Práce 

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porcií dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o prácu populárne u mnohých zákazníkov. Mrkni na produkty dostupné v tejto kategórii a zisti, ktoré najlepšie zodpovedajú Tvojmu odbore.
669 produkty

Podkategórie

 • Sestričky

  Sestry dnešnej doby

  Určite je potrebné podotknúť, že sestričky to v dnešnej dobe nemajú vôbec o nič ľahšie, než ich predchodkyne v stredoveku. Iste, v modernej dobe máme k dispozícii veľa prístrojov a liekov, ale podstata zostáva rovnaká. Sestričky musia mať veľkú dávku trpezlivosti a ústretový ľudský prístup ku všetkým pacientom. Musia byť vzdelané a vyrovnať sa s veľkou psychickou aj fyzickou záťažou. Nemyslíte si, že takáto profesia si zaslúži veľké ocenenie viac ako iná?

  Existujú darčeky pre sestričky?

  Áno, existujú! Pár tipov by sme pre vás mali, aj keď je pravdou, že za takú veľkú záťaž a námahu, ktorú sestričky podstupujú, by si zaslúžili možno aj rytiersky rád.

  Ako všetci vieme, zdravotné sestry nosia v nemocniciach aj iných zdravotníckych zariadeniach rovnošatu. Nič ale nebráni tomu, aby ste im podarovali krásne a vtipné ponožky s potlačou! Takéto vtipné dizajnové ponožky určite rozosmejú nejedného pacienta, obzvlášť ak ide o sestru z detského oddelenia!

  Dlhá zmena? Samozrejme, nočné a dlhé zmeny bývajú u zdravotných sestier pravidlom, preto nie je nič lepšie, ako podarovať sestričke krásny hrnček so štýlovým nápisom, ktorý jej navyše prezradí, ako veľmi si jej profesiu vážite. Každá sestra si rada uvarí kávu pri vybavovaní nevyhnutnej administratívy, a práve tento hrnček od vás jej zaručene spríjemní tieto chvíle!

  Je vaša známa, kamarátka alebo žena zdravotnou sestrou? Sestričky majú väčšinou svoju dobrotu a obetavosť vpísanú v tvári, umocnite tento pocit ešte štýlovým tričkom s potlačou! Ukážete tak celému svetu, že práve toto je zdravotná sestra, ktorá je schopná sa o všetko postarať a je úplne neoceniteľná. Kvalitné tričká v dámskom strihu z pohodlnej bavlny potešia nejednu zdravotníčku!

 • Hasiči

  Tipy na tie najlepšie darčeky pre hasičov

  Nehľadajte za tým žiadnu vedu. Nepredpokladáme, že by ste vyberali profesionálne vybavenie pre hasičov, ak sa tomuto odvetviu nevenujete - ako vieme, je veľmi špecifické.

  Dobrým tipom na darček môže byť hrnček na kávu s vtipnou potlačou. Je skoro isté, že hrnček používa každý z nás pravidelne každý deň a Vy máte tiež určite ten svoj obľúbený. A navyše, dobrá káva v peknom hrnčeku iste príde pri dlhej službe vhod!

  Čo takto niečo na uhasenie smädu? Fliaš s najrôznejším obsahom nájdete veľa, často aj s vtipnými nápismi, malými panáčikov a dobrým obsahom k tomu. Tieto darčeky sú klasikou, ktorou nič nepokazíte - ale ako všetci vieme, asi ani neohromíte, pretože sú väčšinou už v spoločnosti veľmi dobre známe.

  Štýlové tričká pre hasičov

  Pánske tričká v atraktívnom dizajne sú veľmi praktické a pohodlné vďaka použitému materiálu. Takéto štýlové pánske tričká by sa mohli stať dobrým darčekom pre dobrovoľných hasičov z jednej jednotky, ktorí sa schádzajú aj mimo službu, vo svojom voľnom čase. Často sú hasičmi na dedinách organizované tiež schôdze, vonkajšie grilovačky a plesy, prečo ľuďom teda jednoducho nedať najavo, kto ste? A tiež, že sú s Vami ako s nebojácnym mužom vždy v bezpečí!

  A ešte jeden tip, pokiaľ ide o grilovačky! Nejeden hasič vie skrotiť aj oheň na grile a s veľkou obľubou sa pri spoločných akciách venuje práve grilovaniu. Obdarujte ho teda perfektnou štýlovou kuchárskou zásterou, ktorá má na sebe vtipnú hasičskú dizajnovú potlač! Jednoznačne budete so svojim darčekom originálny!

