Tricka pre zdravotne sestry 

Zdravotné sestry sú neoddeliteľnou súčasťou našej lekárskej spoločnosti. Robia predovšetkým ošetrovateľskú, liečebnú a rekonvalescenčnú prácu a stále nie sú v dnešnej dobe docenené. A prečo vlastne zdravotné sestry nazývame sestrami? Táto ošetrovateľská starostlivosť bola totiž predtým vlastná sestrám z najrôznejších rehoľných rádov. V stredoveku vznikali dokonca najrôznejšie miesta pri rádoch, kde sa starali nielen o chorých, ale aj o umierajúcich.
48 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 48 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 48 položiek

Sestry dnešnej doby

Určite je potrebné podotknúť, že sestričky to v dnešnej dobe nemajú vôbec o nič ľahšie, než ich predchodkyne v stredoveku. Iste, v modernej dobe máme k dispozícii veľa prístrojov a liekov, ale podstata zostáva rovnaká. Sestričky musia mať veľkú dávku trpezlivosti a ústretový ľudský prístup ku všetkým pacientom. Musia byť vzdelané a vyrovnať sa s veľkou psychickou aj fyzickou záťažou. Nemyslíte si, že takáto profesia si zaslúži veľké ocenenie viac ako iná?

Existujú darčeky pre sestričky?

Áno, existujú! Pár tipov by sme pre vás mali, aj keď je pravdou, že za takú veľkú záťaž a námahu, ktorú sestričky podstupujú, by si zaslúžili možno aj rytiersky rád.

Ako všetci vieme, zdravotné sestry nosia v nemocniciach aj iných zdravotníckych zariadeniach rovnošatu. Nič ale nebráni tomu, aby ste im podarovali krásne a vtipné ponožky s potlačou! Takéto vtipné dizajnové ponožky určite rozosmejú nejedného pacienta, obzvlášť ak ide o sestru z detského oddelenia!

Dlhá zmena? Samozrejme, nočné a dlhé zmeny bývajú u zdravotných sestier pravidlom, preto nie je nič lepšie, ako podarovať sestričke krásny hrnček so štýlovým nápisom, ktorý jej navyše prezradí, ako veľmi si jej profesiu vážite. Každá sestra si rada uvarí kávu pri vybavovaní nevyhnutnej administratívy, a práve tento hrnček od vás jej zaručene spríjemní tieto chvíle!

Je vaša známa, kamarátka alebo žena zdravotnou sestrou? Sestričky majú väčšinou svoju dobrotu a obetavosť vpísanú v tvári, umocnite tento pocit ešte štýlovým tričkom s potlačou! Ukážete tak celému svetu, že práve toto je zdravotná sestra, ktorá je schopná sa o všetko postarať a je úplne neoceniteľná. Kvalitné tričká v dámskom strihu z pohodlnej bavlny potešia nejednu zdravotníčku!

Viac