Brat 

8 produkty
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Vlastne s nimi strávime za celý svoj život najviac času a platí to predovšetkým pre detstvo. Sú to prví ľudia, s ktorými sa hráme a na ktorých sa všeličo naučíme o ľudských vzťahoch. Práve preto, že sú nám veľmi blízki a dokonale sa navzájom poznáme, tienistou stránkou veci je, že nás veľmi dobre vedia vytočiť a naštvať, pretože presne vedia, ka...

Vlastne s nimi strávime za celý svoj život najviac času a platí to predovšetkým pre detstvo. Sú to prví ľudia, s ktorými sa hráme a na ktorých sa všeličo naučíme o ľudských vzťahoch. Práve preto, že sú nám veľmi blízki a dokonale sa navzájom poznáme, tienistou stránkou veci je, že nás veľmi dobre vedia vytočiť a naštvať, pretože presne vedia, kam majú zacieliť a kedy majú čo povedať, aby dosiahli svoje. Vzťah medzi bratom a sestrou bude iste trochu iný, než napríklad medzi dvoma bratmi, ale jedno sa nemení - blízky príbuzenský a kamarátsky vzťah, akési spiklenectvo, často pretrváva až do dospelých rokov.

Darčeky pre našich drahých bratov

Ak máte svojho brata radi, určite uvažujete v predstihu nad tým, aký darček mu venovať k narodeninám, meninám alebo napríklad k nejakému výročiu. Pravdou je, že máte jednoduchšiu situáciu kvôli tomu, že svojho brata dobre poznáte. Preto sa dokážete vyvarovať najrôznejších prechmatov a prešľapov, ktoré by mohli samy osebe znamenať veľké faux pas. Je ale celkom dobre možné, že ste jednoducho v situácii, kedy vám pripadá, že ste bratovi už dali všetko na svete a za nič vás nenapadá darček, ktorý by sa pre brata hodil. Potom potrebujete nejakú inšpiráciu, preto sa pozrite do nášho e-shopu!

Je váš braček zaťažený na vtipy? Darujte mu super štýlové farebné ponožky! Také mu budú závidieť všetci kamaráti! Chodí váš brat rád na ryby? Iste sa mu bude hodiť teplá a pohodlná mikina s kapucňou s potlačou! A potlač môžete smerovať priamo na jeho koníčky, prácu, záujmy, alebo si z neho trebárs vystreliť. Záleží len na vás, témy potlačí u nás existuje nepreberné množstvo, a to samozrejme priamo aj pre vášho „veľkého brata“. Tak vyberajte, darčeky už čakajú!

Viac