 • Kuchári

  Darčeky pre kuchára? Veľa nevyhnutnosťou!

  S nadsádzkou sa dá povedať, že kuchára poteší naozaj čokoľvek, čo sa týka jeho kráľovstvo - teda kuchyne. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto miluje varenie a stalo sa jeho životná vášňou, potom iste dobre viete, že jeho kuchyňa pripomína dobre vyzbrojenú jednotku. Dobrým tipom na darček by tak mohla byť nejaká vychytávka do kuchyne, ale faktom zostáva, že kuchári väčšinou už veľa vecí majú (a to aj tie, o ktorých vy počujete prvýkrát v živote) a celkom ľahko so svojím výberom netrafíte.

  Čo ale určite každý kuchár alebo kuchárka, či už profesionáli alebo samoukov potrebujú, je jednoznačne kuchárska zástera. Zástera z kvalitného materiálu, navyše s vtipnou potlačou, sa určite stane obľúbeným kúskom vášho šéfkuchára. Potlač je vyrábaný modernou technológiou, teda aj pri opakovanom praní nehrozí, že by sa poškodil.
  Kulinárske zážitky? Radšej nie, prosím.

  Kulinárske zážitky sú obľúbenou doménou dnešných zážitkových serverov, ktoré ponúkajú najrôznejšie typy gurmánskych ochutnávok, či už miestne alebo zahraničnej kuchyne. Pokiaľ ale dobre svojho kuchára nepoznáte, radšej sa takých typom darčeka vyhnite. Možno naozaj nemá osobne rád morské plody a taký výlet španielska prímorskou kuchýň by v ňom zanechal hlboké stopy, a nie práve príjemné.

  S akým darčekom pre kuchárov ale určite neoľutujete?

  Každý kuchár alebo kuchárka sú vždy najviac vďační, ak ich stravníkom chutí a dokážu to oceniť. Iste, slovné pochvala je určite namieste, skúsme ale vyjadriť svoju vďaku aj trochu inak! Čo tak tričko s vtipnou potlačou ako darček? Skladom máme varianty pre mužov aj ženy, tričká sa štýlovým kuchárskym potlačou sú veľmi obľúbená! Kvalitné tričká z bavlny sú pohodlné a dizajnovo vychytaná, poteší nielen obdarovaného, ​​ale pobaví aj celú spoločnosť. A navyše, obdarovanej osobe dáte veľmi dobre najavo, ako si jej kuchárskeho umu vážite! Existuje snáď lepší darček? :)

 • Včelári

  Včelári a ich záujmy

  Včelárstvo je v našich krajinách organizované zväzom, členovia zväzu sa ale stávajú včelármi väčšinou čisto zo svojho záujmu. A pravdou je, že bez včiel by sme ako ľudstvo mali naozaj veľký problém, pretože by sme prišli o veľa plodín, ktoré by neboli opeľované.

  Včelári si teda zaslúžia naozajstnú úctu, pretože so včelárstvom je veľa práce, ale vďaka nim máme vlastne všetko. Každý včelár je na svoju záľubu veľmi hrdý a pravdepodobne aj o nejakom včelárovi vo svojom okolí viete. Prečo teda práve toho vášho známeho či kamaráta neobdarovať tematickým darčekom pre včelárov?

  Odborné znalosti nie sú potrebné

  Ak stojíte o darček pre včelárov, radšej sa nepúšťajte do väčších akcií. Ak nie ste odborníkom, určite sa vyhnite nakupovaniu potrieb priamo pre včelstva. Každý včelár si radšej to svoje osvedčené vyberie sám. Rovnako tak sa neunáhlite a nenakupujte "špeciálny" druhy medu. Každý včelár je tak trochu degustátor a verte tomu, že včelár dobrý med spozná, radšej sa teda vyhnite možnému faux pas so zlou kvalitou medu.

  Ak chcete obdarovať vášho včelára, nie je nič jednoduchšie, než zvoliť niečo praktické, s tematikou včiel. Skúste mu ako darček vybrať napríklad štýlovú pohodlnú mikinu s kapucňou, na ktorú necháte natlačiť vtipný nápis! Verte, že takéto oblečenie má veľký úspech a vzhľadom na to, že včelári trávia veľa času vonku, mikina by sa mu za chladnejších dní mohla pri pobyte vonku náramne hodiť.

