Práce 

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porcií dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o prácu populárne u mnohých zákazníkov. Mrkni na produkty dostupné v tejto kategórii a zisti, ktoré najlepšie zodpovedajú Tvojmu odbore.
270 produkty

Podkategórie

 • Sestričky

  Sestry dnešnej doby

  Určite je potrebné podotknúť, že sestričky to v dnešnej dobe nemajú vôbec o nič ľahšie, než ich predchodkyne v stredoveku. Iste, v modernej dobe máme k dispozícii veľa prístrojov a liekov, ale podstata zostáva rovnaká. Sestričky musia mať veľkú dávku trpezlivosti a ústretový ľudský prístup ku všetkým pacientom. Musia byť vzdelané a vyrovnať sa s veľkou psychickou aj fyzickou záťažou. Nemyslíte si, že takáto profesia si zaslúži veľké ocenenie viac ako iná?

  Existujú darčeky pre sestričky?

  Áno, existujú! Pár tipov by sme pre vás mali, aj keď je pravdou, že za takú veľkú záťaž a námahu, ktorú sestričky podstupujú, by si zaslúžili možno aj rytiersky rád.

  Ako všetci vieme, zdravotné sestry nosia v nemocniciach aj iných zdravotníckych zariadeniach rovnošatu. Nič ale nebráni tomu, aby ste im podarovali krásne a vtipné ponožky s potlačou! Takéto vtipné dizajnové ponožky určite rozosmejú nejedného pacienta, obzvlášť ak ide o sestru z detského oddelenia!

  Dlhá zmena? Samozrejme, nočné a dlhé zmeny bývajú u zdravotných sestier pravidlom, preto nie je nič lepšie, ako podarovať sestričke krásny hrnček so štýlovým nápisom, ktorý jej navyše prezradí, ako veľmi si jej profesiu vážite. Každá sestra si rada uvarí kávu pri vybavovaní nevyhnutnej administratívy, a práve tento hrnček od vás jej zaručene spríjemní tieto chvíle!

  Je vaša známa, kamarátka alebo žena zdravotnou sestrou? Sestričky majú väčšinou svoju dobrotu a obetavosť vpísanú v tvári, umocnite tento pocit ešte štýlovým tričkom s potlačou! Ukážete tak celému svetu, že práve toto je zdravotná sestra, ktorá je schopná sa o všetko postarať a je úplne neoceniteľná. Kvalitné tričká v dámskom strihu z pohodlnej bavlny potešia nejednu zdravotníčku!

 • Hasiči

  Tipy na tie najlepšie darčeky pre hasičov

  Nehľadajte za tým žiadnu vedu. Nepredpokladáme, že by ste vyberali profesionálne vybavenie pre hasičov, ak sa tomuto odvetviu nevenujete - ako vieme, je veľmi špecifické.

  Dobrým tipom na darček môže byť hrnček na kávu s vtipnou potlačou. Je skoro isté, že hrnček používa každý z nás pravidelne každý deň a Vy máte tiež určite ten svoj obľúbený. A navyše, dobrá káva v peknom hrnčeku iste príde pri dlhej službe vhod!

  Čo takto niečo na uhasenie smädu? Fliaš s najrôznejším obsahom nájdete veľa, často aj s vtipnými nápismi, malými panáčikov a dobrým obsahom k tomu. Tieto darčeky sú klasikou, ktorou nič nepokazíte - ale ako všetci vieme, asi ani neohromíte, pretože sú väčšinou už v spoločnosti veľmi dobre známe.

  Štýlové tričká pre hasičov

  Pánske tričká v atraktívnom dizajne sú veľmi praktické a pohodlné vďaka použitému materiálu. Takéto štýlové pánske tričká by sa mohli stať dobrým darčekom pre dobrovoľných hasičov z jednej jednotky, ktorí sa schádzajú aj mimo službu, vo svojom voľnom čase. Často sú hasičmi na dedinách organizované tiež schôdze, vonkajšie grilovačky a plesy, prečo ľuďom teda jednoducho nedať najavo, kto ste? A tiež, že sú s Vami ako s nebojácnym mužom vždy v bezpečí!

