Tričká a mikiny 

2070 produkty

Podkategórie

 • Králi a Princezné

  Máte svojho kráľa alebo kráľovnú?

  A vôbec to nie je myslené tak, či Vám niekto vládne alebo nie, či má niekto z Vás v páre navrch. Pokiaľ máte doma svojho kráľa či kráľovnú, iste nám dáte za pravdu, že im chcete dosť často urobiť radosť. Či už spoločne stráveným časom, prechádzkou alebo napríklad lístkami do kina, alebo tiež nejaký zaujímavým či vtipným darčekom. Pre našich milovaných väčšinou vyberáme takéto darčeky od srdca celkom ľahko, pretože presne vieme, čo ten druhý ocení a aký má vkus. Nie je tak problém vybrať nejaký nápaditý darček pre milovaného či milovanú.

  Vyjadrite obdiv svojmu miláčikovi!

  Zrejme sa zhodneme na tom, že Váš kráľ alebo kráľovná majú veľa záujmov, ktoré priamo ponúkajú možnosť kúpi nejakého vhodného darčeka. Avšak tieto možnosti pre dnešok opomenieme, nechajte si ich v zálohe na iné narodeniny alebo inú slávnostnú príležitosť.

  Dneska bude reč o darčekoch, ktoré Vášmu milovanému či milovanej ukáže, že sú pre Vás naozajstným kráľom alebo kráľovnou! Sú to darčeky s potlačou, ktoré presne dokážu vyjadriť Vaše city k tomu druhému!

  Nepochybne si každý z nás z času na čas dopraje kávu alebo čaj, pre takúto príležitosť sa hodia naše krásne hrnčeky s vtipnou potlačou, ktorú si sami zvolíte! Váš Miláčik si tak vždy pri svojej rannej káve spomenie na to, čo pre Vás znamená. A nie je nič krajšie, ako keď Vám už ráno taká maličkosť vyčarí úsmev na tvári.

  Miluje Vaša drahá polovička spánok? Doprajte jej pohodlný a mäkučký vankúš s vlastnou potlačou v nápaditom dizajne pre ešte väčšie pohodlie! Odpočinutá partnerka znamená dobre naladenú partnerku a to je predsa výhra, nie?

  Chcete darček, ktorý bude mať Váš kráľ alebo kráľovná stále pri sebe a bude mu tak pripomínať práve Vás? Nie je nič lepšie, než darovať úžasné pohodlné tričko s nápaditou potlačou! Vtipný nápis a kvalitné tričko tvoria kombináciu, ktorej nikto neodolá. Navyše v niekoľkých farbách, v dámskej aj pánskej verzii, vyberie si tak naozaj každý! A pozor, verzia pre chladnejšie dni alebo napríklad na prechádzky vonku - mikina s kapucňou vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny, samozrejme aj s potlačou, ktorú si zvolíte!

  Darujte svojej drahej polovičke niečo neobvyklé

  Králi a kráľovné sa rodia v každom ročnom období - ako v lete, keď sa nosia voľné a ľahké tričká, tak neskôr na jeseň a v zime, kedy sa hodí teplá mikina s kapucňou. Nehľadiac na to, kedy oslavujete narodeniny, nájdete v tejto kategórii odev vhodný pre váš ušľachtilý pôvod.

  Dokonca aj v kráľovských rodinách sa objavujú skutoční spáči. Sme pripravení aj na túto skutočnosť. Zoznámte sa s pohodlnými vankúšmi s potlačou, ktoré šijeme práve pre nich. Potrebujete darček pre chlapca - kráľa spánku alebo ide o darček pre ženu - spiacu kráľovnú po vašom boku? Nesklameme ani fanúšikov športu s modrou krvou. Pre nich sme umiestnili výrazné nápisy týkajúce sa kráľovského pôvodu na športové tričká v mieste zvyčajne zarezervovanom pre priezvisko. Pod ním je jasná vec - číslo jedna - aristokratom predsa patrí prvenstvo.

  Tričko pre priateľa povie viac ako tisíc slov

  Alebo čo takto skromným tričkom s potlačou obdarovať sám seba? Osobne nemáme nič proti. Sebavedomie je cítenie vlastných hodnôt, ktoré sa hodia v živote, v spoločenských a partnerských kontaktoch. Možno to nie je ideálny odev na prvé rande, ale na ďalšie stretnutie sa hodí. Koniec koncov, je najlepšie, aby ste to urobili hneď a nenechali svojho budúceho partnera na pochybách. Skrátka aby vedel, s čím má počítať.