  Ak nechcete darovať mikinu, skúste osvedčenú klasiku. Ponúkame pohodlné a kvalitné tričká s potlačou, ktoré vášho známeho včelára určite potešia! Tričká vyrábame z prvotriednej bavlny, tlačíme pomocou najnovšej technológie, teda kvalita je naozaj zaručená. Tričká je možné vyberať v najrôznejších farbách a s rozličnou vtipnou potlačou, pobavíte tak nielen včelárov, ale aj ostatné osadenstvo. Takéto tričko sa môže stať fajn darčekom napríklad k narodeninám alebo k sviatku, je to ale zároveň dobrý tip trebárs pre všetkých členov určitej organizácie, ktorí sa schádzajú napríklad na schôdzach. Stále ešte váhate? :)

 • Lekári

  Docenenie ťažkej práce

  Rovnako ako na zdravotné sestry, aj na lekárov sú kladené vysoké nároky a musia sa vyrovnávať s psychickou aj fyzickou záťažou. Majú obrovskú zodpovednosť za naše životy a musia sa vedieť rýchlo rozhodovať. Ako by aj nie, keď na nich závisí to najdôležitejšie - ľudský život. A toto všetko si zaslúži ocenenie, nemyslíte?

  Darček pre lekára, ktorý nesklame

  Poznáte to, nočné služby, nepravidelné smeny, dokonca predĺžené smeny a lekári musia byť vždy v pohotovosti. Je im teda potrebný poriadny odpočinok, hoci si občas ukradnú chvíľočku aj v službe. Ak máte vo svojom okolí lekára a premýšľate, aký darček by bol pre neho vhodný, vedzte, že ho určite poteší pohodlný vankúšik s potlačou! Chvíle relaxu budú o to príjemnejšie! Vankúšiky sú veľmi pekné, pohodlné a ušité z kvalitného materiálu, takže oddych bude veľmi príjemný :)

  Nepoznáme snáď lekára, ktorý by si nedával v službe kávu. Káva je dobrý stimulant, ktorý pomôže prekonať krízové ​​chvíľky bez spánku v nočnej službe, preto sa určite hodí podarovať vtipný hrnčekom s potlačou! Stavte sa, že si na Vás počas svojej služby niekoľkokrát spomenie, akonáhle vezme hrnček do ruky :)

  Niečo štýlového na záver

  Je Váš priateľ, priateľka či kamarát doktor? Kúpte mu vtipné tričko s potlačou podľa Vášho výberu! Ponúkame nepreberné množstvo skvelých dizajnov, ktoré Vás určite pobavia. Či už je obdarovaný muž alebo žena, máme niečo pre každého! Kvalitná bavlna a najnovšie technológie potlače Vás nesklamú, vyberať môžete z rozličných farebných variácií. Také tričko sa potom môže stať pekným darčekom napríklad k narodeninám, k sviatku, k výročiu, alebo jednoducho iba tak, ak chcete niekoho potešiť. Ak máte vlastný nápad alebo dizajn, ktorý by ste na tričko chceli natlačiť, sem s ním! Radi Vám vyjdeme v ústrety, garantujeme, že dokážeme natlačiť takmer čokoľvek :)

 • Skladníci

  Ľudský faktor v čase automatizácie

  Isté je, že moderná doba už veľa vecí zautomatizovala, pretože je to pre výrobcov rýchlejšie, efektívnejšie a nepochybne lacnejšie. Isté ale je, že bez ľudí a ich práce sa stále nezaobídeme! Aká je teda práca skladníka? Myslíte, že je vcelku ľahká a nijako príliš náročná?

  Skladník hrdina

  Práca skladníka nespočíva len v premiestňovaní tovaru a ich skladovaniu, ale aj v presnej evidencii, efektivite práce a vydávanie tovaru. Skladník musí byť presný a rýchly. Musí vedieť, kde a čo nájde, a nesmie sa pomýliť. Má teda veľkú zodpovednosť a tú treba náležite oceniť.

  Darčeky pre skladníkov

  Pracuje nejaký váš známy ako skladník? Ak áno, určite príde doba, kedy budete premýšľať, aký by ste mu radi dali darček, či už k narodeninám, alebo napríklad k sviatku.

  Skladníci mávajú pauzu na desiatu, možno by sa im teda hodilo niečo praktické, čo vo svojej práci využijú a čo mu budú kolegovia závidieť. Skúste mu ako darček vybrať nejaký fajn hrnček na kávu s tematickou potlačou! Jeho pauza na kávu bude tak oveľa príjemnejšia a nejeden spolupracovník bude hrnček s vtipným nápisom závidieť.

