Vtipné tričká pre páry 

575 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 575 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 575 položiek

Darčeky pre zamilované páry

Ak žijete v páre a máte svoju milovanú osobu, ku ktorej sa vraciate a ktorá je vám oporou, iste sa zhodneme na tom, že sa snažíte robiť dotyčnému alebo dotyčnej radosť. Teší Vás, keď môžete svojmu miláčikovi nejako pomôcť, alebo svojej milovanej dať nejaký darček. Darčekov pre naše drahé polovičky je ale také množstvo, že sa Vám niekedy môže stať, že sa v tom všetkom úplne strácate, a neviete, čo presne by ste mali zvoliť. Máme pre Vás pár tipov na darčeky, s ktorými nemôžete šliapnuť vedľa. Zároveň poradíme osobám, ktoré chcú obdarovať napríklad snúbencov!

Hľadáš darček pre pár?

Ak chcete svojmu zlatíčku urobiť radosť niečím špeciálnym, nič sa nehodí viac, než osobný darček s potlačou, ktorá presne vyjadrí, čo k nemu cítite! Kúpte mu napríklad úžasne pohodlný vankúšik s vtipným nápisom! Ak radi relaxujete, nie je lepšia voľba, než práve vankúšik z kvalitného materiálu, Vaše chvíľky odpočinku tak budú ešte pohodlnejšie! Ďalšou možnosťou je potom hrnček s potlačou, ktorý tak pri každej kávičke vyčarí úsmev na tvári Vášho partnera pri spomienke práve na Vás.

Darčeky pre zamilované páry

Potom máme úžasný tip na darček práve pre Vás! V našom online obchode sa špecializujeme aj na tričká a mikiny pre páry! Tričká a mikiny sú vyrobené z kvalitnej bavlny a môžu byť vtipným doplnením rozlúčky so slobodou alebo večernej svadobnej párty. Zároveň je to aj skvelý tip na darček pre snúbencov. Takéto tričká im už budú navždy pripomínať jedinečný deň sobáša a svadby. A čo viac, ak máte nejaký svoj tip alebo požiadavku, napíšte nám a radi Vám vyrobíme tričká na mieru tak, aby Vaše tričká boli skutočne osobným darčekom! Vďaka takému tričku alebo mikine navyše svetu úplne jasne ukážete, že má tú česť stretnúť zamilovaný pár, ktorý neodmysliteľne patrí k sebe :)

A čo si budeme nahovárať, láska je predsa to najkrajšie, čo nás môže stretnúť, tak prečo to nedať svetu najavo?

Motívy pre partnerské tričká

Jar je čas pre zamilovaných. Počasie viac praje dlhým prechádzkam a rozkvitanie lásky na uliciach dedín a miest. Neoceniteľným atribútom, ktorý Ti umožní zaujať Tvoju druhú polovičku, môže byť tričko s potlačou ;)

Mikiny a tričká pre páry sa skvele hodí k rôznym príležitostiam, napr. Zasnúbenie. Podobná tričká a zábavné nápisy pobavia na akciách ako rozlúčky so slobodou. Musíme priznať, že je to jedna z najlepších sekcií nášho internetového obchodu, a tričká s potlačou pre zaľúbených sa naozaj veľa predávajú. A asi by sa nemal nikto čudovať - ​​zamilovaných predsa nikdy nechýba;)

Nezabudnite, že tričká pre páry to nie je oblečenie len pre zamilované páry - v našom internetovom obchode nájdete tiež tričká pre čerstvé rodičov a ich deti. Vtipné tričko, ktoré by nemalo chýbať na prvých stretnutiach dieťaťa s rodinou zaručuje výbuchy smiechu;) Je to tiež skvelý návrh na fotenie s dieťaťom do rodinného albumu. Viac nájdete v špeciálnej sekcii tričká pre mamy a otca. Ak sa náhodou budete vo veľkom fotiť do rodinného albumu - tričká pre páry s potlačou tiež nájdete! Odporúčame;) Pamätajte, že už od 30EUR Vám vybraná tričká pošleme zadarmo!

Máte nápad na vlastné párové tričká?

Pre páry, ktoré chcú mať tričká so svojou vlastnou grafikou či textom takisto máme dobrú správu - pre našich zákazníkov taká tričká vyrábame. Disponujeme novodobú technikou, vďaka ktorej tlačíme nápisy či grafiku vysokej kvality na materiál. Majte na pamäti, že si nemusíte vyberať zo vzorov z nášho obchodu - radi pre Vás vyrobíme tiež iné modely tričiek (napr. Polo) alebo mikín. Tričká pre páry s potlačou sú našou špecialitou. Čakáme na Tvoju objednávku už dnes!

Srandovné tričká pre dvoch

Viac