Vtipné tričká pre mužov 

Muži ... Kde by bez nich bol celý svet, že dámy? Bez mužov by život bol ťažký, ako sa v histórii dámy mohli presvedčiť už niekoľkokrát, vždy po najväčších vojnových konfliktoch. Muži bývajú označovaní za pánov tvorstva, ale podľa všetkého to tak nie je. Nie sú lepší ani horší ako ženy, jednoducho iba iní. Určite oplývajú potrebná väčšia fyzickou silou, než napríklad ženy, ale je to dané geneticky, a to nikto nezmení, ani ženy, ani muži :)
599 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 599 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 599 položiek

Výnimočný darček pre výnimočného muža


Muži už odpradávna mali lepšiu orientáciu v priestore, už len kvôli tomu, že vyrážali na lov a často boli vedení do vojen, nič iné im vlastne teda nezostalo, než sa tejto orientácii naučiť. Sú vyložene analyticky založenia a často sú tiež lepší v matematike. Pretože sa dlhodobo museli starať o seba a o svoju rodinu, museli sa vedieť rýchlo a dobre rozhodovať, konať samostatne. Ženám dosť často táto vlastnosť chýba, pretože do rozhodovania investujú viac citov, než muži. Možno preto je vo sfére vysokého manažmentu oveľa viac mužov ako žien. A pozor, muži bývajú oveľa viac ješitní, ako ženy, takže ak niečo od muža potrebujete, skúste zahrať práve na túto strunu. Radi treba vďaka tomu dajú v reštauráciách väčšie prepitné, ak je obsluhuje milá čašníčka :)

Vtipný darček pre neho

Ako vybrať vhodný darček pre niekoho, ako je muž? Je dobrým nápadom sa zamyslieť nad tým, akému sa muž venuje koníčku, športu, či má nejakú záľubu, čomu sa venuje vo voľnom čase. Potom už darčeky vyplývajú takmer samé, môžete ich vzťahovať priamo k tomu, čo má rád.

Často sa tiež darčeky pre mužov rieši fľaškou niečoho dobrého. Jasne, aj toto je svojím spôsobom riešenie, ak viete, že muž, ktorého chcete obdarovať, je milovníkom pivka, dobrého vína alebo dokonca whisky. Ale čo si budeme nahovárať, nie je to darček tak trochu bez nápadu? :)

Poteš svojho chlapa jedinečným darčekom

Ak chcete svojho muža naozaj prekvapiť niečím originálnym, skúste mu dať ako darček štýlové tričko alebo mikinu s potlačou! Vyvaríme štýlové tričká s dizajnovým potlačou pre všetkých, a to nielen pre mužov! Na výber je z mnohých vzorov, dizajnov aj farieb, stačí si len vybrať to pravé :)

100 motívov tričiek s potlačou pre chlapa

Či už zvolíte pohodlnú mikinu s kapucňou alebo tričko, vedzte, že je vyrábame z vysoko kvalitnej bavlny, pomocou najmodernejšej technológie potlače, takže tričko alebo mikina z nášho online shope zvládne aj tie najnáročnejšie situácie, ktorým je muž počas dňa vystavený! Tak šup, na čo ešte čakáte? :)

Tričko pre chlapa ako vhodný originálny darček?

Vtipné darčeky pre našich chlapov

Viac