  A ešte jeden tip, pokiaľ ide o grilovačky! Nejeden hasič vie skrotiť aj oheň na grile a s veľkou obľubou sa pri spoločných akciách venuje práve grilovaniu. Obdarujte ho teda perfektnou štýlovou kuchárskou zásterou, ktorá má na sebe vtipnú hasičskú dizajnovú potlač! Jednoznačne budete so svojim darčekom originálny!

 • Kuchári

  Darčeky pre kuchára? Veľa nevyhnutnosťou!

  S nadsádzkou sa dá povedať, že kuchára poteší naozaj čokoľvek, čo sa týka jeho kráľovstvo - teda kuchyne. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto miluje varenie a stalo sa jeho životná vášňou, potom iste dobre viete, že jeho kuchyňa pripomína dobre vyzbrojenú jednotku. Dobrým tipom na darček by tak mohla byť nejaká vychytávka do kuchyne, ale faktom zostáva, že kuchári väčšinou už veľa vecí majú (a to aj tie, o ktorých vy počujete prvýkrát v živote) a celkom ľahko so svojím výberom netrafíte.

  Čo ale určite každý kuchár alebo kuchárka, či už profesionáli alebo samoukov potrebujú, je jednoznačne kuchárska zástera. Zástera z kvalitného materiálu, navyše s vtipnou potlačou, sa určite stane obľúbeným kúskom vášho šéfkuchára. Potlač je vyrábaný modernou technológiou, teda aj pri opakovanom praní nehrozí, že by sa poškodil.
  Kulinárske zážitky? Radšej nie, prosím.

  Kulinárske zážitky sú obľúbenou doménou dnešných zážitkových serverov, ktoré ponúkajú najrôznejšie typy gurmánskych ochutnávok, či už miestne alebo zahraničnej kuchyne. Pokiaľ ale dobre svojho kuchára nepoznáte, radšej sa takých typom darčeka vyhnite. Možno naozaj nemá osobne rád morské plody a taký výlet španielska prímorskou kuchýň by v ňom zanechal hlboké stopy, a nie práve príjemné.

  S akým darčekom pre kuchárov ale určite neoľutujete?

  Každý kuchár alebo kuchárka sú vždy najviac vďační, ak ich stravníkom chutí a dokážu to oceniť. Iste, slovné pochvala je určite namieste, skúsme ale vyjadriť svoju vďaku aj trochu inak! Čo tak tričko s vtipnou potlačou ako darček? Skladom máme varianty pre mužov aj ženy, tričká sa štýlovým kuchárskym potlačou sú veľmi obľúbená! Kvalitné tričká z bavlny sú pohodlné a dizajnovo vychytaná, poteší nielen obdarovaného, ​​ale pobaví aj celú spoločnosť. A navyše, obdarovanej osobe dáte veľmi dobre najavo, ako si jej kuchárskeho umu vážite! Existuje snáď lepší darček? :)

 • Včelári

  Včelári a ich záujmy

  Včelárstvo je v našich krajinách organizované zväzom, členom zväzu sa ale stávajú včelári väčšinou čisto zo svojho záujmu. A pravdou je, že bez včiel by sme ako ľudstvo mali naozaj veľký problém, pretože by sme prišli o veľa plodín, ktoré by neboli opeľované.
  Včelári si teda zaslúžia skutočnú úctu, pretože okolo úľov je veľa práce, ale vďaka nim máme vlastne všetko. Každý včelár je na svoju záľubu veľmi hrdý a pravdepodobne aj nejakého včelára vo svojom okolí poznáte. Prečo teda práve toho Vášho známeho či kamaráta neobdarovať tematickým darčekom pre včelárov?

  Odborné znalosti nie sú potrebné

  Ak stojíte o darček pre včelárov, radšej sa nepúšťajte do väčších akcií. Ak nie ste odborníkom, určite sa vyhnite nakupovaniu potrieb priamo pre včelstvá. Každý včelár si radšej to svoje osvedčené vyberie sám. Rovnako tak sa neunáhlite a nenakupujte „špeciálne“ druhy medu. Každý včelár je tak trochu degustátor a verte tomu, že včelár dobrý med pozná, radšej sa teda vyhnite možnému faux pas so zlou kvalitou medu.


