Tričká s potlačou pre rôzne profesie 

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porcií dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o prácu populárne u mnohých zákazníkov. Mrkni na produkty dostupné v tejto kategórii a zisti, ktoré najlepšie zodpovedajú Tvojmu odbore.
1860 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 1860 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 1860 položiek

Práca

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu odboru. Pre zamestnancov máme tiež niečo špeciálne

Nehľadiac na to, v akom odbore robíte, určite nájdete niečo pre seba. Koniec koncov, niektoré zábavné situácie spojené s prácou sa stávajú v každej brandži. Tričko s potlačou do práce so sebou obvykle nesie dosť univerzálne poslanie - napr. s prižmúrenými očami vyjadruje náš postoj ku každodenným povinnostiam. Samozrejme sa tričká s potlačou tohto typu hodia len v situácii, keď má váš šéf zmysel pre humor. Tak je to práve v našej firme, preto sa nemuseli návrhári držať s fantáziou na uzde a pripravili niečo extra aj pre vás.

Tričko s potlačou do práce je tiež skvelým darčekom pre kolegu z kancelárie. Ak sa vo vašom tíme blížia nejaké narodeniny a nemáte potuchy, čím kolegu obdarovať - ​​tu nájdete odpoveď. Tričko s potlačou do práce je tiež humorným nápadom na poukázanie určitých návrhov šéfovi - samozrejme s podmienkou už spomínaného zmyslu pre humor vášho vedúceho. Blíži sa firemný večierok alebo charitatívna akcia organizovaná vo vašej firme? Ak áno, tričká s potlačou o práci vám pomôžu ešte viac sa zblížiť s kolektívom. Týmto spôsobom vytvoríte zaujímavý, aj keď oveľa voľnejší štýl, než každodenný dress code.

Kreatívne potlače

Silou našich tričiek o práci je nielen ich dokonalá kvalita, ale aj trvalá výrazná potlač. Za túto časť našej práce zodpovedajú vo väčšej miere stroje. Žiadne zaujímavé tričko s potlačou do práce by však nevzniklo bez ľudského faktora. V tomto prípade je ním predovšetkým naša kreativita. Tou sršíme. Aj preto, že v našej vlastnej kancelárii panuje skvelá atmosféra. To, ako sa cítime v práci, je určite jeden z najdôležitejších aspektov, pokiaľ ide o plnenie pracovných povinností. Veríme, že naše tričká s potlačou o práci vám pomôžu tiež pozitívne vstúpiť do atmosféry panujúcej vo vašej firme. Ak vám žiadny z hotových návrhov nevyhovuje, pošlite nám svoj a my necháme urobiť najskôr jeho grafickú vizualizáciu a potom tričká pre vás alebo vašich kolegov z práce.Viac