Darček pre mamu, otca, babičku a deduška 

Hovorí sa, že rodina je základ štátu. Rodina je naozaj niečo, čo je pre náš život nesmierne dôležité. Spoločenstvo, ktoré nám dáva určitú istotu, kam sa môžeme vracať, v rodine sú nám ľudia najbližší. Celý náš život sa obraciame na rodinu a vraciame sa do tej svojej pôvodnej, ktorú tvorili vo svojom jadre otec s mamou a súrodencami, však v širšom kruhu všetci príbuzní. Postupne tvoríme svoju vlastnú rodinu, ktorá vlastne tú pôvodnú iba o niečo viac rozširuje. Rodina má veľa členov a každý v nej
430 produkty

Podkategórie

 • Mama

  Sviatok matiek, oslavy a darčeky pre naše mamy

  Oslava matiek a materstva sa tiahne ako červená niť celými dejinami, počnúc gréckymi slávnosťami cez oslavy matiek v 16. storočí až po dvadsiate storočie. Vtedy vznikla myšlienka pravidelných osláv Dňa matiek, kedy deti obdarúvajú svoje mamičky a to predovšetkým vlastnoručne vyrobenými darčekmi.

  Nielen deti by ale mali na svojej mamy pamätať. Aj keď sme dospelí, stále sme deti svojich mamičiek a určite si zaslúžia nejaký nápaditý a milý darček.

  Aký je ale ten najlepší darček pre naše mamy?

  Patrilo by sa povedať, že taký, ktorý je od srdca. Naše mamy si zaslúžia iba to najlepšie, čo ale robiť, keď nie sme zrovna zruční a vlastnoručne vyrobený darček pre mamu nám robí trochu problémy? Pravdou je, že nie každý je manuálne zručný, aby svoj vlastný darček dokázal vyrobiť, aj preto máme pár tipov, ktoré vám môžu pomôcť.

  Určite nič nepokazíte, ak darujete vec, ktorá presne vyjadrí to, čo k svojej mame cítite. Na výber tak máte potrebné nápadité hrnčeky na rannú kávu alebo pohodlné vankúšiky s potlačou, ktoré vašu mamu určite potešia a spríjemnia jej všedné dni. Či už ráno pri raňajkách, alebo večer pri odpočinku na gauči, vždy si spomenie na vás. Ak sa vám ale tieto darčeky zdajú príliš všedné a chystáte sa darovať nejaký špeciálny darček, určite nemôžete opomenúť dizajnové dámske tričká pre mamy, ktoré ponúkame. Kvalitný materiál, skvelé farby a potlač určená priamo pre mamy ich robí pravdepodobne tým najnápaditejším a najlepším darčekom pre vaše mamy. Pohodlné tričká v dámskom strihu ponúkame navyše v rôznych dizajnoch, takže bude určite možné vybrať ten pravý práve pre vašu mamu. A potom si vždy, keď si tričko oblečie, určite spomenie na vás a na všetku lásku, ktorú jej dávate. Dámske tričko pre mamu je veľmi pekný nápad, ktorý stojí za to využiť práve pre tohtoročný deň matiek. Nápis, ktorý si pre mamu vyberiete, presne vyjadrí vašu vďačnosť za to, čo pre vás vaša mama celý život robí, a smelo tak nahradí akýkoľvek vlastnoručne vyrobený darček!

 • Táta - Tričká pre otca

  Otcovia nastupujú na scénu

  Ako človek prechádza rôznymi vývojovými obdobiami, je jasné, že niekedy si rozumie viac s mamou a niekedy zase s otcom. Otcovia majú všeobecne iný prístup než naše mamy, ale práve tento ich „mužský“ princíp je neskutočne dôležitý. Spomeňte si na toho svojho otca: aj keď sa s Vami možno toľko nemaznal ako mama, tak ste veľmi dobre vedeli, že mu na Vás záleží. Naučil Vás jazdiť na bicykli, liezť na stromy, naučil Vás riešiť situácie bez zbytočných emócií, dokázal Vám opraviť koleso a bol Vám vždy príkladom, podľa ktorého ste sa riadili a vedeli, že takto je to správne. Otcovia si bezpochyby zaslúžia ocenenie, rovnako ako Vaše mamy. Prečo im teda nevymyslieť nejaký pekný a vtipný darček?