  Pokiaľ chcete obdarovať Vášho včelára, nie je nič jednoduchšie, než zvoliť niečo praktické s tematikou včiel. Skúste mu ako darček vybrať napríklad štýlovú pohodlnú mikinu s kapucňou, na ktorú necháte natlačiť vtipný nápis! Verte, že takéto oblečenie má veľký úspech a vzhľadom na to, že včelári trávia veľa času vonku, mikina by sa mu v chladnejších dňoch mohla pri pobyte vonku náramne hodiť.


  Ak nechce darovať mikinu, skúste osvedčenú klasiku. Ponúkame pohodlné a kvalitné tričká s potlačou, ktoré Vášho známeho včelára určite potešia! Tričká vyrábame z prvotriednej bavlny, tlačíme pomocou najnovšej technológie, teda je kvalita naozaj zaručená. Tričká je možné vyberať v najrôznejších farbách a s rozličnou vtipnou potlačou, pobavíte tak nielen včelárov, ale aj ostatné osadenstvo. Takéto tričko sa môže stať fajn darčekom napríklad k narodeninám alebo k sviatku, je to ale zároveň dobrý tip pre všetkých členov nejakej organizácie, ktorí sa schádzajú napríklad na schôdzach. Stále ešte váhate? :)

 • Lekári

  Docenenie ťažkej práce

  Rovnako ako na zdravotné sestry, aj na lekárov sú kladené vysoké nároky a musia sa vyrovnávať s psychickou aj fyzickou záťažou. Majú obrovskú zodpovednosť za naše životy a musia sa vedieť rýchlo rozhodovať. Ako by aj nie, keď na nich závisí to najdôležitejšie - ľudský život. A toto všetko si zaslúži ocenenie, nemyslíte?

  Darček pre lekára, ktorý nesklame

  Poznáte to, nočné služby, nepravidelné smeny, dokonca predĺžené smeny a lekári musia byť vždy v pohotovosti. Je im teda potrebný poriadny odpočinok, hoci si občas ukradnú chvíľočku aj v službe. Ak máte vo svojom okolí lekára a premýšľate, aký darček by bol pre neho vhodný, vedzte, že ho určite poteší pohodlný vankúšik s potlačou! Chvíle relaxu budú o to príjemnejšie! Vankúšiky sú veľmi pekné, pohodlné a ušité z kvalitného materiálu, takže oddych bude veľmi príjemný :)

  Nepoznáme snáď lekára, ktorý by si nedával v službe kávu. Káva je dobrý stimulant, ktorý pomôže prekonať krízové ​​chvíľky bez spánku v nočnej službe, preto sa určite hodí podarovať vtipný hrnčekom s potlačou! Stavte sa, že si na Vás počas svojej služby niekoľkokrát spomenie, akonáhle vezme hrnček do ruky :)

  Niečo štýlového na záver

  Je Váš priateľ, priateľka či kamarát doktor? Kúpte mu vtipné tričko s potlačou podľa Vášho výberu! Ponúkame nepreberné množstvo skvelých dizajnov, ktoré Vás určite pobavia. Či už je obdarovaný muž alebo žena, máme niečo pre každého! Kvalitná bavlna a najnovšie technológie potlače Vás nesklamú, vyberať môžete z rozličných farebných variácií. Také tričko sa potom môže stať pekným darčekom napríklad k narodeninám, k sviatku, k výročiu, alebo jednoducho iba tak, ak chcete niekoho potešiť. Ak máte vlastný nápad alebo dizajn, ktorý by ste na tričko chceli natlačiť, sem s ním! Radi Vám vyjdeme v ústrety, garantujeme, že dokážeme natlačiť takmer čokoľvek :)

 • Skladníci

  Ľudský faktor v čase automatizácie

  Isté je, že moderná doba už veľa vecí zautomatizovala, pretože je to pre výrobcov rýchlejšie, efektívnejšie a nepochybne lacnejšie. Isté ale je, že bez ľudí a ich práce sa stále nezaobídeme! Aká je teda práca skladníka? Myslíte, že je vcelku ľahká a nijako príliš náročná?

