Narodeniny 

Ktorý deň v roku je Váš najobľúbenejší? Prvý deň dovolenky? Štedrý deň? Alebo sú to Vaše narodeniny? Musíme priznať, že narodeninový deň je naozaj niečo špeciálne. Už ráno, keď sa zobudíte, sa cítite tak trochu viac slávnostne, než obvykle. Každý je na Vás tak nejako milší, všetci Vám prajú všetko najlepšie, väčšinou sa chystá aj nejaká oslava, kde dostávate darčeky. Kto by toto nemiloval? Pozornosť je venovaná len nám a náš narodeninový deň je tak naozaj výnimočný. Podoba osláv narodenín je ta
382 produkty

Podkategórie

 • 1-101 rokov

  Darčeky podľa dátumu narodenia


  Obzvlášť ženy bývajú od určitého veku trochu citlivé na otázku svojho veku. Avšak určite nie je prečo, o dámach sa hovorí, že zrejú ako víno, a zrelá krása ženy má nejedného obdivovateľa. Avšak, aj po takéto prípady by sme pre vás mali tip na darček. Ak tej vašej žene vadí zmienka o veku, skúste sa tomu teda vyhnúť a kúpte jej štýlovú látkovú tašku s dizajnovým potlačou! Do tašky sa jej zmestia všetky jej drobnosti, ktoré potrebuje nosiť so sebou, jednoducho jej zloží do kabelky, pokiaľ jej zrovna nepotrebuje a znovu môže použiť napríklad pri nákupe! A ak bude mať taška nápaditý dizajn (a to tašky od nás majú), určite sa stane jej obľúbeným módnym doplnkom :)

  Muži sú podľa najrôznejších prieskumov oveľa ješitnější, než ženy. Netrúfneme si povedať, či je to aj otázka veku, avšak je faktom, že muži častejšie svoj vek priznávajú. Či je to trápi rovnako ako ženy, sa zrejme rovnako nikdy nedozvieme, pretože muži sú v tomto prípade skúpi na slovo. Avšak, poďme to risknúť a skúsiť je podarovat darčekom, ktorý ich dátum narodenia zmieni.

  Pre všetkých mužov (ale aj odvážne ženy, ktoré sa svoj vek nebojí priznať), ponúkame štýlové tričká s vtipnou potlačou. Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a pomocou najmodernejšej technológie potlače, jedná sa tak o veľmi kvalitnú kúsky. A vyberie si naozaj každý! Bezpočet vzorov, strihov aj farieb, a navyše aj tlač podľa vášho želania, to všetko sme schopní vám ponúknuť. Prečo teda oslávencovi nepripraviť fajn darček, ktorý si rád oblečie napríklad práve na svojej oslave narodenín? :) A čo keď je to výročie dokonca významné alebo veľa vysoké? Veľmi radi vám vyrobíme tričká podľa vášho želania, pre akýkoľvek vek - nemáme žiadne limity, nech je vám 1 rok alebo napríklad 101 rokov !! :)

 • 18 rokov

  Dospelosť?

  Áno, už to tak je, aspoň podľa zákona. Aj keď existuje niekoľko krajín, kde je za dospelosť považovaný iný vek, vo väčšine krajín je to práve dovŕšenie osemnástich rokov. Stať sa dospelým znamená prestať byť dieťaťom (sami si odpovedzte, nakoľko je to pravdou). Človek začína byť zodpovedný sám za seba, môže ísť k voľbám, môže sa oženiť či vydať, získať zamestnanie, urobiť si vodičský preukaz alebo začať piť alkohol. Ako sami vidíte, osemnáste narodeniny sú veľkým medzníkom v živote každého človeka a je úplne prirodzené, že oslavy práve týchto narodenín bývajú veľmi bujaré.

  Aký darček pre Vášho kamaráta?

  Čím obdarovať kamaráta, ktorému už osemnástka klope na dvere? Špeciálne narodeniny si žiadajú špeciálne darčeky, a preto vôbec nie je od veci obdarovať oslávenca niečím, čo jeho vek vyzdvihne, niečím, čo dá každému najavo, že má tú česť práve stretnúť nového dospelého človeka. Pretože taká oslava určite bude veľká a bude veľa pozvaných, treba bezpochyby upozorniť na oslávenca. Prečo to teda rovno nespojiť s darčekom?