  Skladníci väčšinou fasujú oblečenia, ale aj v civile preferujú takí muži (pripúšťame, že v tejto profesii pracujú aj ženy, ale nie je ich toľko vďaka veľkej fyzickej náročnosti) taktiež pohodlie a kvalitu. Skúste teda vybrať ako darček vtipné tričko s potlačou! Skladom máme rozmanitú škálu všetkých farieb a druhov tričiek v štýlovom dizajne. Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny s najnovšou technológiou potlače, a preto sa jedná o naozaj hodnotný darček. Vtipné texty pobavia nielen obdarovaného, ale aj jeho kolegov a okolie. A ak túžite po niečom naozaj špeciálnom, namiesto trička vyberte pohodlnú mikinu s kapucňou, rovnako s potlačou, ktorá môže byť aj podľa vášho výberu! Tak nad čím ešte váhate? :)

 • IT špecialisti

  Pre niekoho je počítač stále tak trochu nepriateľom, pre niekoho každodenným pomocníkom, bez ktorého sa nezaobíde, pre niekoho záľubou, ktorej sa venuje aj vo voľnom čase. Priznajme si, že ak nie ste fanúšik informačných technológií, všetky tie názvy, programy a postupy sú pre vás tak nejako španielskou dedinou. A nie je sa čomu diviť. Toto odvetvie sa mení každý deň, každý ďalší deň tu máme nové technológie, nové prístroje a nové programy, a len ten, ktorý sa mu naozaj venuje, dokáže držať tempo s týmto zbesilým vývojom.

  Tipy na darčeky pre IT

  Len to nie, hlavne sa nesnažte tomu vášmu ajťákovi zavďačiť nejakou technickou novinkou alebo doplnkom k jeho počítači! Bolo by to zrejme dobré faux pas, pretože nepochybujte, že on pozná lepšie, novšie, modernejšie a rýchlejšie varianty úplne všetkého!

  Väčšina IT špecialistov je skvelá vo svojej profesii, a ak sa do niečoho zaberie, tak nevníma čas ani okolie. Skúste teda tomu vášmu ajťákovi dať ako darček štýlový hrnček na kávu! A viete, prečo? Stavíme sa, že v okolí jeho počítača sa nachádzajú minimálne tri ďalšie špinavé hrnčeky, ktoré nemal čas odniesť a preto mu ešte jeden, ten od vás, bude moc vyhovovať. Napríklad práve tento hrnček sa stane jeho najobľúbenejším, obzvlášť ak naň necháte vyrobiť štýlovú potlač!

  Rozumiete všetkým tým skratkám, kódom a matematickým vzorcom, ktoré ajťáci používajú? Ak nie, tak nevešajte hlavu. Avšak, IT špecialisti im rozumejú a väčšinou ich veľmi pobavia. Skúste mu teda ako darček dať štýlové tričko práve s takou potlačou! Dizajnové potlače potešia a pobavia každého, kto sa venuje IT odvetviu! Na výber je zo širokého spektra farieb a vzorov, a vedzte, že aj keď niektorým nerozumiete (nebojte, nie ste sami), tak svojho ajťáka určite rozosmejete! :) Naše tričká vyrábame z bavlny prvotriednej kvality, potlač vykonávame pomocou najnovšej technológie, jedná sa teda naozaj o prvotriedne kúsky, ktoré bude obdarovaný veľmi rád a často nosiť!

  P.S. Pokiaľ by ste radi obdarovali štýlovým tričkom ženu, žiadny problém, dajte nám vedieť, a radi tričko vyrobíme presne na mieru!

  Geek trička prináša náš geek shop

  Kupujete si pravidelne najmodernejšie smartfóny, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Ste na všetkých sociálnych sieťach, email prezeráte každú polhodinu a bez internetu sa už prakticky nezaobídete? Pre vás sú určené geek tričká a ďalší geek shop sortiment. V ponuke ďalej nájdete IT tričká pre programátorov.

