Pre ženy 

Muži a ženy ... večné a nekonečné téma všetkých možných diskusií, najrôznejších stretov a hovorov kamarátok u vínka. Aké vlastne ženy sú? Nie je určite potrebné hovoriť, že ženy sú jednoducho iné ako muži. Ani lepšie, ani horšie, proste len iné. Niečo zvládajú lepšie ako muži, niečo im zase nejde vôbec. A je to tak dané geneticky, dámy, či už ste feministky alebo nie, toto proste nijak obísť nemôžete :)
105 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 105 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 105 položiek

Ženy v popredí

A v čom teda ženy vynikajú? Ženy sú zvyčajne empatickejší a sú viac nezávislé na nemateriálnych veciach - teda myšlienky, túžby, predstavy. Dokážu byť bystrejší, sú väčšinou starostlivejšie pri drobných činnostiach a dokonca boli vyhodnotené ako lepšie vodičky (podľa európskeho výskumu zaviní iba jednu tretinu nehôd, zvyšok je mu...

Ženy v popredí

A v čom teda ženy vynikajú? Ženy sú zvyčajne empatickejší a sú viac nezávislé na nemateriálnych veciach - teda myšlienky, túžby, predstavy. Dokážu byť bystrejší, sú väčšinou starostlivejšie pri drobných činnostiach a dokonca boli vyhodnotené ako lepšie vodičky (podľa európskeho výskumu zaviní iba jednu tretinu nehôd, zvyšok je mužskou záležitosťou). Ženy mávajú lepšie komunikačné zručnosti, pretože tiež viac hovorí - čo, priznajme si to, niekedy mužom dokáže pekne liezť na nervy! Veľmi známy je fakt, že dokážu robiť viac vecí naraz, a všetky vnímať - pravdou je, že bez tohto umenia by na materskej s deťmi zrejme nevydržali. A koniec koncov, dámy majú vraj aj jemnejšie čuch a všetky pachy vnímajú intenzívnejšie. Pozor na to, páni!

Darčeky po dámy

Aké darčeky teda vymyslieť pre toto nežné pohlavie? Má to byť parfum, kozmetika alebo napríklad nejaké masáže? Ak poznáte dotyčnú veľmi dobre, a poznáte jej preferencie, môžete to skúsiť. Avšak ak si nie ste v týchto vodách istí, radšej nič také Nedarujte. S parfumom sa ťažko triafa do vkusu, a rovnako tak je to so šperkami alebo kozmetikou.

Pre ženy sú skvelé darčeky tiež najrôznejšie typy zážitkových relaxačných darčekov. Aj tu je však potrebné starostlivo rozmýšľať a tiež dobre poznať danú ženu. Hlavne pre to, aby ste sa správne trafili do vkusu.

Čo by sme vám ale mohli odporučiť pre akúkoľvek ženu, nehľadiac na vek, výšku, váhu alebo záujmy, sú naše vtipná štýlové tričká s potlačou. Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a pomocou najmodernejšej technológie potlače. Pre každú ženu určite nájdeme ten vhodný potlač, na vás je iba to, aby ste sa zamysleli napríklad nad tým, akú farbu má žena rada, či sa venuje nejakému koníčku, športu alebo vyznáva nejakú filozofiu či životný štýl. Potlač vám radi vytvoríme aj na mieru podľa vášho návrhu, tak nás neváhajte kontaktovať, radi vám vyjdeme v ústrety! :)

Viac