  Tričko s potlačou je tiež dokonalým darčekom pre priateľa. Hoci mnoho televíznych reklám presviedča o produktoch, ktoré vyjadrujú viac než tisíc slov, podľa nášho názoru bude optimálna jedna, ale konkrétna veta. Obdarujte blízku osobu jedným z našich kráľovských tričiek či niektorou z našich mikín s potlačou alebo navrhnite vlastný koncept, ktorý pre vás zrealizujeme. Nakoniec, váš kamarát, kamarátka či partner si zaslúži vynaliezavosť a kreativitu pri vytváraní nezabudnuteľného darčeka pre neho.

 • Love a pre páry

  Darčeky pre našich miláčikov

  Ak žijete v páre a máte svoju milovanú osobu, ku ktorej sa vraciate a ktorá je vám oporou, iste sa zhodneme na tom, že sa snažíte robiť dotyčnému alebo dotyčnej radosť. Teší Vás, keď môžete svojmu miláčikovi nejako pomôcť, alebo svojej milovanej dať nejaký darček. Darčekov pre naše drahé polovičky je ale také množstvo, že sa Vám niekedy môže stať, že sa v tom všetkom úplne strácate, a neviete, čo presne by ste mali zvoliť. Máme pre Vás pár tipov na darčeky, s ktorými nemôžete šliapnuť vedľa. Zároveň poradíme osobám, ktoré chcú obdarovať napríklad snúbencov!

  Darčeky pre zamilované páry

  Ak chcete svojmu zlatíčku urobiť radosť niečím špeciálnym, nič sa nehodí viac, než osobný darček s potlačou, ktorá presne vyjadrí, čo k nemu cítite! Kúpte mu napríklad úžasne pohodlný vankúšik s vtipným nápisom! Ak radi relaxujete, nie je lepšia voľba, než práve vankúšik z kvalitného materiálu, Vaše chvíľky odpočinku tak budú ešte pohodlnejšie! Ďalšou možnosťou je potom hrnček s potlačou, ktorý tak pri každej kávičke vyčarí úsmev na tvári Vášho partnera pri spomienke práve na Vás.

  Túžite dokázať celému svetu, že k sebe patríte?

  Potom máme úžasný tip na darček práve pre Vás! V našom online obchode sa špecializujeme aj na tričká a mikiny pre páry! Tričká a mikiny sú vyrobené z kvalitnej bavlny a môžu byť vtipným doplnením rozlúčky so slobodou alebo večernej svadobnej párty. Zároveň je to aj skvelý tip na darček pre snúbencov. Takéto tričká im už budú navždy pripomínať jedinečný deň sobáša a svadby. A čo viac, ak máte nejaký svoj tip alebo požiadavku, napíšte nám a radi Vám vyrobíme tričká na mieru tak, aby Vaše tričká boli skutočne osobným darčekom! Vďaka takému tričku alebo mikine navyše svetu úplne jasne ukážete, že má tú česť stretnúť zamilovaný pár, ktorý neodmysliteľne patrí k sebe :)

  A čo si budeme nahovárať, láska je predsa to najkrajšie, čo nás môže stretnúť, tak prečo to nedať svetu najavo?

  Motívy pro páry

  Jar je čas pre zamilovaných. Počasie viac praje dlhým prechádzkam a rozkvitanie lásky na uliciach dedín a miest. Neoceniteľným atribútom, ktorý Ti umožní zaujať Tvoju druhú polovičku, môže byť tričko s potlačou ;)

  Mikiny a tričká pre páry sa skvele hodí k rôznym príležitostiam, napr. Zasnúbenie. Podobná tričká a zábavné nápisy pobavia na akciách ako rozlúčky so slobodou. Musíme priznať, že je to jedna z najlepších sekcií nášho internetového obchodu, a tričká s potlačou pre zaľúbených sa naozaj veľa predávajú. A asi by sa nemal nikto čudovať - ​​zamilovaných predsa nikdy nechýba;)

  Nezabudnite, že tričká pre páry to nie je oblečenie len pre zamilované páry - v našom internetovom obchode nájdete tiež tričká pre čerstvé rodičov a ich deti. Vtipné tričko, ktoré by nemalo chýbať na prvých stretnutiach dieťaťa s rodinou zaručuje výbuchy smiechu;) Je to tiež skvelý návrh na fotenie s dieťaťom do rodinného albumu. Viac nájdete v špeciálnej sekcii tričká pre mamy a otca. Ak sa náhodou budete vo veľkom fotiť do rodinného albumu - tričká pre páry s potlačou tiež nájdete! Odporúčame;) Pamätajte, že už od 30EUR Vám vybraná tričká pošleme zadarmo!

  Máte nápad na vlastné tričká?