  Jedinečný darček práve pre Vášho otca

  Niekedy je dosť ťažké vymýšľať darčeky pre niekoho tak dôležitého, ako je náš otec. Chcete mu dať darček, ktorý mu naozaj ukáže, ako veľmi ho máte radi, a zároveň to nechcete len tak odbiť. A práve preto sme tu pre Vás :)

  Chodí Váš otec ešte do práce? Obdarujte ho vtipným hrnčekom na kávu, ktorý mu budú jeho kolegovia závidieť! Originálna potlač podľa Vašej voľby ho iste poteší. Dáva si Váš otec po nedeľnom obede šlofíka? Jasne, ako skoro každý, skúste mu teda dať ako darček pohodlný mäkučký vankúš s potlačou, ktorú sami vyberiete! Svoj popoludňajší odpočinok bude tak mať ešte radšej :)

  Je Váš otec veselá kopa, ktorá nepokazí žiadnu zábavu? Alebo sa Váš partner stal práve čerstvo otcom? Potom nepochybne ocenia kvalitné tričko s vtipnou potlačou, ktoré úplne presne vyjadrí to, čo si o ňom myslíte. Váš otec tak dostane darček, s ktorým sa určite rád pochváli pri najbližšej príležitosti. Slová ako Najlepší otec alebo Hrdý otec v našom slovníku nechýba a radi Vám vytvoríme tričko na mieru podľa Vašich predstáv! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a s inovatívnym dizajnom potlače, ktorá vydrží aj niekoľkonásobné pranie bez akéhokoľvek poškodenia. Dúfame tak, že sa Váš otec bude tešiť zo svojho trička veľmi dlho!

 • Babička

  Prototypy babičiek

  Samozrejme ešte existuje veľa babičiek, ktoré fungujú ešte akosi "po starom" - strážia vnúčatá, pomáhajú v domácnosti u svojich detí a to ako fyzicky, tak napríklad aj radou. Podľa najnovších výskumov ale aj tento model pomaly vymiera a čím ďalej viac starých rodičov sa začína starať tiež sám o seba - užíva si voľného času, cestovania a nových zážitkov, na ktoré zatiaľ nemali čas. Doteraz totiž toho času zvlášť pre ženy toľko nebolo, a akonáhle sa ocitnú v dôchodku, zrazu sa nemusia starať o svoje deti, nemusia chodiť do práce a konečne sa môžu začať venovať samy sebe. Určite to nie je nič proti vnúčatám ani proti vlastným deťom, ale len ide o to, že nemajú v úmysle už skákať podľa toho, ako iní pískajú a pribehnúť hneď, akonáhle ich deti potrebujú stráženie.

  Koľko existuje babičiek, toľko existuje typov. Niektoré babičky bývajú prísne a kritické a nie je ľahké im vyhovieť, iné už sú naozaj staré, s ktorými síce deti nemôžu príliš vystrájať, zato majú ale v zásobe veľa príbehov. Mladé babičky sú skvelé trebárs na vychádzku na bicykli, ale zase často ešte chodia do práce, a preto nemajú zas toľko času. Nech je to, ako chce, od každej sa toho môžeme veľa naučiť a svoje babičky milujeme. Preto tiež uvažujeme, aký darček by sme mohli babičke vymyslieť.

  Darčeky pre naše milované babičky

  Nech už je vaša babička moderná žena cestovateľka, alebo či chodí do práce, darček od vnúčaťa ju iste vždy poteší. A ani to nemusí byť žiadna veľká vec, babičky často poteší úplná drobnosť, ktorá im dá najavo, ako veľmi pre vás znamená. Čo trebárs krásny štýlový hrnček s potlačou presne pre vašu babičku? Mrknite aj na dizajnové tričká s potlačou, ktoré cieli presne na babičky! Ako inak dať lepšie vašej babičke najavo, ako veľmi ju máte radi? Tričká s potlačou sú v súčasnej dobe úžasnými originálnymi darčekmi, ktoré nikdy nesklamú!

  Babičky, to sú naše slniečka. Keď sa povie babička, tradične si predstavíme staršiu bielovlasú dámu s vľúdnym úsmevom a s misou buchiet v ruke. Ale sú všetky dnešné babičky naozaj také a je to "babičkovstvo" naozaj o tomto?

