Motorkarske tricka 

Motorkári, to je elita. Keď sa povie motorkár, čo sa vám vybaví ako prvé? Silné stroje, čierna koža, vôňa benzínu a dlhý vous? Alebo napríklad niekto z vašich známych či kamarátov, ktorí tomuto hobby prepadli? Komunita motorkárov je veľmi rozsiahla a ich zvyky sú takmer kultový. Nedajte sa pomýliť ich často drsným zjavom, byť motorkárom nie je len tak. Riadiť silnú mašinu chce poriadnu dávku odvahu a sebadisciplíny!
176 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 176 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 176 položiek

Motorkářství je životný štýl

Pod tento výrok sa môžeme smelo podpísať. Ak ste tomuto hobby prepadli, iste viete, akú veľkú prácu dá starať sa o svoj stroj, aby bol stále spoľahlivý a robil vám na výjazdoch radosť. A aj vtedy, ak medzi motorkárov nepatríte, iste si viete predstaviť, koľko vecí taký motorkár pre svoju pohodlnú jazdu potrebuje. Neotvára sa nám tu práve vhodná príležitosť pre darčeky? :)

Ochranné prvky predovšetkým

Pre jazdu na motorke je hlavný bezpečnosť. Od toho sa odvíja nielen perfektný stav stroja, ale aj bezpečnostné doplnky, ktoré treba mať na pamäti pri každej jazde - helmou počnúc, a kvalitným oblečením končiac. Ak sa v tomto odvetví dobre orientujete, možno pre vás nebude problém vybrať nejaký vhodný doplnok ako darček - šatka s potlačou, termo bielizeň, nákrčník pre chladnejšie dni alebo ľadvinový pás. Drvivá väčšina produktov pre motorkárov sa vyznačuje čiernou farbou, ktorá býva doplnená kontrastnými farbami - červenou, bielou, oranžovú, prípadne aj inou farbou. Obľúbené sú predovšetkým motívy lebiek, plameňov alebo znakov výrobcu, ale tiež to nebýva pravidlom.

Tip na darček, ktorý ho poteší!

Ak silným strojom neholdujete, a netušíte, aký doplnok by sa vášmu známemu k motorke hodil, nesmutněte. Nemusíte ani chodiť do špecializovaného obchodu pre radu. Svoj darček vyriešite tu u nás! Vyberte svojmu motorkári štýlové tričko s potlačou! Moderný dizajn a kvalitný materiál nikoho nenechajú na pochybách, že sa jedná o skutočne skvelý kúsok do motorkárov šatníka! Veľké množstvo motívov, poťažmo i farieb, vám ponúka široké spektrum variantov, z ktorých si iste vyberiete tú správnu! A pokiaľ ide o vás, máte tak vyriešený úplne perfektný darček pre motorkárov! Už vyberáte? :)

Viac