  Pre páry, ktoré chcú mať tričká so svojou vlastnou grafikou či textom takisto máme dobrú správu - pre našich zákazníkov taká tričká vyrábame. Disponujeme novodobú technikou, vďaka ktorej tlačíme nápisy či grafiku vysokej kvality na materiál. Majte na pamäti, že si nemusíte vyberať zo vzorov z nášho obchodu - radi pre Vás vyrobíme tiež iné modely tričiek (napr. Polo) alebo mikín. Tričká pre páry s potlačou sú našou špecialitou. Čakáme na Tvoju objednávku už dnes!

 • Darček pre mamu, otca,...

  Tričká s potlačou - darček pre každú príležitosť

  Začnime od dodatočných vlastností, ktoré charakterizujú naše príležitostné tričká. Jednou z nich je dobrá kvalita vďaka použitiu bavlny. Za zmienku tiež stojí moderná technika potlače, ktorá zabezpečí, že sa nápis alebo grafika udrží na materiáli aj po mnohých praniach a vsádzame na to, že majiteľ trička ho bude nosiť pravidelne a dúfame, že mnoho rokov. Ak k tomu dodáme módne a v podstate nadčasové strihy pripravené ako pre dámy, tak pre pánov, máme produkt dobrej kvality za rozumnú cenu. Väčšina pripravených tričiek môže bez problémov slúžiť ako darček. Rozhodujúce sú nielen príležitosti, ktoré sme zachytili na grafikách nášho sortimentu, ale tiež dobrá kvalita vyhotovenia.

  Čo je pre nás špeciálna príležitosť?

  Tematické tričká, ktoré môžete nájsť v tejto sekcii, sa spájajú s mnohými dôležitými príležitosťami, ktoré môžete oslavovať spolu so svojimi najbližšími priateľmi a rodinou. Začnime od najpopulárnejšej kategórie, čiže narodeninové tričká. Vo veku 50 rokov je čas priznať si, že celý čas sme pracovali na svojom vzhľade a vo veku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-ročné skúsenosti. Na Deň matiek sme tiež pripravili dokonalé tričká ako darček pre supermamy. V našom sortimente môžete nájsť aj Superotec či Superstarká. Ďalšie tematické tričká boli pripravené na rozlúčkové večierky. Páni majú šancu pomocou našich tričiek ukázať, akú dôležitú úlohu v ich živote hrajú svokry. Niektoré tematické tričká dostupné v našom obchode môžeme zosobniť na želanie zákazníka dodaním vybraného mena do hotového motívu. Potom budú tričká skvelým darčekom. Príležitostné tričká je kategória, v ktorej si každý náš zákazník ľahko nájde niečo pre seba a svojich najbližších.

 • S vlastnou potlačou

  Najlepšie darčeky nemusia byť tie najdrahšie

  Ak sa strácate a neviete, ktorým smerom sa dať pri výbere darčekov, máme pre vás pár tipov. Keď si neviete rady, určite by vám mohli prísť vhod naše štýlové darčeky s potlačou! :) V našom online shope nájdete mnoho skvelých darčekov s nápaditou potlačou! Našim zákazníkom ponúkame najrôznejšie typy darčekov, ktoré potešia naozaj každého!

  Skúste svojmu kamarátovi či priateľovi darovať štýlové vtipné ponožky s potlačou! Vaša priateľka potom určite ocení, keď jej necháte vyrobiť praktickú tašku s dizajnovou potlačou, či už do fitka alebo na nákupy. Pre milovníkov leňošenia a odpočinku potom odporúčame krásne mäkučké a pohodlné vankúšiky s potlačou, pre umocnenie chvíľok pohody potom môžete uvažovať aj o dizajnovom hrnčeku s potlačou podľa vašich predstáv, v ktorom vám bude káva chutiť ešte viac :)

  Ak sme vás stále nepresvedčili, skúste si vybrať z obrovskej škály našich štýlových tričiek v najrôznejších dizajnoch! Ponúkame tričká pre mužov aj ženy, všetky sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a sú teda veľmi pohodlné! Potlač vyrábame pomocou najnovšej technológie, jedná sa teda o naozaj kvalitné kúsky :) Vyberať môžete zo širokej ponuky vzorov a vtipných nápisov, navyše myslíme aj na bábätka! Máme pre nich pripravená krásna bodíčka! :) ak zatúžite po nejakom darčeku pre chladnejšie dni, nemôžete minúť naše pohodlné a štýlové mikiny s kapucňou! Skrátka, vyberať je naozaj z čoho, to nám verte! A ak by vás náhodou žiadny vzor nezaujal, a chceli by ste niečo špeciálne, alebo vytvoriť dizajn pre špecifickú príležitosť, neváhajte nás kontaktovať! Radi vám vytvoríme potlač priamo na mieru podľa vášho želania! Viete snáď o štýlovejšom darčeku? :)