  Moderná doba pre moderné babičky

  Nebudeme si mazať med okolo úst, moderná doba si žiada moderné babičky. Bohužiaľ je trend v súčasnej spoločnosti nastavený tak, že všetko, čo je staré, sa javí ako nepotrebné, a čo sa týka veku a pokročilého veku, máme tendenciu pred tým zatvárať oči a hovoriť si, že neexistuje. Všeobecne sa vyznáva kult mladosti, aj keď je faktom, že veľmi záleží na kultúrnom prostredí. Veľmi odlišná je v tomto smere Amerika a Francúzsko. Kým v Amerike sú babičky vyslovene kráľovnami plastických operácií, vo Francúzsku dámy starnú s gráciou a šarmom. Žiadnej žene nehovoríme, že by si mala s dôchodkovým vekom uviazať na hlavu šatku a sadnúť si doma k stolu, naopak, ženy by sa o seba mali starať v každom veku, avšak prehnané pokusy o návrat mladosti vyznievajú skôr trochu smiešne. Babičkou môžete byť aj so všetkými vráskami, pretože vnúčatám nejde o to, koľko tých nových vrások od minula pribudlo, ale skôr o to, či s nimi trávite čas. A o to predsa ide, odovzdať deťom naše skúsenosti, užiť si, že už nie sme rodičia a nemáme toľko starostí s výchovou, s vnúčatami sa čas od času stretneme, zabavíme a niečo spolu zažijeme.

  Dajte babičke najavo svoju lásku!

  Zážitky s babičkami, tie sú takpovediac na nezaplatenie. A keby ste ich predsa len chceli nejako oceniť aspoň drobnosťou, máte šancu vďaka originálnym a štýlovým darčekom z nášho e-shopu. Čo napríklad krásna látková eko taška s potlačou na jej drobné nákupy? Alebo úžasná štýlová kuchynská zástera pre tie babičky, pre ktoré je varenie ich životnou vášňou? Má vaša babička rada kávu? Tak jej kúpte hrnček s potlačou pre babičky! Je jedno, akú drobnosť jej darujete, ale vďaka originálnej potlači tento darček povýšite na niečo, čím jej dáte stopercentne najavo, ako veľmi vám na nej záleží!

 • Dědeček

  Starčekovia, starenky a kmeťovia

  Títo starší v rodine mali hlavné slovo a rozhodovali, nikto si nedovolil spochybniť ich slová, hoci s nimi trebárs mladší členovia niekedy nesúhlasili. Úcta k ich skúsenostiam vždycky prevážila. Aký kontrast ku dnešnej dobe, že? Žijeme v malých skupinkách, prarodičia vídame len zriedka a ešte niekedy veľmi neochotne, a ak sú chorí a potrebujú trochu starostlivosti, putujú do domovov dôchodcov alebo domov s opatrovateľskou službou, pretože my, pracujúci "na to nemáme čas". Pritom je to vlastne smutné, pretože taký dedko, to je studnica múdrosti na nezaplatenie. Len si spomeňte na rozprávkového deduška! Milý starček s bielymi vlasmi a fúzmi, v súčasnosti dokonca často v pokročilom dôchodkovom veku veľmi aktívny a športujúci gentleman! Niekoho takého svojim deťom jednoducho nenahradíte, nech sa budete snažiť, ako chcete!

  Dedkovia a vnúčatá

  Naopak, ak dedka máte, snažte sa ho zapojiť do chodu rodiny! Pre deti je to vítaná vzpruha a nové dobrodružstvo, zároveň si veľmi dobre môžu trénovať komunikáciu tiež s niekým iným, než so svojimi rodičmi a spolužiakmi. A takí dedkovia si iste zaslúžia aj nejaký ten darček, čo myslíte? Je pravda, že sa výber darčeka nemusí zdať až tak úplne jednoduchý, pretože dedko už určite dostal za celý život toľko darčekov, že by ich ani nemohol spočítať. Skúste to tentoraz ale vziať z trochu inej strany, a dajte mu jednoducho darček, ktorý mu dá najavo, ako veľmi ho máte radi a ako si ho vážite! A ako to urobiť, hovoríte? Vyberte napríklad hrnček na kávu, pohodlný mäkučký vankúšik alebo napríklad štýlové a originálne tričko s potlačou priamo pre deduškov! Vyberať môžete z niekoľkých motívov, ktoré radi natlačíme presne podľa vášho želania, takže o jedinečný darček pre dedka máte postarané!

 • Dieťa

  Darčeky pre našich špuntov

  Pre naše malé zlatíčka sa darčeky veľmi riadia podľa veku alebo pohlavia. Je jasné, že prím hrajú medzi darčekmi pre deti najrôznejšie hračky. Ich výber sa práve odvíja podľa veku, inú hračku kúpite malému dojčaťu, inú zvolíte pre ročné dieťa objavujúce svet, a úplne iné požiadavky sú pre deti predškolákov. Niekedy môže byť celkom ťažké odhadnúť, čo ktoré dieťa už doma má, alebo nemá, dosť často by ste sa tiež darčekom netrafili kvôli odlišnej výchove rodičov - niekto preferuje prírodné materiály, iný edukatívne hračky, niektorí rodičia zase nechcú svoje deti hračkami zahlcovať, preto by ich ďalšia "vec do baráku" príliš nepotešila. Čo si teda s tým počať?