  Skladník hrdina

  Práca skladníka nespočíva len v premiestňovaní tovaru a jeho skladovaní, ale aj v presnej evidencii, efektivite práce a vydávaní tovaru. Skladník musí byť presný a rýchly. Musí vedieť, kde a čo nájde, a nesmie sa pomýliť. Má teda veľkú zodpovednosť a tú treba náležite oceniť.

  Darčeky pre skladníkov

  Pracuje nejaký Váš známy ako skladník? Ak áno, určite príde doba, kedy budete premýšľať, aký by ste mu radi dali darček, či už k narodeninám alebo napríklad k sviatku.

  Skladníci mávajú pauzu na desiatu, možno by sa mu teda hodilo niečo praktické, čo vo svojej práci využije a čo mu budú kolegovia závidieť. Skúste mu ako darček vybrať nejaký fajn hrnček na kávu s tematickou potlačou! Jeho pauza na kávu tak bude oveľa príjemnejšia a nejeden spolupracovník bude hrnček s vtipným nápisom závidieť.

  Skladníci väčšinou fasujú oblečenie, ale aj v civile preferujú takí muži (pripúšťame, že v tejto profesii pracujú aj ženy, ale nie je ich toľko z dôvodu veľkej fyzickej náročnosti) pohodlie a kvalitu. Skúste teda vybrať ako darček vtipné tričko s potlačou! Skladom máme rozmanitú škálu všetkých farieb a druhov tričiek v štýlovom dizajne. Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny s najnovšou technológiou potlače, a preto budú naozaj hodnotným darčekom. Vtipné texty pobavia nielen obdarovaného, ​​ale aj jeho kolegov a okolie. A ak túžite po niečom naozaj špeciálnom, namiesto trička vyberte pohodlnú mikinu s kapucňou a s potlačou, ktorá môže byť aj podľa Vášho výberu! Tak nad čím ešte váhate? :)

 • IT špecialisti

  IT ako profesia aj záľuba

  Pre niekoho je počítač stále tak trochu nepriateľom, pre niekoho každodenným pomocníkom, bez ktorého sa nezaobíde, pre niekoho záľubou, ktoré sa venuje aj vo voľnom čase. Priznajme si, že ak nie ste fanda do informačných technológií, všetky tie názvy, programy a postupy sú pre vás tak nejako španielskou dedinou. A nie je sa čomu diviť. Toto odvetvie sa mení každý deň, každý ďalší deň tu máme nové technológie, nové prístroje a nové programy, a len ten, ktorý sa mu naozaj venuje, dokáže držať tempo s týmto zbesilým vývojom.

  Tipy na darčeky pre IT

  Preboha, hlavne sa nesnažte tomu všetkému AJTAK zavďačiť nejakú technickú novinkou alebo doplnkom k jeho počítači! Bolo by to zrejme dobré faux pas, pretože nepochybujte, že on pozná lepšie, novšie, modernejšie a rýchlejšie variantu úplne všetkého!

  Väčšina IT špecialistov je skvelá vo svojej profesii, a ak sa do niečoho zaberie, tak nevníma čas ani okolie. Skúste teda tomu vášmu AJTAK dať ako darček štýlový hrnček na kávu! A viete, prečo? Stavíme sa, že v okolí jeho počítača sa nachádza minimálne tri ďalšie špinavé hrnčeky, ktoré nemal čas odniesť a preto mu ešte jeden, ten od vás, bude moc vyhovovať. Napríklad práve tento hrnček sa stane jeho najobľúbenejším, obzvlášť ak naň necháte vyrobiť štýlový potlač!

  Rozumiete všetkým tým skratkám, kódom a matematickým vzorcom, ktoré ajťáci používajú? Ak nie, tak nevešajte hlavu. Avšak, IT špecialisti im rozumie a väčšinou je veľmi pobaví. Skúste mu teda ako darček dať štýlové tričko práve s takým potlačou! Dizajnové potlače poteší a pobaví každého, kto sa venuje IT odvetvia! Na výber je zo širokého spektra farieb a vzorov, a vedzte, že aj keď niektorým nerozumiete (nebojte, nie ste sami), tak svojho AJTAK určite rozosmejete! :) Naše tričká vyrábame z bavlny prvotriednej kvality, potlač vykonávame pomocou najnovšej technológie, jedná sa teda naozaj o prvotriedne kúsky, ktoré bude obdarovaný veľmi rád a často nosiť!

