Vtipné tričká pre brata 

17 produkty
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek

Zabav svojho brata tričkom s nápisom

Vlastne s nimi strávime za celý svoj život najviac času a platí to predovšetkým pre detstvo. Sú to prví ľudia, s ktorými sa hráme a na ktorých sa všeličo naučíme o ľudských vzťahoch. Práve preto, že sú nám veľmi blízki a dokonale sa navzájom poznáme, tienistou stránkou veci je, že nás veľmi dobre vedia vytočiť a naštvať, pretože presne vedia, kam majú zacieliť a kedy majú čo povedať, aby dosiahli svoje. Vzťah medzi bratom a sestrou bude iste trochu iný, než napríklad medzi dvoma bratmi, ale jedno sa nemení - blízky príbuzenský a kamarátsky vzťah, akési spiklenectvo, často pretrváva až do dospelých rokov.

100 motívov tričiek s potlačou pre brata 

Ak máte svojho brata radi, určite uvažujete v predstihu nad tým, aký darček mu venovať k narodeninám, meninám alebo napríklad k nejakému výročiu. Pravdou je, že máte jednoduchšiu situáciu kvôli tomu, že svojho brata dobre poznáte. Preto sa dokážete vyvarovať najrôznejších prechmatov a prešľapov, ktoré by mohli samy osebe znamenať veľké faux pas. Je ale celkom dobre možné, že ste jednoducho v situácii, kedy vám pripadá, že ste bratovi už dali všetko na svete a za nič vás nenapadá darček, ktorý by sa pre brata hodil. Potom potrebujete nejakú inšpiráciu, preto sa pozrite do nášho e-shopu!

Vtipné tričko pre brata ako vhodný darček?

Je váš braček zaťažený na vtipy? Darujte mu super štýlové farebné ponožky! Také mu budú závidieť všetci kamaráti! Chodí váš brat rád na ryby? Iste sa mu bude hodiť teplá a pohodlná mikina s kapucňou s potlačou! A potlač môžete smerovať priamo na jeho koníčky, prácu, záujmy, alebo si z neho trebárs vystreliť. Záleží len na vás, témy potlačí u nás existuje nepreberné množstvo, a to samozrejme priamo aj pre vášho „veľkého brata“. Tak vyberajte, darčeky už čakajú!

Poteš svojho brata jedinečným darčekom

Viac