 • Práce

  Práca

  Práca, či už chceme alebo nie, vo väčšine prípadov nám zaberá veľkú časť každodenného života. Stáva sa, že je zdrojom stresu a tak je treba ho odbúrať porciou dobrého humoru. Preto sú časťou nášho sortimentu tričká s potlačou o práci populárne u mnohých zákazníkov. Mrknite na produkty dostupné v tejto kategórii a zistite, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu odboru. Pre zamestnancov máme tiež niečo špeciálne

  Nehľadiac na to, v akom odbore robíte, určite nájdete niečo pre seba. Koniec koncov, niektoré zábavné situácie spojené s prácou sa stávajú v každej brandži. Tričko s potlačou do práce so sebou obvykle nesie dosť univerzálne poslanie - napr. s prižmúrenými očami vyjadruje náš postoj ku každodenným povinnostiam. Samozrejme sa tričká s potlačou tohto typu hodia len v situácii, keď má váš šéf zmysel pre humor. Tak je to práve v našej firme, preto sa nemuseli návrhári držať s fantáziou na uzde a pripravili niečo extra aj pre vás.

  Tričko s potlačou do práce je tiež skvelým darčekom pre kolegu z kancelárie. Ak sa vo vašom tíme blížia nejaké narodeniny a nemáte potuchy, čím kolegu obdarovať - ​​tu nájdete odpoveď. Tričko s potlačou do práce je tiež humorným nápadom na poukázanie určitých návrhov šéfovi - samozrejme s podmienkou už spomínaného zmyslu pre humor vášho vedúceho. Blíži sa firemný večierok alebo charitatívna akcia organizovaná vo vašej firme? Ak áno, tričká s potlačou o práci vám pomôžu ešte viac sa zblížiť s kolektívom. Týmto spôsobom vytvoríte zaujímavý, aj keď oveľa voľnejší štýl, než každodenný dress code.

  Kreatívne potlače

  Silou našich tričiek o práci je nielen ich dokonalá kvalita, ale aj trvalá výrazná potlač. Za túto časť našej práce zodpovedajú vo väčšej miere stroje. Žiadne zaujímavé tričko s potlačou do práce by však nevzniklo bez ľudského faktora. V tomto prípade je ním predovšetkým naša kreativita. Tou sršíme. Aj preto, že v našej vlastnej kancelárii panuje skvelá atmosféra. To, ako sa cítime v práci, je určite jeden z najdôležitejších aspektov, pokiaľ ide o plnenie pracovných povinností. Veríme, že naše tričká s potlačou o práci vám pomôžu tiež pozitívne vstúpiť do atmosféry panujúcej vo vašej firme. Ak vám žiadny z hotových návrhov nevyhovuje, pošlite nám svoj a my necháme urobiť najskôr jeho grafickú vizualizáciu a potom tričká pre vás alebo vašich kolegov z práce. • Legendy

  Legendárny ľudia

  Každý z nás má vo svojom blízkom alebo aj vzdialenom okolí niekoho, kto je pre neho legendou. Ku komu vzhliada, dá na jeho názory a je mu napríklad blízky svojím zmýšľaním. Legendou sa pre nás v tomto význame môžu stať cudzí ľudia, či už z histórie alebo súčasnosti, ale aj ľudia blízki - napríklad náš otec, dedo alebo nejaký náš predok, ktorý niečo významné dokázal. Takým ľuďom, ktorí sú pre nás „legendou“, chceme často dať najavo našu úctu, a to nielen správaním a slovným ocenením. Čo tak vymyslieť darček pre tú Vašu legendu?

  Nápady na legendárny darčeky

  Legendy, ktoré máte okolo seba, a ktoré nepochádzajú z histórie, si iste zaslúžia Vašu úctu a pozornosť. Tú môžete vyjadriť napríklad nápaditým darčekom, ktorý bude jedinečný, osobitý a vyjadrí úctu práve tej Vašej „legende“.

  Na výber máte u nás množstvo motívov! Vytvárame potlače podľa našich predlôh, radi ale natlačíme tričko, tašku, ponožky, hrnčeky alebo čokoľvek iné presne podľa Vášho želania a podľa Vášho dizajnu!

  Úplnou klasikou sú vtipné a originálne tričká s potlačou, ktoré potešia nejedného muža aj ženu. Vyrábame tričká v pánskom aj dámskom dizajne, v nespočetnom množstve farieb a s množstvom nápisov, stačí si iba vybrať! Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny a modernou technológiou potlače, radi Vám vytvoríme tiež tričko či akýkoľvek iný darček presne podľa Vášho návrhu! Neváhajte nás preto kontaktovať, sme tu pre Vás!

