Darček pre mamu, otca, babičku a deduška

Darček pre mamu, otca, babičku a deduška 

Hovorí sa, že rodina je základ štátu. Rodina je naozaj niečo, čo je pre náš život nesmierne dôležité. Spoločenstvo, ktoré nám dáva určitú istotu, kam sa môžeme vracať, v rodine sú nám ľudia najbližší. Celý náš život sa obraciame na rodinu a vraciame sa do tej svojej pôvodnej, ktorú tvorili vo svojom jadre otec s mamou a súrodencami, však v širšom kruhu všetci príbuzní. Postupne tvoríme svoju vlastnú rodinu, ktorá vlastne tú pôvodnú iba o niečo viac rozširuje. Rodina má veľa členov a každý v nej
214 produkty

Podkategórie

 • Mama

  Sviatok matiek, oslavy a darčeky pre naše mamy

  Oslava matiek a materstva sa tiahne ako červená niť celými dejinami, počnúc gréckymi slávnosťami cez oslavy matiek v 16. storočí až po dvadsiate storočie. Vtedy vznikla myšlienka pravidelných osláv Dňa matiek, kedy deti obdarúvajú svoje mamičky a to predovšetkým vlastnoručne vyrobenými darčekmi.

  Nielen deti by ale mali na svojej mamy pamätať. Aj keď sme dospelí, stále sme deti svojich mamičiek a určite si zaslúžia nejaký nápaditý a milý darček.

  Aký je ale ten najlepší darček pre naše mamy?

  Patrilo by sa povedať, že taký, ktorý je od srdca. Naše mamy si zaslúžia iba to najlepšie, čo ale robiť, keď nie sme zrovna zruční a vlastnoručne vyrobený darček pre mamu nám robí trochu problémy? Pravdou je, že nie každý je manuálne zručný, aby svoj vlastný darček dokázal vyrobiť, aj preto máme pár tipov, ktoré vám môžu pomôcť.

  Určite nič nepokazíte, ak darujete vec, ktorá presne vyjadrí to, čo k svojej mame cítite. Na výber tak máte potrebné nápadité hrnčeky na rannú kávu alebo pohodlné vankúšiky s potlačou, ktoré vašu mamu určite potešia a spríjemnia jej všedné dni. Či už ráno pri raňajkách, alebo večer pri odpočinku na gauči, vždy si spomenie na vás. Ak sa vám ale tieto darčeky zdajú príliš všedné a chystáte sa darovať nejaký špeciálny darček, určite nemôžete opomenúť dizajnové dámske tričká pre mamy, ktoré ponúkame. Kvalitný materiál, skvelé farby a potlač určená priamo pre mamy ich robí pravdepodobne tým najnápaditejším a najlepším darčekom pre vaše mamy. Pohodlné tričká v dámskom strihu ponúkame navyše v rôznych dizajnoch, takže bude určite možné vybrať ten pravý práve pre vašu mamu. A potom si vždy, keď si tričko oblečie, určite spomenie na vás a na všetku lásku, ktorú jej dávate. Dámske tričko pre mamu je veľmi pekný nápad, ktorý stojí za to využiť práve pre tohtoročný deň matiek. Nápis, ktorý si pre mamu vyberiete, presne vyjadrí vašu vďačnosť za to, čo pre vás vaša mama celý život robí, a smelo tak nahradí akýkoľvek vlastnoručne vyrobený darček!

 • Táta

  Otcovia nastupujú na scénu

  Ako človek prechádza rôznymi vývojovými obdobiami, je jasné, že niekedy si rozumie viac s mamou a niekedy zase s otcom. Otcovia majú všeobecne iný prístup než naše mamy, ale práve tento ich „mužský“ princíp je neskutočne dôležitý. Spomeňte si na toho svojho otca: aj keď sa s Vami možno toľko nemaznal ako mama, tak ste veľmi dobre vedeli, že mu na Vás záleží. Naučil Vás jazdiť na bicykli, liezť na stromy, naučil Vás riešiť situácie bez zbytočných emócií, dokázal Vám opraviť koleso a bol Vám vždy príkladom, podľa ktorého ste sa riadili a vedeli, že takto je to správne. Otcovia si bezpochyby zaslúžia ocenenie, rovnako ako Vaše mamy. Prečo im teda nevymyslieť nejaký pekný a vtipný darček?