  Existuje ideálny darček?

  Dá sa povedať, že áno. Samozrejme, nikdy sa zrejme netrafíte do vkusu každého, ale sú určité spoločné znaky, ktoré všetky deti milujú.

  Darček. AKÝKOĽVEK. Deti naozaj zbožňujú, ak môžu dostať darček, a je vcelku jedno, či vás stál pár eur, alebo ste za neho minuli oveľa viac.

  Farby. Všetky deti majú radi farebné veci, čím pestrejšie, tým lepšie. Dievčatká tradične preferujú ružovú a červenú, ale deti naozaj nepohrdnú žiadnou farbou. A čo viac, koľkokrát nás staršie deti prekvapí napríklad neuveriteľnými kombináciami oblečenia, ktoré sú schopné si na seba obliecť.

  Rozprávky. Bez výnimky zbožňujú všetky deti. Potvrdené. A čokoľvek, čo je spojené s ich obľúbenou rozprávkou, akčným hrdinom alebo hlavnou postavou, im zaručene urobí radosť.

  Fajn, a čo to takto skúsiť spojiť dohromady? Že to nejde? Ale áno, u nás to ide! Obdarujte svojho špunta krásnym kvalitným tričkom alebo bodíčkom v úžasných farbách, s vtipnou potlačou! Žiarivé farby vykúzli dieťaťu žiarivý úsmev, to vám garantujeme! Vtipný obrázok je skvelým bonusom, na ktorý zareaguje určite každý malý človiečik. A nebojte, úspech to nebude len u dievčatiek, ktoré sa rady parádia, chlapci si iste prídu na svoje! Kto by nechcel mať tričko svojho obľúbeného superhrdinu? Stavte sa, že v škôlke budú všetci závidieť a mamičky budú chcieť vedieť, kde ste toto farebné bavlnené tričko kúpili! A ak je váš drobček naozaj ešte malinký, vyriešite to jednoducho bavlnenými bodami so zábavným nápisom - každý rodič dobre pozná a každému vykúzli úsmev.

 • Švagor

  Každopádne so švagrami sa to má tak, že spolu s ním získavate kohosi ako ďalšieho súrodenca, s ktorým sa trebárs tak často nevidíte, ale často ste v rovnakej vekovej kategórii a máte si aj preto spoločne čo povedať. Obzvlášť na väčších rodinných stretnutiach sa švagrovia dávajú dohromady a mužská solidarita v spojení proti ženským polovičkám nepozná hraníc.

  Švagrovia a darčeky

  Tak či si myslíte, že je ťažké hľadať darček pre manželku alebo pre svokru, tak to ešte nie je nič oproti vymýšľaniu darčeka pre švagra. Obvykle lavírujete medzi dvoma pólmi - buď ho dokonale poznáte a máte asi tak milión vecí, ktoré by ste mu chceli ako darček kúpiť, alebo proste totálne netušíte a už vopred si predstavujete ten trapas, až sa zistí, že ste opäť nič nevymysleli. Potom skončíte pri fľaši niečoho dobrého (nemyslíme, že by ste tú fľašu vypili, skôr že ju vyberiete ako darček) a budete mať vyriešené. Bude to hotové, klasické, prekvapivé a nudné. Čo takto prekvapiť švagra niečím úplne jedinečným a originálnym?

  Ľahko sa povie a tiež sa ľahko sa to urobí. Pozrite sa na našu ponuku priamo pre švagrov. Originálne darčeky sú našou doménou a sme experti na darčeky s potlačou, ktoré sú práve teraz naozaj trendy v oblasti darčekov. Potlač môžete vybrať z tých našich, alebo si vymyslieť svoj vlastný, radi vám vytvoríme tričko podľa vášho návrhu. A nemáme len štýlové tričká s potlačou, treba vyberiete zo super mikín s kapucňou, alebo napríklad vtipné farebné ponožky, ktoré pobavia nielen vášho švagra, ale aj jeho okolie. Pre milovníkov kávy tu máme tiež pár skvelých hrnčekov s potlačou, prečo teda nespríjemniť ráno vášho švagra dobrou kávou v štýlovom hrnčeka vo vlastnom dizajne? Ešte stále chcete byť tento rok všedný a darovať "len" fľašu? :)

   