  Geek shop

  Profíkom v IT sa človek nestáva po prečítaní jednej príručky. Dá sa ale špekulovať, že má dobre nakročené ten, kto sa dokáže zasmiať profesným vtipom. Geek shop je oddelenie, kde si normálni smrteľníci veľmi nepočítajú. Pre kóderov, webmasterov a ďalších magorov, čo sú v prostredí IT technológií ako doma je tu naopak veľa príležitostí, ako si na svojom okolí vyskúšať, kde sú skrytí ľudia rovnakej krvi. Keď sa na ulici nádherné dievča zasmeje vášmu binárnemu vtipu na tričku, môže z toho byť tiež láska na celý život ;-)

 • Farmári

  Do dnešnej doby sa poľnohospodárstvo neuveriteľným spôsobom premenilo, k dispozícii sú stroje netušených možností a sily, ktoré šetria energiu a čas, zároveň ale začíname poznávať, že masovo prekyprené polia, široké lány bez remízy a využívané pôdy do posledného dychu nám budúcnosť nezabezpečí. Hocikde sa potom postupne vraciame k pôvodným menším políčkam, sadíme háje a živé ploty, ktoré nám zaistí nielen zadržiavanie vody v krajine, ale aj zázemie pre chránené a ubúdajúce druhy živočíchov. Nič sa skrátka nemá preháňať a u prírody to platí obzvlášť. Roľníci si to vždy uvedomovali a skúsenosti sa odovzdávali z otca na syna. A nebolo to skúsenosti neveľké, roľníci toho musia vedieť naozaj veľa. V slovenčine už je slovo roľník trochu archaické, však má málinko odlišný význam od poľnohospodárov - roľník bol predtým skôr sociálny status, všeobecne označoval ľudí, ktorí pracujú na vidieku.

  Máte roľníka doma? Alebo napríklad nejakého kamaráta, ktorý na vidieku pracuje? Potom určite aspoň z počutia viete, že sa jedná o krásnu prácu na čerstvom vzduchu, ale aj prácu veľmi namáhavú. Možno aj z toho dôvodu by stálo za to sa zamyslieť nad darčekom, ktorým dáte najavo, ako si vážite svojho roľníka a jeho pracovné nasadenie :)

  Darčeky pre roľníkov a poľnohospodárov

  Na rovinu, tí, ktorí pracujú na vidieku, chodia väčšinu času v montérkach. Poďme im ale trochu vyladiť štýl a dať im ako darček napríklad super tričko s potlačou! S takým vtipným a dizajnovým nápisom určite u svojich parťákov zabodujú! Alebo ešte lepšie. Vyberte z našej ponuky štýlovú a pohodlnú mäkučkú mikinu s potlačou pre roľníkov! Pre chladnejšie dni je ideálnym kúskom a ocenia ju nielen traktoristi, ale aj jeho široké okolie, ktoré mu ju bude závidieť, uvidíte!

 • Mechaniky

  Títo všetci sú veľmi často potrební a všeobecne sme zvyknutí im hovoriť opravári. A nech už chceme alebo nie, potrebujeme ich všetci. Obzvlášť vtedy, keď sa nám pokazí niečo v domácnosti, a nie sme schopní si sami danú vec opraviť. Remeselníci celkovo sú v dnešnej dobe zvlášť cenení, a to predovšetkým preto, že ich je neuveriteľne málo. A zohnať nejakého spoľahlivého a šikovného sa rovná výhre v lotérii. Ak teda vo svojom okolí niekoho takého máte alebo je mechanikom niekto z vašich priateľov, známych alebo príbuzných, napríklad práve uvažujete o tom, ako mu dať najavo, že si jeho prácu vážite.

  Darčeky pre všetkých mechanikov bez rozdielu

  Ako ale práve mechanikovi, tomu chlapíkovi od vedľa, dať najavo, že jeho práca je naozaj poklad a nevyznieť pri tom trápne? Ono predsa len dávať fľašu remeselníkovi len tak, to trochu zaváňa dobou socializmu, kedy sa podobné "darčeky" a úplatky dávali úplne automaticky a každý s nimi počítal. Ak je ale váš kamarát trebárs automechanik a fľašu ako darček k narodeninám alebo meninám dostáva skoro stále, asi nechcete v tomto trende pokračovať a byť "jedni z mnohých", bez nápadu a novej invencie. Poďte to skúsiť tentoraz inak a byť originálny. S nami to bude hračka!

