik je vyrábaný z kvalitného materiálu, ktorý chvíle odpočinku posunie na vyššiu úroveň :)

Tričko s potlačou zvierat

Ak si stále nie ste príliš istí, trefou do čierneho je potom vtipné tričko s potlačou. Potlač vytvárame pomocou najnovšej technológie, tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny, jedná sa teda o jedinečné kúsky! Vyberať môžete zo širokej škály rôznych potlačí, pokiaľ ale nenájdete žiadny, ktorý by vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať! Radi pre vás vytvoríme potlač na mieru presne podľa vašich predstáv! Skladom máme tričká pre mužov aj ženy, rôzne farby aj strihy, takže je z čoho vyberať. Tak neváhajte a objednajte si ten najlepší darček v našom online shope práve dnes!

Vtipné tričko ako vhodný darček?

Viac