Motorky 

Motorkári, to je elita. Keď sa povie motorkár, čo sa vám vybaví ako prvé? Silné stroje, čierna koža, vôňa benzínu a dlhý vous? Alebo napríklad niekto z vašich známych či kamarátov, ktorí tomuto hobby prepadli? Komunita motorkárov je veľmi rozsiahla a ich zvyky sú takmer kultový. Nedajte sa pomýliť ich často drsným zjavom, byť motorkárom nie je len tak. Riadiť silnú mašinu chce poriadnu dávku odvahu a sebadisciplíny!
106 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 106 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 106 položiek

Motorkářství je životný štýl

Pod tento výrok sa môžeme smelo podpísať. Ak ste tomuto hobby prepadli, iste viete, akú veľkú prácu dá starať sa o svoj stroj, aby bol stále spoľahlivý a robil vám na výjazdoch radosť. A aj vtedy, ak medzi motorkárov nepatríte, iste si viete predstaviť, koľko vecí taký motorkár pre svoju pohodlnú jazdu potrebuje. Ne...

Motorkářství je životný štýl

Pod tento výrok sa môžeme smelo podpísať. Ak ste tomuto hobby prepadli, iste viete, akú veľkú prácu dá starať sa o svoj stroj, aby bol stále spoľahlivý a robil vám na výjazdoch radosť. A aj vtedy, ak medzi motorkárov nepatríte, iste si viete predstaviť, koľko vecí taký motorkár pre svoju pohodlnú jazdu potrebuje. Neotvára sa nám tu práve vhodná príležitosť pre darčeky? :)

Ochranné prvky predovšetkým

Pre jazdu na motorke je hlavný bezpečnosť. Od toho sa odvíja nielen perfektný stav stroja, ale aj bezpečnostné doplnky, ktoré treba mať na pamäti pri každej jazde - helmou počnúc, a kvalitným oblečením končiac. Ak sa v tomto odvetví dobre orientujete, možno pre vás nebude problém vybrať nejaký vhodný doplnok ako darček - šatka s potlačou, termo bielizeň, nákrčník pre chladnejšie dni alebo ľadvinový pás. Drvivá väčšina produktov pre motorkárov sa vyznačuje čiernou farbou, ktorá býva doplnená kontrastnými farbami - červenou, bielou, oranžovú, prípadne aj inou farbou. Obľúbené sú predovšetkým motívy lebiek, plameňov alebo znakov výrobcu, ale tiež to nebýva pravidlom.

Tip na darček, ktorý ho poteší!

Ak silným strojom neholdujete, a netušíte, aký doplnok by sa vášmu známemu k motorke hodil, nesmutněte. Nemusíte ani chodiť do špecializovaného obchodu pre radu. Svoj darček vyriešite tu u nás! Vyberte svojmu motorkári štýlové tričko s potlačou! Moderný dizajn a kvalitný materiál nikoho nenechajú na pochybách, že sa jedná o skutočne skvelý kúsok do motorkárov šatníka! Veľké množstvo motívov, poťažmo i farieb, vám ponúka široké spektrum variantov, z ktorých si iste vyberiete tú správnu! A pokiaľ ide o vás, máte tak vyriešený úplne perfektný darček pre motorkárov! Už vyberáte? :)

Viac
trickovy.sk Reviews with ekomi.sk