 • Sestra

  Nie je výnimkou, že rodičia uprednostňujú jednu zo sestier a tie to samozrejme veľmi dobre vycítia, mladšie sestry potom mávajú pocit, že ich tá staršia vždy len poúčala a dávala rady, čo hocikedy pretrváva do dospelosti. A nedaj bože, keď sa dostane na mužské náprotivky. Ak sú sestry narodené len pár rokov od seba, v určitom veku sa z nich stávajú nezmieriteľné konkurentky a jedna druhej je schopná hádzať najrôznejšie polená pod nohy, alebo napríklad chlapca i prebrať. Sestry na seba tiež môžu žiarliť, a to z najrôznejších príčin. Poďme sa nad to ale povzniesť. Detské črievičky sú už dávno za vami a to, že je vaša sestra v niečom odlišná, je predsa naopak fajn. A úprimne, kto vás pozná lepšie, než práve ona?

  Darčeky pre sestry, staršie i tie mladšie

  Pevne veríme, že aj keď sa so svojou sestrou tak trochu stále pošťuchujete, tak aj cez to jej neustále vymýšľate tie najlepšie a najoriginálnejšie darčeky. A tiež sa vám to darí, keďže svoju sestru poznáte takpovediac ako "svoje topánky". Čo keď ale príde pocit, že ste pre svoju sestru už vymyslela nespočetných darčekov a tentoraz to chce niečo trochu iné, originálne, nejaký nový svieži závan čerstvého vzduchu?

  Skúste jej tentoraz darovať niečo, čo jej dá jednoznačne najavo, čo pre vás znamená! Čo napríklad štýlový hrnček na kávu s potlačou, nech si v práci spríjemní svoju pauzu? A čo ísť ešte ďalej a jej chvíle odpočinku povýšiť na kráľovskú záležitosť? Vyberte jej úžasne pohodlný a mäkučký vankúšik s potlačou priamo pre sestry! Alebo choďte ešte ďalej! Darujte svojej sestre krásne tričko s potlačou! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a sú veľmi pohodlné, navyše môžete vyberať z nespočetných potlačí, nielen tých priamo pre sestry! Prejdite si všetky kategórie, či už ide o prácu, koníčky alebo napríklad vtipy, pre vašu sestru tu určite niečo nájdete!

na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 430 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 430 položiek

Tričká s potlačou - darček pre každú príležitosť

Začnime od dodatočných vlastností, ktoré charakterizujú naše príležitostné tričká. Jednou z nich je dobrá kvalita vďaka použitiu bavlny. Za zmienku tiež stojí moderná technika potlače, ktorá zabezpečí, že sa nápis alebo grafika udrží na materiáli aj po mnohých praniach a vsádzame na to, že majite...

Tričká s potlačou - darček pre každú príležitosť

Začnime od dodatočných vlastností, ktoré charakterizujú naše príležitostné tričká. Jednou z nich je dobrá kvalita vďaka použitiu bavlny. Za zmienku tiež stojí moderná technika potlače, ktorá zabezpečí, že sa nápis alebo grafika udrží na materiáli aj po mnohých praniach a vsádzame na to, že majiteľ trička ho bude nosiť pravidelne a dúfame, že mnoho rokov. Ak k tomu dodáme módne a v podstate nadčasové strihy pripravené ako pre dámy, tak pre pánov, máme produkt dobrej kvality za rozumnú cenu. Väčšina pripravených tričiek môže bez problémov slúžiť ako darček. Rozhodujúce sú nielen príležitosti, ktoré sme zachytili na grafikách nášho sortimentu, ale tiež dobrá kvalita vyhotovenia.

Čo je pre nás špeciálna príležitosť?

Tematické tričká, ktoré môžete nájsť v tejto sekcii, sa spájajú s mnohými dôležitými príležitosťami, ktoré môžete oslavovať spolu so svojimi najbližšími priateľmi a rodinou. Začnime od najpopulárnejšej kategórie, čiže narodeninové tričká. Vo veku 50 rokov je čas priznať si, že celý čas sme pracovali na svojom vzhľade a vo veku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-ročné skúsenosti. Na Deň matiek sme tiež pripravili dokonalé tričká ako darček pre supermamy. V našom sortimente môžete nájsť aj Superotec či Superstarká. Ďalšie tematické tričká boli pripravené na rozlúčkové večierky. Páni majú šancu pomocou našich tričiek ukázať, akú dôležitú úlohu v ich živote hrajú svokry. Niektoré tematické tričká dostupné v našom obchode môžeme zosobniť na želanie zákazníka dodaním vybraného mena do hotového motívu. Potom budú tričká skvelým darčekom. Príležitostné tričká je kategória, v ktorej si každý náš zákazník ľahko nájde niečo pre seba a svojich najbližších.

Viac