Tričko pre narodených v konkrétnom mesiaci 

Aký je Váš najobľúbenejší mesiac v roku? Je to ten, v ktorom ste sa narodili alebo preferujete mesiac v inom ročnom období? Kalendárny rok, ktorý bežne používame, má 12 mesiacov. Mesiace boli rozdelené pôvodne podľa časovej jednotky, za ktorú mesiac dokázal obehnúť celú svoju púť na oblohe. Avšak, tento mesiac trval o pár dní menej a preto musel byť v súčasnej dobe používanom gregoriánskom kalendári umelo upravený. Každý mesiac má potom odlišný počet dní, ktoré sa označujú číslicou. Preto môžem
187 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 187 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 187 položiek

Kalendárny rok

Mesiace je možné v našom podnebí rozdeliť do jarných, letných, jesenných a zimných, každý mesiac potom má svoj názov odvodený väčšinou od ročného obdobia, v ktorom prichádza na rad. V našom miernom podnebnom pásme vlastne môžeme hovoriť o šťastí, že sa nám spolu s mesiacmi striedajú ročné obdobia, a preto môžeme zažívať horúce letá aj zimy plné snehu. Vnímame prebúdzajúcu sa prírodu na jar a obdivujeme všetky farby jesene.

Z pohľadu astrológa dáva každý mesiac práve narodeným iné vlastnosti, čo súvisí aj s horoskopmi a rozdelením zodiaku. Úprimne povedané, mesiac, v ktorom sme sa narodili, nám vo väčšine prípadov je naozaj bližší, prečo to teda nevyužiť a nevymyslieť darček pre oslávenca s touto tematikou?

Darček podľa mesiacov v roku

U svojich blízkych a známych celkom iste vieme, v ktorom mesiaci sa narodili. Či už nám to povie ich znamenie zverokruhu alebo oni sami, ide o skvelú tému, ktoré Vás môže inšpirovať.

Čo tak podarovať Vašej kamarátke pohodlný vankúšik s tematickou potlačou mesiaca, v ktorom sa narodila? Pri chvíľkach odpočinku Vám bude bezpochyby vďačná!

Ak hľadáte niečo konkrétnejšie, určite nezabudnite na super tričká a mikiny s potlačou, ktoré ponúkame! Tričká aj mikiny sú vyrábané z bavlny prvotriednej kvality a dokážeme ich potlačiť ako vopred stanovenými vzormi, tak podľa Vášho želania! Tričká aj mikiny sú veľmi pohodlné a navyše dokážu celú spoločnosť na oslave narodenín určite pobaviť. Zmieňujú mesiac, v ktorom sa oslávenec narodil, a navyše vytvárajú z tohto darčeka niečo absolútne výnimočné. Prečo teda nezvoliť presne takýto štýlový a osobitý darček?

Viac