Tričko pre hasiča 

Byť hasičom, či už profesionálnym alebo dobrovoľným, určite nie je vôbec jednoduché. Hasič musí byť v skvelej fyzickej, ale aj duševnej kondícii, pretože pri zásahu prekonáva množstvo prekážok aj nebezpečných situácií, a určite to nie je jednoduchá práca. Hasič potrebuje k svojej práci špeciálne vybavenie, ktoré mu zaistí dostatočnú bezpečnosť a vôbec by sme Vám neodporúčali vyberať helmu alebo napríklad rukavice - na to sú určené špecializované obchody. Ale aj hasiči ale majú voľný čas a veľ
62 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 62 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 62 položiek

Tipy na tie najlepšie darčeky pre hasičov

Nehľadajte za tým žiadnu vedu. Nepredpokladáme, že by ste vyberali profesionálne vybavenie pre hasičov, ak sa tomuto odvetviu nevenujete - ako vieme, je veľmi špecifické.

Dobrým tipom na darček môže byť hrnček na kávu s vtipnou potlačou. Je skoro isté, že hrnček používa každý z nás pravidelne každý deň a Vy máte tiež určite ten svoj obľúbený. A navyše, dobrá káva v peknom hrnčeku iste príde pri dlhej službe vhod!

Čo takto niečo na uhasenie smädu? Fliaš s najrôznejším obsahom nájdete veľa, často aj s vtipnými nápismi, malými panáčikov a dobrým obsahom k tomu. Tieto darčeky sú klasikou, ktorou nič nepokazíte - ale ako všetci vieme, asi ani neohromíte, pretože sú väčšinou už v spoločnosti veľmi dobre známe.

Štýlové tričká pre hasičov

Pánske tričká v atraktívnom dizajne sú veľmi praktické a pohodlné vďaka použitému materiálu. Takéto štýlové pánske tričká by sa mohli stať dobrým darčekom pre dobrovoľných hasičov z jednej jednotky, ktorí sa schádzajú aj mimo službu, vo svojom voľnom čase. Často sú hasičmi na dedinách organizované tiež schôdze, vonkajšie grilovačky a plesy, prečo ľuďom teda jednoducho nedať najavo, kto ste? A tiež, že sú s Vami ako s nebojácnym mužom vždy v bezpečí!

A ešte jeden tip, pokiaľ ide o grilovačky! Nejeden hasič vie skrotiť aj oheň na grile a s veľkou obľubou sa pri spoločných akciách venuje práve grilovaniu. Obdarujte ho teda perfektnou štýlovou kuchárskou zásterou, ktorá má na sebe vtipnú hasičskú dizajnovú potlač! Jednoznačne budete so svojim darčekom originálny!

Viac