  Originálne darčeky v našom e-shope

  Ak si neviete rady s originálnym darčekom, potom vedzte, že na originalitu sme experti. Máme pre vás skladom širokú škálu originálnych darčekov, od štýlových tričiek s potlačou, cez pohodlné mikiny s kapucňou, krásne dizajnové hrnčeky s potlačou alebo napríklad vtipné štýlové ponožky s potlačou. A všetky tieto darčeky dokážeme vytvoriť a potlačiť presne na mieru, napríklad práve mechanikom, ktorým tak môžete vzdať hold! Ak by ste si predsa len nevybrali, stačí nám dať vedieť, radi vám vytvoríme potlač presne na mieru! Je tu ešte niekto, kto váha? :)

 • Stolár

  Na Morave i Slovensku je potom obvyklejšie skôr výraz stolár, ktorý pochádza od slova stôl. Na rozdiel od tesára pracuje stolár predovšetkým s doskami a dyhami, ktoré získava na píle. Stolár tak reže, hobľuje, brúsi, ohýba, frézuje, dyhuje, lakuje a robí ešte veľa ďalších činností, o ktorých bežný laik nemá ani tušenie. K svojej práci tiež potrebuje veľa náčinia a zariadení, nielen ponk, čiže pracovný stôl, ale tiež rôzne druhy dlát, kladivá, palice, píly, nože, hoblíky a iné. Že sa v tom všetkom nevyznáte? Vy ani nemusíte, ale aspoň vidíte, že byť stolárom nie je len tak, ovládať všetky tieto nástroje a vyrobiť kvalitný kus nábytku, to je naozajstný kumšt.

  Stolári a darčeky? Áno, ide to k sebe!

  Je váš kamarát, príbuzný alebo napríklad dobrý známy stolár? Možno, že áno, a vy teraz márne premýšľate, aký darček by ste mu mohli dať k narodeninám, sviatku, alebo napríklad nejakému výročiu. Možno má vás stolár nejaký koníček, ale napríklad tiež nie, a tak si jednoducho neviete rady. Ale prečo to tentoraz nevziať za opačný koniec a nedarovať mu niečo, čo súvisí s jeho prácou? Nebojte, naozaj po vás nechceme, aby ste išli do špecializovanej predajne a tam si nechali urobiť výklad o všetkých druhoch píl, vrtákov a ďalšieho náčinia. Ani nemusíte. Stačí, keď práve tomu vášmu stolárovi dáte darček, ktorým ukážete, že veľmi dobre viete, ako je jeho práca dôležitá, a že je jeho vášňou.

  Nie je nič jednoduchšie - mrknite k nám do nášho e-shopu! Máme skladom najrôznejšie originálne darčeky, a to práve aj pre stolárov! Darujte tomu vášmu tentoraz štýlové a originálne tričko s potlačou presne pre stolárov! Tričko je vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny, teda vo veľmi pohodlné a navyše sa presne hodí pre všetkých stolárov! Nielen, že pobaví jeho, ale napríklad aj kolegov v dielni, ktorí mu ho budú zaručene závidieť!

 • Vodiči auta

  Už len kvôli tej fyzickej zdatnosti, hocikedy sa jedná naozaj o veľmi ťažkú prácu, sa jedná o profesii, ktorá je z veľkej väčšiny doménou mužskej populácie. Vlaky a vlakovú dopravu skrátka musíte milovať, aby ste sa mohli tejto krásnej práci venovať. A naozaj, niektorí sa jej venujú dokonca od detstva, prostredníctvom malých vláčikových modelov.

  Darčeky od srdca pre všetkých rušňovodičov

  Zrejme máte pocit, že je veľmi ťažké zvoliť pre vášho kamaráta rušňovodiča taký darček, ktorý by ho potešil, a zároveň mu dal nejakým spôsobom najavo, že si jeho prácu vážite. Nebojte, v dnešnej dobe to nie je zas tak zložité, vďaka originálnym a osobitým darčekom od nás budete určite za hviezdu!

  Ak ste totiž v úzkych, nie je nad to sa spoľahnúť na osvedčené darčeky. A tými sú práve darčeky z nášho online shopu. Darčeky s potlačou, pýtate sa? Ale áno, vďaka potlači totiž môžete vyjadriť absolútne všetko - obdiv, humor, lásku, alebo treba pripomenúť nejaké významné jubileum! Medzi darčeky s potlačou jednoznačne vedú tričká s potlačou, či už zvolíte vtipnú potlač priamo k narodeninám, alebo napríklad potlač, ktorý sa vzťahuje práve k povolaniu či voľnočasovému koníčku, verte, že s týmto darčekom budete vždy za hviezdu! Vyberajte z nespočetných farieb, vzorov aj designov, máme strihy pre mužov aj ženy, a na svoje si napríklad prídu aj vaše deti :) Tak smelo do toho, darček pre vášho rušňovodiča už na vás čaká!