 • Pre ženy

  Ženy v popredí

  A v čom teda ženy vynikajú? Ženy sú zvyčajne empatickejší a sú viac nezávislé na nemateriálnych veciach - teda myšlienky, túžby, predstavy. Dokážu byť bystrejší, sú väčšinou starostlivejšie pri drobných činnostiach a dokonca boli vyhodnotené ako lepšie vodičky (podľa európskeho výskumu zaviní iba jednu tretinu nehôd, zvyšok je mužskou záležitosťou). Ženy mávajú lepšie komunikačné zručnosti, pretože tiež viac hovorí - čo, priznajme si to, niekedy mužom dokáže pekne liezť na nervy! Veľmi známy je fakt, že dokážu robiť viac vecí naraz, a všetky vnímať - pravdou je, že bez tohto umenia by na materskej s deťmi zrejme nevydržali. A koniec koncov, dámy majú vraj aj jemnejšie čuch a všetky pachy vnímajú intenzívnejšie. Pozor na to, páni!

  Darčeky po dámy

  Aké darčeky teda vymyslieť pre toto nežné pohlavie? Má to byť parfum, kozmetika alebo napríklad nejaké masáže? Ak poznáte dotyčnú veľmi dobre, a poznáte jej preferencie, môžete to skúsiť. Avšak ak si nie ste v týchto vodách istí, radšej nič také Nedarujte. S parfumom sa ťažko triafa do vkusu, a rovnako tak je to so šperkami alebo kozmetikou.

  Pre ženy sú skvelé darčeky tiež najrôznejšie typy zážitkových relaxačných darčekov. Aj tu je však potrebné starostlivo rozmýšľať a tiež dobre poznať danú ženu. Hlavne pre to, aby ste sa správne trafili do vkusu.

  Čo by sme vám ale mohli odporučiť pre akúkoľvek ženu, nehľadiac na vek, výšku, váhu alebo záujmy, sú naše vtipná štýlové tričká s potlačou. Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a pomocou najmodernejšej technológie potlače. Pre každú ženu určite nájdeme ten vhodný potlač, na vás je iba to, aby ste sa zamysleli napríklad nad tým, akú farbu má žena rada, či sa venuje nejakému koníčku, športu alebo vyznáva nejakú filozofiu či životný štýl. Potlač vám radi vytvoríme aj na mieru podľa vášho návrhu, tak nás neváhajte kontaktovať, radi vám vyjdeme v ústrety! :)

 • Psi a Mačky

  A čo vy, mačka alebo pes?

  Jedným z dôvodov, prečo vznikajú rozpory medzi milovníkmi mačiek a psov, môže byť tiež to, že majitelia psov bývajú väčšinou otvorenejšie a majú väčšie tendencie dodržiavať pravidlá. Naproti tomu majitelia mačiek bývajú skôr introvertný povahy a dôležitejšie ako pravidlá je pre nich určitá komfortnosť. Na toto téma existuje aj rad prieskumov, nie ale pre to, aby sa zabránilo prípadným diskusiám o tom, kto je lepší, praktickejšie, inteligentnejšie, a podobne, ale napríklad preto, aby mohli lekári prípadne ľuďom ponúknuť zodpovedajúcu terapiu. A je pravdou, že domáci maznáčik, či už akýkoľvek, je veľmi často oveľa viac než tie najúčinnejšie lieky.

  Darčeky pre milovníkov psov a mačiek

  Darčeky pre kočkomily a milovníkov psov môžete vyriešiť celkom elegantným spôsobom. Keďže milujú zvieratá, tak práve tematika mačiek alebo psov ich poteší, nech už bude obsiahnutá v akomkoľvek darčeka.

  Ak váhate, aký darček vymyslieť k sviatku alebo k narodeninám vášho kamaráta alebo kamarátky a pritom viete, že sa jedná o vášnivého kynológa alebo milovníka, máte vyhrané. Skúste jeho alebo ju podarovat krásnym hrnčekom s potlačou! Ich ranná káva im oddnes vyčarí úsmev na tvári, nielen kvôli peknému tematickému potlače na hrnčeka, ale aj vďaka spomienke na vás :)

  Miluje váš priateľ relax? Tak mu ho ešte spríjemnite! Nechajte mu vyrobiť pohodlný a mäkučký vankúšik s potlačou psa alebo mačky! Každý milovník zvierat určite zaplesá! Vankúšik je vyrábaný z kvalitného materiálu, ktorý chvíle odpočinku posunie na vyššiu úroveň :)

  Ak si stále nie ste príliš istí, trefou do čierneho je potom vtipné tričko s potlačou. Potlač vytvárame pomocou najnovšej technológie, tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny, jedná sa teda o jedinečné kúsky! Vyberať môžete zo širokej škály rôznych potlačí, pokiaľ ale nenájdete žiadny, ktorý by vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať! Radi pre vás vytvoríme potlač na mieru presne podľa vašich predstáv! Skladom máme tričká pre mužov aj ženy, rôzne farby aj strihy, takže je z čoho vyberať. Tak neváhajte a objednajte si ten najlepší darček v našom online shope práve dnes!

