Vodiči auta 

Kto je to vlastne rušňovodič? Je zároveň strojníkom, ale aj vodičom vlaku, ktorý riadi väčšinou z lokomotívy alebo z riadiaceho vozňa. Na rušňovodičov sú kladené pomerne vysoké požiadavky, nielen tie zdravotné (dobrý zrak a citlivosť na farby je samozrejmosťou), ale je tiež vyžadovaná psychická odolnosť a fyzická zdatnosť.
32 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 32 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 32 položiek

Už len kvôli tej fyzickej zdatnosti, hocikedy sa jedná naozaj o veľmi ťažkú prácu, sa jedná o profesii, ktorá je z veľkej väčšiny doménou mužskej populácie. Vlaky a vlakovú dopravu skrátka musíte milovať, aby ste sa mohli tejto krásnej práci venovať. A naozaj, niektorí sa jej venujú dokonca od detstva, prostredníctvom malých vláčikových modelov.

Darčeky od srdca pre všetkých rušňovodičov

Zrejme máte pocit, že je veľmi ťažké zvoliť pre vášho kamaráta rušňovodiča taký darček, ktorý by ho potešil, a zároveň mu dal nejakým spôsobom najavo, že si jeho prácu vážite. Nebojte, v dnešnej dobe to nie je zas tak zložité, vďaka originálnym a osobitým darčekom od nás budete určite za hviezdu!

Ak ste totiž v úzkych, nie je nad to sa spoľahnúť na osvedčené darčeky. A tými sú práve darčeky z nášho online shopu. Darčeky s potlačou, pýtate sa? Ale áno, vďaka potlači totiž môžete vyjadriť absolútne všetko - obdiv, humor, lásku, alebo treba pripomenúť nejaké významné jubileum! Medzi darčeky s potlačou jednoznačne vedú tričká s potlačou, či už zvolíte vtipnú potlač priamo k narodeninám, alebo napríklad potlač, ktorý sa vzťahuje práve k povolaniu či voľnočasovému koníčku, verte, že s týmto darčekom budete vždy za hviezdu! Vyberajte z nespočetných farieb, vzorov aj designov, máme strihy pre mužov aj ženy, a na svoje si napríklad prídu aj vaše deti :) Tak smelo do toho, darček pre vášho rušňovodiča už na vás čaká!

Viac