Tričko pre lekára 

Lekárske povolanie odjakživa znamenalo veľkú vážnosť a prestíž. Dá sa povedať, že v súlade s tým, ako je ľudstvo staré, je stará aj lekárska veda. Prvé liečenie prebiehalo za pomocou šamanov a byliniek, veľký rozmach zažilo lekárstvo za čias Egypta a starovekého Grécka - poznáme Hippokrata, vďaka ktorému vznikol aj etický kódex v lekárstve, ktorý vlastne dodržiavame dodnes - lekári skladajú na konci svojho štúdia Hippokratovu prísahu. Lekárstvo za celé tie stáročia prešlo neuveriteľným vývojom,
53 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 53 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 53 položiek

Docenenie ťažkej práce

Rovnako ako na zdravotné sestry, aj na lekárov sú kladené vysoké nároky a musia sa vyrovnávať s psychickou aj fyzickou záťažou. Majú obrovskú zodpovednosť za naše životy a musia sa vedieť rýchlo rozhodovať. Ako by aj nie, keď na nich závisí to najdôležitejšie - ľudský život. A toto všetko si zaslúži ocenenie, nemyslíte?

Darček pre lekára, ktorý nesklame

Poznáte to, nočné služby, nepravidelné smeny, dokonca predĺžené smeny a lekári musia byť vždy v pohotovosti. Je im teda potrebný poriadny odpočinok, hoci si občas ukradnú chvíľočku aj v službe. Ak máte vo svojom okolí lekára a premýšľate, aký darček by bol pre neho vhodný, vedzte, že ho určite poteší pohodlný vankúšik s potlačou! Chvíle relaxu budú o to príjemnejšie! Vankúšiky sú veľmi pekné, pohodlné a ušité z kvalitného materiálu, takže oddych bude veľmi príjemný :)

Nepoznáme snáď lekára, ktorý by si nedával v službe kávu. Káva je dobrý stimulant, ktorý pomôže prekonať krízové ​​chvíľky bez spánku v nočnej službe, preto sa určite hodí podarovať vtipný hrnčekom s potlačou! Stavte sa, že si na Vás počas svojej služby niekoľkokrát spomenie, akonáhle vezme hrnček do ruky :)

Niečo štýlového na záver

Je Váš priateľ, priateľka či kamarát doktor? Kúpte mu vtipné tričko s potlačou podľa Vášho výberu! Ponúkame nepreberné množstvo skvelých dizajnov, ktoré Vás určite pobavia. Či už je obdarovaný muž alebo žena, máme niečo pre každého! Kvalitná bavlna a najnovšie technológie potlače Vás nesklamú, vyberať môžete z rozličných farebných variácií. Také tričko sa potom môže stať pekným darčekom napríklad k narodeninám, k sviatku, k výročiu, alebo jednoducho iba tak, ak chcete niekoho potešiť. Ak máte vlastný nápad alebo dizajn, ktorý by ste na tričko chceli natlačiť, sem s ním! Radi Vám vyjdeme v ústrety, garantujeme, že dokážeme natlačiť takmer čokoľvek :)

Viac