 • Pre mužov

  Výnimočnosť mužov


  Muži už odpradávna mali lepšiu orientáciu v priestore, už len kvôli tomu, že vyrážali na lov a často boli vedení do vojen, nič iné im vlastne teda nezostalo, než sa tejto orientácii naučiť. Sú vyložene analyticky založenia a často sú tiež lepší v matematike. Pretože sa dlhodobo museli starať o seba a o svoju rodinu, museli sa vedieť rýchlo a dobre rozhodovať, konať samostatne. Ženám dosť často táto vlastnosť chýba, pretože do rozhodovania investujú viac citov, než muži. Možno preto je vo sfére vysokého manažmentu oveľa viac mužov ako žien. A pozor, muži bývajú oveľa viac ješitní, ako ženy, takže ak niečo od muža potrebujete, skúste zahrať práve na túto strunu. Radi treba vďaka tomu dajú v reštauráciách väčšie prepitné, ak je obsluhuje milá čašníčka :)

  Vhodné darčeky pre mužov

  Ako vybrať vhodný darček pre niekoho, ako je muž? Je dobrým nápadom sa zamyslieť nad tým, akému sa muž venuje koníčku, športu, či má nejakú záľubu, čomu sa venuje vo voľnom čase. Potom už darčeky vyplývajú takmer samé, môžete ich vzťahovať priamo k tomu, čo má rád.

  Často sa tiež darčeky pre mužov rieši fľaškou niečoho dobrého. Jasne, aj toto je svojím spôsobom riešenie, ak viete, že muž, ktorého chcete obdarovať, je milovníkom pivka, dobrého vína alebo dokonca whisky. Ale čo si budeme nahovárať, nie je to darček tak trochu bez nápadu? :)

  Ak chcete svojho muža naozaj prekvapiť niečím originálnym, skúste mu dať ako darček štýlové tričko alebo mikinu s potlačou! Vyvaríme štýlové tričká s dizajnovým potlačou pre všetkých, a to nielen pre mužov! Na výber je z mnohých vzorov, dizajnov aj farieb, stačí si len vybrať to pravé :) Či už zvolíte pohodlnú mikinu s kapucňou alebo tričko, vedzte, že je vyrábame z vysoko kvalitnej bavlny, pomocou najmodernejšej technológie potlače, takže tričko alebo mikina z nášho online shope zvládne aj tie najnáročnejšie situácie, ktorým je muž počas dňa vystavený! Tak šup, na čo ešte čakáte? :)

 • Narodeniny

  Každoročné dilema

  Uznávame, že niekedy je neskutočne ťažké vymýšľať stále nové a originálne darčeky pre ostatných. Ľahšiu situáciu máte vtedy, keď má dotyčný nejakú záľubu, venuje sa športu alebo napríklad rád chodí do divadla. Ale ruku na srdce, aj také darčeky sa niekedy omrzia. Kto by chcel donekonečna dostávať lístky na Rómea a Júliu?

  Darček môžete vyriešiť tiež úplne jednoducho - spýtate sa dotyčného, ​​čo by si prial a buď mu to kúpite, alebo mu dáte obálku s peniazmi. Takému darčeku ale chýba nápaditosť, nezdá sa Vám?

  Najlepší darček

  Musíme priznať, že naozaj nevieme, aký je ten najlepší darček na svete. Avšak môžeme Vás k naozaj dobrým darčekom nasmerovať :)

  Ak chcete, aby bol Váš darček osobný a oslávenca pobavil alebo vyjadril Vaše city k nemu, dobre si prezrite našu ponuku.

  V našom online obchode máme skladom veľa úžasných a kvalitných mikín, tričiek, vankúšikov, tašiek alebo napríklad hrnčekov s potlačou. Štýlový darček s nápaditým dizajnom, to je presne to pravé, čo potrebujete ako darček pre oslávenca. Mikiny aj tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny, inovatívna potlač vydrží takmer všetko. Navyše si môžete vybrať z nepreberného množstva vtipných nápisov, farieb aj vzorov, takže Váš darček bude skutočnou čerešničkou na torte. Určite pobavíte nielen oslávenca, ale aj celú spoločnosť na narodeninovej oslave. Dámy ocenia štýlové vankúšiky alebo tašky, do ktorých sa zmestí veľké množstvo všetkých nevyhnutností. Vyberať navyše môžete z veľkého množstva tematicky zameraných tričiek, či už zameraných na vek, dátum narodenia, mesiac narodenia alebo napríklad vodičské schopnosti. Na výber máme naozaj veľa tričiek, pohodlne sa teda usaďte a v pokoji vyberajte! A keby ste predsa len nenašli to pravé, kontaktujte nás prosím, radi Vám vyjdeme v ústrety!