  P.S. Pokiaľ by ste radi obdarovali štýlovým tričkom ženu, žiadny problém, dajte nám vedieť, a radi tričko vyrobíme presne na mieru!

  Geek tričká prináša náš geek shop

  Kupujete si pravidelne najmodernejšie smartfóny, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Ste na všetkých sociálnych sieťach, email prezeráte každú polhodinu a bez internetu sa už prakticky nezaobídete? Pre vás sú určené geek tričká a ďalšie geek shop sortiment. V ponuke ďalej nájdete IT tričká pre programátorov.

  Geek shop

  Profíkom v IT sa človek nestáva po prečítaní jednej príručky. Dá sa ale špekulovať, že má dobre nakročené ten, kto sa dokáže zasmiať profesným vtipoch. Geek shop je oddelenie, kde si normálny smrteľníci moc nepočtou. Pre kódery, webmasterov a ďalšie magormi, čo sú v prostredí IT technológií ako doma je tu naopak veľa príležitostí, ako si na svojom okolí vyskúšať, kde sú skrytí ľudia rovnaké krvi. Keď sa na ulici nádherná dievča zasmeje vášmu binárnemu vtipu na tričku, môže z toho byť tiež láska na celý život ;-)

 • Farmári
 • Mechaniky
 • Stolár
 • Vodiči auta
 • Elektrikár
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 270 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 270 položiek

Práca

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie ...

Práca

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu odboru. Pre zamestnancov máme tiež niečo špeciálne

Nehľadiac na to, v akom odbore robíte, určite nájdete niečo pre seba. Koniec koncov, niektoré zábavné situácie spojené s prácou sa stávajú v každej brandži. Tričko s potlačou do práce so sebou obvykle nesie dosť univerzálne poslanie - napr. s prižmúrenými očami vyjadruje náš postoj ku každodenným povinnostiam. Samozrejme sa tričká s potlačou tohto typu hodia len v situácii, keď má váš šéf zmysel pre humor. Tak je to práve v našej firme, preto sa nemuseli návrhári držať s fantáziou na uzde a pripravili niečo extra aj pre vás.

Tričko s potlačou do práce je tiež skvelým darčekom pre kolegu z kancelárie. Ak sa vo vašom tíme blížia nejaké narodeniny a nemáte potuchy, čím kolegu obdarovať - ​​tu nájdete odpoveď. Tričko s potlačou do práce je tiež humorným nápadom na poukázanie určitých návrhov šéfovi - samozrejme s podmienkou už spomínaného zmyslu pre humor vášho vedúceho. Blíži sa firemný večierok alebo charitatívna akcia organizovaná vo vašej firme? Ak áno, tričká s potlačou o práci vám pomôžu ešte viac sa zblížiť s kolektívom. Týmto spôsobom vytvoríte zaujímavý, aj keď oveľa voľnejší štýl, než každodenný dress code.

Kreatívne potlače

Silou našich tričiek o práci je nielen ich dokonalá kvalita, ale aj trvalá výrazná potlač. Za túto časť našej práce zodpovedajú vo väčšej miere stroje. Žiadne zaujímavé tričko s potlačou do práce by však nevzniklo bez ľudského faktora. V tomto prípade je ním predovšetkým naša kreativita. Tou sršíme. Aj preto, že v našej vlastnej kancelárii panuje skvelá atmosféra. To, ako sa cítime v práci, je určite jeden z najdôležitejších aspektov, pokiaľ ide o plnenie pracovných povinností. Veríme, že naše tričká s potlačou o práci vám pomôžu tiež pozitívne vstúpiť do atmosféry panujúcej vo vašej firme. Ak vám žiadny z hotových návrhov nevyhovuje, pošlite nám svoj a my necháme urobiť najskôr jeho grafickú vizualizáciu a potom tričká pre vás alebo vašich kolegov z práce.Viac