  Jedinečný darček práve pre Vášho otca

  Niekedy je dosť ťažké vymýšľať darčeky pre niekoho tak dôležitého, ako je náš otec. Chcete mu dať darček, ktorý mu naozaj ukáže, ako veľmi ho máte radi, a zároveň to nechcete len tak odbiť. A práve preto sme tu pre Vás :)

  Chodí Váš otec ešte do práce? Obdarujte ho vtipným hrnčekom na kávu, ktorý mu budú jeho kolegovia závidieť! Originálna potlač podľa Vašej voľby ho iste poteší. Dáva si Váš otec po nedeľnom obede šlofíka? Jasne, ako skoro každý, skúste mu teda dať ako darček pohodlný mäkučký vankúš s potlačou, ktorú sami vyberiete! Svoj popoludňajší odpočinok bude tak mať ešte radšej :)

  Je Váš otec veselá kopa, ktorá nepokazí žiadnu zábavu? Alebo sa Váš partner stal práve čerstvo otcom? Potom nepochybne ocenia kvalitné tričko s vtipnou potlačou, ktoré úplne presne vyjadrí to, čo si o ňom myslíte. Váš otec tak dostane darček, s ktorým sa určite rád pochváli pri najbližšej príležitosti. Slová ako Najlepší otec alebo Hrdý otec v našom slovníku nechýba a radi Vám vytvoríme tričko na mieru podľa Vašich predstáv! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a s inovatívnym dizajnom potlače, ktorá vydrží aj niekoľkonásobné pranie bez akéhokoľvek poškodenia. Dúfame tak, že sa Váš otec bude tešiť zo svojho trička veľmi dlho!

 • Babička
 • Dědeček
 • Dieťa
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 214 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 214 položiek

Tričká s potlačou - darček pre každú príležitosť

Začnime od dodatočných vlastností, ktoré charakterizujú naše príležitostné tričká. Jednou z nich je dobrá kvalita vďaka použitiu bavlny. Za zmienku tiež stojí moderná technika potlače, ktorá zabezpečí, že sa nápis alebo grafika udrží na materiáli aj po mnohých praniach a vsádzame na to, že majite...

Tričká s potlačou - darček pre každú príležitosť

Začnime od dodatočných vlastností, ktoré charakterizujú naše príležitostné tričká. Jednou z nich je dobrá kvalita vďaka použitiu bavlny. Za zmienku tiež stojí moderná technika potlače, ktorá zabezpečí, že sa nápis alebo grafika udrží na materiáli aj po mnohých praniach a vsádzame na to, že majiteľ trička ho bude nosiť pravidelne a dúfame, že mnoho rokov. Ak k tomu dodáme módne a v podstate nadčasové strihy pripravené ako pre dámy, tak pre pánov, máme produkt dobrej kvality za rozumnú cenu. Väčšina pripravených tričiek môže bez problémov slúžiť ako darček. Rozhodujúce sú nielen príležitosti, ktoré sme zachytili na grafikách nášho sortimentu, ale tiež dobrá kvalita vyhotovenia.

Čo je pre nás špeciálna príležitosť?

Tematické tričká, ktoré môžete nájsť v tejto sekcii, sa spájajú s mnohými dôležitými príležitosťami, ktoré môžete oslavovať spolu so svojimi najbližšími priateľmi a rodinou. Začnime od najpopulárnejšej kategórie, čiže narodeninové tričká. Vo veku 50 rokov je čas priznať si, že celý čas sme pracovali na svojom vzhľade a vo veku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-ročné skúsenosti. Na Deň matiek sme tiež pripravili dokonalé tričká ako darček pre supermamy. V našom sortimente môžete nájsť aj Superotec či Superstarká. Ďalšie tematické tričká boli pripravené na rozlúčkové večierky. Páni majú šancu pomocou našich tričiek ukázať, akú dôležitú úlohu v ich živote hrajú svokry. Niektoré tematické tričká dostupné v našom obchode môžeme zosobniť na želanie zákazníka dodaním vybraného mena do hotového motívu. Potom budú tričká skvelým darčekom. Príležitostné tričká je kategória, v ktorej si každý náš zákazník ľahko nájde niečo pre seba a svojich najbližších.

Viac