 • ponožky

  V ranom stredoveku boli symbolom čistoty a neskôr dokonca znakom bohatstva, nemohol si ich dovoliť úplne každý. Materiály príliš nevyhovovali, ponožky sa museli rôzne uväzovať, aby vôbec držali. Veľký rozmach naše ponožky zažili s vynálezom pletacieho stroja a tým došlo k veľkému rozšíreniu. S postupujúcou modernou dobou sa začali používať rôzne materiály a dnes poznáme také množstvo najrôznejších druhov ponožiek, že nám z toho až prechádza zrak. Elastické, priedušné, zo špecifických materiálov, odvádzajúci pot, zdravotné s pružným neškrtiacim lemom, priesvitné ponožky na jedno použitie, ponožky vysoké, nízke, stredné, vykrojené, farebné, biele, čierne, detské aj s najrôznejšími obrázkami. Čo majú ale všetky ponožky spoločné? Všetky sa veľmi rady strácajú pri praní a vždy bezpečne len jedna z páru!

  Moderný módny doplnok

  Posledné roky sú typické tým, že sa z ponožiek stáva módny trend. A pozor, aj u mužov. Ponožky ladíme podľa nášho outfitu, koľkokrát nosíme aj naschvál kratšie nohavice, aby naše ponožky vynikli. Prím hrajú hlavne u mladých ľudí vtipné ponožky vo farebnom prevedení. Častejšie čím farebnejšie, tým lepšie, dôležitý je ale nápad, vtip a kreativita ponožiek. A tak stretneme niekedy pár ponožiek, kde je každá ponožka iná, a napriek tomu patria k sebe, prípadne každá z nich tvoria peknú polovicu a dohromady potom štýlový dizajn. A také sú aj ponožky na našom online-shope. Vyberte tie pravé a skúste ich niekomu dať napríklad ako drobný darček. Uvidíte, že rozosmejete nielen obdarovaného, ale aj jeho okolie!

 • Hobby

  Vyberajte darčeky podľa hobby, oplatí sa vám to!


  Ak chcete niekomu dať darček, či už je to k narodeninám, sviatku, alebo nejakému výročie, zvyčajne premýšľate, o aký druh darčeka by sa malo jednať. Pochopiteľne, môžete si nechať poradiť priamo od oslávenca a vybrať mu tak darček presne podľa jeho gusta, a aký si želá. Prípadne mu môžete miesto hmotného darčeka darovať obálku s peniazmi a mať tak celú vec takpovediac z krku. Nezdá sa vám to ale trochu fádne a bez nápadu?

  Ak sa chcete zaobísť bez dvoch spomínaných variantov, pravdepodobne začnete premýšľať o nejakom darčeku, ktorý sa dotyčnému hodí, alebo súvisí priamo s jeho spôsobom trávenia voľného času. Toto je skvelý nápad, pretože každého poteší osobitý darček, ktorý sa ešte navyše vzťahuje k jeho hobby.

  Problémom sa ale môže stať to, že síce viete, akému hobby sa dotyčný venuje, ale inak nemáte úplne tušenie, čo by z tohto odvetvia dotyčný potreboval. Ak sami onen šport, koníček alebo hobby neprevádzkujete, môžete stáť pred vážnym problémom, a to tým, že z tej hŕbu pomôcok a vecí nedokážete vybrať žiadnu správnu.

  Skúste originálne darčeky s potlačou!

  Aj pre takéto prípady ale pre vás máme skvelé riešenie! Ak nechcete stráviť svoje vlastné chvíle voľna štúdiom hobby a potrieb vašich priateľov, skúste im darovať originálny kúsok z našej dielne! Vytvárame kvalitné a dizajnové kúsky! V ponuke nájdete nielen štýlové tričká s potlačou, ale aj pohodlné mikiny s kapucňou, kuchárske zástery pre zapálených gurmánov, vtipné ponožky, mäkučké vankúšiky s potlačou alebo napríklad hrnčeky s potlačou na vašu rannú kávu! Všetky produkty sú vytvorené v úžasnom modernom dizajne, na výber máte vždy z niekoľkých variantov, či už ide o rozlíšenie pre mužov alebo ženy, či farebnosť a širokú škálu vtipných nápisov! A práve pre oblasť hobby ponúkame nepreberné množstvo motívov práve pre štýlové tričká, ktoré oslávenca zaručene poteší!