 • Elektrikár

  V dnešnej dobe, kedy máme na elektrinu snáď všetko, často vrátane vykurovania a nedokážeme si bez niektorých spotrebičov predstaviť svoj život. Alebo dokážete žiť bez chladničky, sporáka alebo svetla v kúpeľni? Myslíme si, že nie. A elektrikár je chlapík (dámy prepáčia, tejto profesii sa muži venujú vo valnej väčšine), ktorý elektrine a všetkému s tým spojenému náramne rozumie a dokáže nám pomôcť, keď sme v núdzi. Keď nám nefunguje svetlo, je nám zima, potrebujeme zapojiť nový elektrospotrebič alebo urobiť novú zásuvku a zaisti v dome rozvody ... Skrátka, elektrikári sú pre nás nenahraditeľní a zaslúžia si naše veľké ocenenie. A ak máte medzi elektrikármi nejakého kamaráta, známeho, či dokonca partnera, ktorému sa blížia narodeniny, meniny alebo nejaké iné jubileum, možno práve zvažujete, aký darček by ste mu mohli tentoraz zaobstarať. Chcete mu dať najavo, ako si vážite jeho profesie? Potom ste tu u nás absolútne správne!

  Originálne darčeky pre všetkých elektrikárov i remeselníkov

  Súčasným trendom v darčekoch sú aj darčeky pre určité profesie. Tým myslíme všetky profesie, a to aj tie, ktoré nie sú príliš obvyklé. Elektrikár je síce povolanie bežné, ale ak môžeme súdiť, tak v súčasnej dobe aj cez to všetko veľmi nedostatkové. Elektrikári sa dnes takmer vyvažujú zlatom. Ak ale nie ste natoľko majetní, aby ste aké darček svojmu elektrikárovi venovali hrudu zlata, máme pre vás iný tip. Čo tak štýlové dizajnové tričko s vtipnou potlačou? Tričká s potlačou sú modernou verziou darčeka, ktorý poteší úplne všetkých obdarovaných, pretože sa jedná o originálny a osobný darček presne na mieru! Máme tričká pre elektrikárov, poľnohospodárov, bežcov, inštalatérov, doktorov a trebárs aj kuchárov! Nielen, že potešíte obdarovaného kvalitným a skvelým darčekom, ale napríklad pobavíte vtipným nápisom aj jeho blízke okolie J

 • Inštalatéri

  Remeselníkov ubúda a tým viac inštalatérov. Tí existujúci nevedia, kam skôr skočiť. O čo sa vlastne inštalatér stará? Všeobecne o rozvody, či už vody, či energií, v slovenčine sa ale slovo inštalatér používa predovšetkým v súvislosti s vodou, teda ten, kto vykonáva a udržuje rúrkové rozvody vody a odpadu - teda niečo, bez čoho sa úplne nezaobídeme, a čo často pri poruche vyžaduje veľmi rýchly a znalecký zásah.

  Rozmaznávajme inštalatérov!

  Inštalatéri musia mať nielen vedomosti o svojej profesii a sedliacky rozum, ale aj určitú manuálnu zručnosť, ak niekomu chýba, nikdy dobrým remeselníkom nebude. Jedná sa o naozaj zodpovednú prácu, ako taká si zaslúži náš obdiv. Veď kto z vás vie vymeniť rozvody vody, vymeniť tesnenie, opraviť odpady a tak ďalej? Na dobrého inštalatéra skrátka aby ste si vzali lupu.

  Ak máte niekoho takého vo svojom okolí, vedzte, že ide naozaj o skrytý poklad, a je potrebné si ho hýčkať. Napríklad nejakým pekným darčekom, čo vy na to? A nemusí sa nutne jednať ani o narodeniny alebo sviatok, skúste mu dať darček proste len tak! Na našom e-shope ponúkame originálne a štýlové darčeky dokonca aj pre inštalatérov. Áno, čítate správne! Stačí sa pozrieť a vybrať trebárs super štýlové dizajnové tričko s potlačou, alebo napríklad pohodlnú mikinu s vtipným nápisom! Tieto vtipy majú dobrú odozvu tak u obdarovaných, ako aj u ich okolia, takže mu potom mikinu s kapucňou alebo tričko s potlačou dosť často závidia. Buďte tentoraz originálny a ukážte svojmu inštalatérovi, že sa bez neho a jeho práce jednoducho nezaobídete!

