Vtipné tričká s potlačou pre deti 

Deti, to je večná téma všetkých rodín. Deti sú naším korením života, tiež sa niekedy hovorí, že nám život dokážu pekne osladiť. Ale zostáva faktom, že aj cez všetky starosti sú deti tým, čo náš život robí bohatším. Bez nich by to skrátka nebolo ono. Deti majú úžasný dar kdekoho rozosmiať, už len samotná ich roztomilosť dokáže vykúzliť úsmev na tvári. Bezprostrednosť, ktorá je deťom vlastná, je pre nás neuveriteľne osviežujúca. Bohužiaľ sme totiž ako dospelí už často zabudli, aké je to byť dieťa.
174 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 174 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 174 položiek

Originálne lacné darčeky pre naše deti

Pre naše malé zlatíčka sa darčeky veľmi riadia podľa veku alebo pohlavia. Je jasné, že prím hrajú medzi darčekmi pre deti najrôznejšie hračky. Ich výber sa práve odvíja podľa veku, inú hračku kúpite malému dojčaťu, inú zvolíte pre ročné dieťa objavujúce svet, a úplne iné požiadavky sú pre deti predškolákov. Niekedy môže byť celkom ťažké odhadnúť, čo ktoré dieťa už doma má, alebo nemá, dosť často by ste sa tiež darčekom netrafili kvôli odlišnej výchove rodičov - niekto preferuje prírodné materiály, iný edukatívne hračky, niektorí rodičia zase nechcú svoje deti hračkami zahlcovať, preto by ich ďalšia "vec do baráku" príliš nepotešila. Čo si teda s tým počať?

Existuje ideálny darček pre naše deti?

Dá sa povedať, že áno. Samozrejme, nikdy sa zrejme netrafíte do vkusu každého, ale sú určité spoločné znaky, ktoré všetky deti milujú.

Darček. AKÝKOĽVEK. Deti naozaj zbožňujú, ak môžu dostať darček, a je vcelku jedno, či vás stál pár eur, alebo ste za neho minuli oveľa viac.

Farby. Všetky deti majú radi farebné veci, čím pestrejšie, tým lepšie. Dievčatká tradične preferujú ružovú a červenú, ale deti naozaj nepohrdnú žiadnou farbou. A čo viac, koľkokrát nás staršie deti prekvapí napríklad neuveriteľnými kombináciami oblečenia, ktoré sú schopné si na seba obliecť.

Rozprávky. Bez výnimky zbožňujú všetky deti. Potvrdené. A čokoľvek, čo je spojené s ich obľúbenou rozprávkou, akčným hrdinom alebo hlavnou postavou, im zaručene urobí radosť.

Detské tričká s potlačou či menom

Fajn, a čo to takto skúsiť spojiť dohromady? Že to nejde? Ale áno, u nás to ide! Obdarujte svojho špunta krásnym kvalitným tričkom alebo bodíčkom v úžasných farbách, s vtipnou potlačou! Žiarivé farby vykúzli dieťaťu žiarivý úsmev, to vám garantujeme! Vtipný obrázok je skvelým bonusom, na ktorý zareaguje určite každý malý človiečik.

Vtipný darček pre deti do škôlky

A nebojte, úspech to nebude len u dievčatiek, ktoré sa rady parádia, chlapci si iste prídu na svoje! Kto by nechcel mať tričko svojho obľúbeného superhrdinu? Stavte sa, že v škôlke budú všetci závidieť a mamičky budú chcieť vedieť, kde ste toto farebné bavlnené tričko kúpili! A ak je váš drobček naozaj ešte malinký, vyriešite to jednoducho bavlnenými bodami so zábavným nápisom - každý rodič dobre pozná a každému vykúzli úsmev.

Personalizované darčeky pre deti

Viac