Legendy 

Čo alebo kto je pre Vás legendou? V pôvodnom slova zmysle išlo o rozprávanie zo života svätcov alebo o zázrakoch spojenými s pozostatkami alebo svätými predmety. Tento smer sa ale časom trochu zmenil, v prenesenom slova zmysle môžeme dnes o legendách hovoriť ako o význačných ľuďoch, ktorí niečo dokázali, stali sa slávnymi alebo sú nám inšpiráciou. Legendy vznikali už od doby antiky a veľmi rozšírené boli v čase stredoveku, kedy práve prišlo k slovu kresťanstvo a povedané dnešným jazykom, potrebo
62 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 62 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 62 položiek

Legendárny ľudia

Každý z nás má vo svojom blízkom alebo aj vzdialenom okolí niekoho, kto je pre neho legendou. Ku komu vzhliada, dá na jeho názory a je mu napríklad blízky svojím zmýšľaním. Legendou sa pre nás v tomto význame môžu stať cudzí ľudia, či už z histórie alebo súčasnosti, ale aj ľudia blízki - napríklad náš otec, dedo alebo nejaký náš predok, ktorý niečo významné dokázal. Takým ľuďom, ktorí sú pre nás „legendou“, chceme často dať najavo našu úctu, a to nielen správaním a slovným ocenením. Čo tak vymyslieť darček pre tú Vašu legendu?

Nápady na legendárny darčeky

Legendy, ktoré máte okolo seba, a ktoré nepochádzajú z histórie, si iste zaslúžia Vašu úctu a pozornosť. Tú môžete vyjadriť napríklad nápaditým darčekom, ktorý bude jedinečný, osobitý a vyjadrí úctu práve tej Vašej „legende“.

Na výber máte u nás množstvo motívov! Vytvárame potlače podľa našich predlôh, radi ale natlačíme tričko, tašku, ponožky, hrnčeky alebo čokoľvek iné presne podľa Vášho želania a podľa Vášho dizajnu!

Úplnou klasikou sú vtipné a originálne tričká s potlačou, ktoré potešia nejedného muža aj ženu. Vyrábame tričká v pánskom aj dámskom dizajne, v nespočetnom množstve farieb a s množstvom nápisov, stačí si iba vybrať! Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny a modernou technológiou potlače, radi Vám vytvoríme tiež tričko či akýkoľvek iný darček presne podľa Vášho návrhu! Neváhajte nás preto kontaktovať, sme tu pre Vás!

Viac