 • Poštári a kuriéri

  Ide vždy o to, aby sa daná listina, list alebo vec dostali na miesto určenia čo najrýchlejšie a samozrejme v poriadku. História československej pošty siaha hlboko až do doby prvej republiky, kedy nadväzovala na tradície predchádzajúce a bola samozrejme modernizovaná. Dnes už na Slovensku poznáme nielen Slovenskú poštu, ale aj najrôznejších alternatívnych doručovateľov hlavne na prepravu zásielok, ktoré vám doručia balíček hocikedy aj v ten istý deň, priamo na adresu, alebo napríklad na nejakú pobočku či výdajňu. Tie služby sú veľmi žiadané a denne sa prepraví neuveriteľné množstvo zásielok. Je to práca síce pekná, ale dosť často namáhavá, a to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Doručovateľ, kuriér alebo poštár, ak chcete, má veľkú zodpovednosť za balíčky a zásielky, ktoré preberá a doručuje. A to si zaslúži ocenenie, nemyslíte?

  Darčeky pre kuriérov a poštárov

  Trebárs aj vy patríte medzi tých, ktorí majú vo svojom okolí niekoho známeho alebo príbuzného, ktorý pracuje práve ako kuriér alebo napríklad na pošte. A potom máte všetko z prvej ruky. Aj to, ako sa koľkokrát ľudia správajú k týmto pracovníkom neslušne, hoci si to nezaslúžia. Práve naopak. Zaslúžia si nejaký pekný darček, ktorý by im ukázal, ako je ich práca dôležitá. Ale ako na to?

  Úplne jednoducho. Skúste si v pokoji prejsť náš e-shop, ponúkame kvalitné a originálne darčeky, a to predovšetkým s potlačou. A práve vďaka potlači sme schopní vám vytvoriť darček práve pre poštára alebo kuriéra, či iné povolania. Vyberať môžete z množstva designov tričiek s potlačou, teplučkých mikín s kapucňou, alebo štýlových hrnčekov s potlačou, ktoré sú ako stvorené pre rannú kávu. Ak by ste váhali a žiadna potlač vám nepadla do noty, neváhajte nás kontaktovať. Vytvoríme vám design pokojne aj podľa vášho návrhu!

 • Zvárač
 • Účtovníčk
 • Ostatné
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 669 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 669 položiek

Práca

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie ...

Práca

Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu odboru. Pre zamestnancov máme tiež niečo špeciálne

Nehľadiac na to, v akom odbore robíte, určite nájdete niečo pre seba. Koniec koncov, niektoré zábavné situácie spojené s prácou sa stávajú v každej brandži. Tričko s potlačou do práce so sebou obvykle nesie dosť univerzálne poslanie - napr. s prižmúrenými očami vyjadruje náš postoj ku každodenným povinnostiam. Samozrejme sa tričká s potlačou tohto typu hodia len v situácii, keď má váš šéf zmysel pre humor. Tak je to práve v našej firme, preto sa nemuseli návrhári držať s fantáziou na uzde a pripravili niečo extra aj pre vás.

Tričko s potlačou do práce je tiež skvelým darčekom pre kolegu z kancelárie. Ak sa vo vašom tíme blížia nejaké narodeniny a nemáte potuchy, čím kolegu obdarovať - ​​tu nájdete odpoveď. Tričko s potlačou do práce je tiež humorným nápadom na poukázanie určitých návrhov šéfovi - samozrejme s podmienkou už spomínaného zmyslu pre humor vášho vedúceho. Blíži sa firemný večierok alebo charitatívna akcia organizovaná vo vašej firme? Ak áno, tričká s potlačou o práci vám pomôžu ešte viac sa zblížiť s kolektívom. Týmto spôsobom vytvoríte zaujímavý, aj keď oveľa voľnejší štýl, než každodenný dress code.

Kreatívne potlače

Silou našich tričiek o práci je nielen ich dokonalá kvalita, ale aj trvalá výrazná potlač. Za túto časť našej práce zodpovedajú vo väčšej miere stroje. Žiadne zaujímavé tričko s potlačou do práce by však nevzniklo bez ľudského faktora. V tomto prípade je ním predovšetkým naša kreativita. Tou sršíme. Aj preto, že v našej vlastnej kancelárii panuje skvelá atmosféra. To, ako sa cítime v práci, je určite jeden z najdôležitejších aspektov, pokiaľ ide o plnenie pracovných povinností. Veríme, že naše tričká s potlačou o práci vám pomôžu tiež pozitívne vstúpiť do atmosféry panujúcej vo vašej firme. Ak vám žiadny z hotových návrhov nevyhovuje, pošlite nám svoj a my necháme urobiť najskôr jeho grafickú vizualizáciu a potom tričká pre vás alebo vašich kolegov z práce.Viac