Kuchárske tričko 

Kuchárske povolania patrí medzi jedno z najkrajších, ale aj medzi jedno z najnáročnejších. Kuchařinu možno študovať na škole, je ale pravdou, že dispozície pre kuchársky um nemá každý z nás. Niektorí by dokonca mohli vyhlásiť, že sa jedná o určitý druh umenia, pretože nielen chuť, ale aj vzhľad tvorí celkovú koncepciu pokrmov, navyše sa tu naplno prejavuje kreativita Kuchařová. Profesionálne kuchára nájdeme nielen v reštauráciách, ale aj v školách a škôlkach, zdravotníckych zariadeniach, a podob
89 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 89 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 89 položiek

Darčeky pre kuchára? Veľa nevyhnutnosťou!

S nadsádzkou sa dá povedať, že kuchára poteší naozaj čokoľvek, čo sa týka jeho kráľovstvo - teda kuchyne. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto miluje varenie a stalo sa jeho životná vášňou, potom iste dobre viete, že jeho kuchyňa pripomína dobre vyzbrojenú jednotku. Dobrým tipom na darček by tak mohla byť nejaká vychytávka do kuchyne, ale faktom zostáva, že kuchári väčšinou už veľa vecí majú (a to aj tie, o ktorých vy počujete prvýkrát v živote) a celkom ľahko so svojím výberom netrafíte.

Čo ale určite každý kuchár alebo kuchárka, či už profesionáli alebo samoukov potrebujú, je jednoznačne kuchárska zástera. Zástera z kvalitného materiálu, navyše s vtipnou potlačou, sa určite stane obľúbeným kúskom vášho šéfkuchára. Potlač je vyrábaný modernou technológiou, teda aj pri opakovanom praní nehrozí, že by sa poškodil.
Kulinárske zážitky? Radšej nie, prosím.

Kulinárske zážitky sú obľúbenou doménou dnešných zážitkových serverov, ktoré ponúkajú najrôznejšie typy gurmánskych ochutnávok, či už miestne alebo zahraničnej kuchyne. Pokiaľ ale dobre svojho kuchára nepoznáte, radšej sa takých typom darčeka vyhnite. Možno naozaj nemá osobne rád morské plody a taký výlet španielska prímorskou kuchýň by v ňom zanechal hlboké stopy, a nie práve príjemné.

S akým darčekom pre kuchárov ale určite neoľutujete?

Každý kuchár alebo kuchárka sú vždy najviac vďační, ak ich stravníkom chutí a dokážu to oceniť. Iste, slovné pochvala je určite namieste, skúsme ale vyjadriť svoju vďaku aj trochu inak! Čo tak tričko s vtipnou potlačou ako darček? Skladom máme varianty pre mužov aj ženy, tričká sa štýlovým kuchárskym potlačou sú veľmi obľúbená! Kvalitné tričká z bavlny sú pohodlné a dizajnovo vychytaná, poteší nielen obdarovaného, ​​ale pobaví aj celú spoločnosť. A navyše, obdarovanej osobe dáte veľmi dobre najavo, ako si jej kuchárskeho umu vážite! Existuje snáď lepší darček? :)

Viac