  Nenašli ste ten svoj pravý design? Nezúfajte! Stačí nám napísať, a radi vám pomôžeme s výberom, alebo natlačíme váš návrh presne na mieru!

 • Vankúše
 • Hrnčeky

  Hrnčiarstvo má aj v dnešnej dobe veľký význam predovšetkým z hľadiska archeologických nálezov, pretože práve vďaka týmto nálezom sa dozvedáme veľa nových informácií o vtedajšej kultúre a životu.

  V dnešnej dobe je hrnčiarstvo skôr len umeleckým remeslom, keramická výroba bola postupne vytlačená priemyselnou výrobou porcelánu v 19. storočí a tiež s nástupom umelých hmôt. Napriek tomu má aj naďalej svoje čaro. Uznajte sami, ako často vezmete za celý deň do ruky hrnček? Či už je to na kávu, čaj, mlieko, gazdiná pomocou hrnčeka niekedy aj odváži suroviny na pečenie, hrnčekom môžeme nabrať vodu na zaliatie kvetov a variácií na využitie hrnčeka je určite nespočetne.

  Väčšina z nás má ten svoj obľúbený, z ktorého rada pije - či už je to z nostalgie a spojenia s nejakou spomienkou, alebo napríklad kvôli pohodlnému držaniu v ruke. Zároveň je to ale vec, ktorá sa (bohužiaľ) často nechtiac rozbije, a tak sa hodí ako darček darovať hrnček nový.

  Originálne hrnčeky s dizajnom a dušou

  Ak hľadáte nejakú drobnosť ako darček, alebo sa práve treba rozbil niekomu jeho obľúbený hrnček, pátrajte v našom e-shope. Sme špecialisti na originálne darčeky s potlačou, a to nielen na tričká, mikiny, vankúšiky, tašky alebo napríklad ponožky, ale práve aj na hrnčeky, ktoré sa už stali medzi darčekmi evergreenom. Vyberať môžete z rôznych designov, od vtipných nápisov až po tie, ktoré sa vzťahujú k nejakej príležitosti či jubileu. Ak by ste predsa len nevybrali a priali si niečo špeciálne, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vytvoríme potlač na hrnček presne na mieru podľa vášho želania alebo prípadne i návrhu. Tak na zdravie! :)

 • Rúško

  Nový módny trend

  Rúška sa z radov lekárov a sestier posunuli ku každému z nás. Vďaka pandémii koronavírusu sme všetci nútení v určitom režime a na daných miestach rúška nosiť. Keď nám to vlani na jar vláda oznámila, nikto tomu nechcel veriť a našlo sa veľa takých, ktorí nosenie rúšok bojkotovali. Rúšok bol úplný nedostatok a tak Slováci spojili svoje sily a začali si šiť rúška látkové, a to aj sebe navzájom. Dnes už je situácia iná a rúška možno zohnať všade. A ako napokon každý kus oblečenia alebo toho, čo nosíme na sebe, začali podliehať módnym trendom. Kým na jar sme boli radi za akúkoľvek formu rúška, a šili sme ich z prestieradiel, teraz máme na výber z toľkých motívov a druhov rúšok, až oči prechádzajú.

  Firmy sa tohto poľa náležite zhostili a vycítili dieru na trhu. Nielen, že teraz kúpime chirurgické rúška v mnohých farbách a odtieňoch, takže je možné ladiť s oblečením, nájdeme aj obrázkové rúška pre deti alebo štýlové pre pánov. Pre tých, ktorí zmýšľajú ekologickejšie, sa ponúka variant látkových rúšok. Pravdou je, že je tento variant náročnejší, čo sa týka neustáleho prania, na druhú stranu je pre našu planétu predsa len únosnejšia, než tony vyhodených jednorazových rúšok, ktoré vlastne ani nie je ako recyklovať.

  Ak aj vy zmýšľate ekologicky a chcete našej planéte byť na prospech, môžete látkovú rúšku zvoliť aj pre seba. Na výber máte teraz rúška z mnohých e-shopov, ale skúste sa pozrieť aj na ten náš. Špecializujeme sa na originálne darčeky s potlačou, a inak tomu nie je ani s rúškami. Kúpte si vtipný a originálny kúsok, s ktorým dozaista pobavíte svoje okolie! Vysoko kvalitné a veľmi žiadané, nakupujte už teraz z bezpečia domova online!

 • Darčeky s gravírovaním
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 2070 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 2070 položiek