  Ideálnym darčekom pre každý vek, a to nielen pre čerstvé osemnástiny, je bezpochyby kvalitné tričko s tematickou potlačou. Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny, potlače sú vyrábané najnovšou technológiou, čo zaručuje naozaj špičkovú kvalitu. Stavte sa, že hneď ako si oslávenec oblečie práve toto tričko, pobaví všetkých svojich hostí. Ocenia nielen vtipný dizajn, ale tiež úžasný komfort a pohodlie. A čo viac, tričkom môžete obdarovať nielen svojich kamarátov, ale aj dievčatá, pretože v našom online obchode máme k dispozícii pánske aj dámske verzie. A na originálny darček je zamiesené!

  Ak si nevyberiete z našich vzorov, určite nás neváhajte kontaktovať. Chápeme, že tieto nevšedné a neopakovateľné narodeniny si žiadajú aj neopozeraný dizajn, a preto Vám radi vyrobíme tričko alebo mikinu na mieru s Vaším vlastným grafickým návrhom. Tak na čo ešte čakáte? :)

 • 30 rokov

  Tridsať - ten najlepší vek

  Všetci gratulanti Vám budú tvrdiť, že tridsiatka je ten najlepší vek. A majú pravdu. Väčšinou už neštudujete, máte za sebou nejaké pracovné skúsenosti, bývate už samostatne bez rodičov, či už s partnerom a deťmi, alebo napríklad sami, už viete, že kombinovať pivo a panáky nie je príliš dobrý nápad a dokážete si strážiť platenie zloženiek. Prvé vrásky ani vypadávanie vlasov Vás ešte netrápi a máte veľa energie. Tak prečo neurobiť poriadnu oslavu tridsiatych narodenín?

  Okrúhle výročie

  Tridsiatka je okrúhle výročie a preto si zaslúži oveľa väčšiu pozornosť. Okrem obligátnych darčekov, ktoré sú na každej oslave (ako kvalitné víno, fľaška whisky, sviečky či kvety pre dámu), je dobré vymyslieť darček buď spoločný, alebo prinajmenšom originálny. Aby oslávenec či oslávenkyňa na svoje tridsiate narodeniny nikdy nezabudli. V poslednej dobe sú veľmi obľúbené zážitkové darčeky, kedy je oslávenec vyslaný napríklad na let balónom, skok bungee jumping alebo sa učí potápať. Ruku na srdce, takéto darčeky sú síce fajn, ale nie každý je dobrodruh a ocení to. Niektoré pokojnejšie povahy by potom taký darček považovali skôr za danajský dar.

  Aký teda ale vybrať darček, aby bol dostatočne originálny? Našťastie v dnešnej dobe už môžete vybrať darček presne podľa svojho gusta a tak, aby presne sedel k osobe oslávenca. Máme na mysli napríklad originálne hrnčeky, vankúšiky alebo tašky s potlačou. Takáto potlač s tematikou tridsiatych narodenín bude Vášmu kamarátovi ešte dlho pripomínať fajn oslavu a jeho priateľov, ktorí ho obdarovali. Pokiaľ chcete zájsť ešte ďalej, nechajte vytvoriť pre oslávenca tričko alebo mikinu s potlačou k jeho tridsiatke! Kvalitný bavlnený materiál a úplné pohodlie len znásobí radosť z originálneho darčeka! Nápaditý dizajn tričiek s potlačou je v súčasnej dobe veľkým trendom a nie je vôbec divu. Pri tak širokej ponuke, akú pre pánov a dámy máme, si vyberie určite každý!

 • 40 rokov

  Nebuďme zbytočne pesimistický!

  Zbytočne sa však neutápajte v depresii. Ako je známe, pohár je možné vidieť buď napoly prázdny alebo napoly plný. A rovnako tak je to s vekom. Môžeme si myslieť, že teraz už budem iba starnúť, začnú nás sužovať choroby a energia bude ubúdať. Ale môžeme si tiež povedať, že naše deti sú už trochu väčšie a nepotrebujú celodennú starostlivosť, možno napríklad tiež nastal čas začať si plniť svoje sny a to, čo sme doteraz napríklad práve kvôli deťom zanedbávali! Práve preto nie je dôvod sa vyhýbať oslave takého krásneho výročia! Ale ako je to vlastne s darčekmi?

  Vhodné darčeky pre štyridsiatnikov

  Nechajme teraz na chvíľu krízu stredného veku a poďme sa pozrieť na najvhodnejšie tipy na darčeky, ktoré môžete darovať oslávencovi. V súčasnej dobe je veľkým trendom dávať najrôznejšie adrenalínové alebo zážitkové darčeky. Prečo nie, proti vkusu každého nemožno nič namietať, ale v tomto prípade je naozaj treba dobre zvážiť, akú povahu má obdarovaný. Určite sa totiž nestretnete s nadšením pre jazdu na divokej vode u niekoho, kto sa vody bojí a neznáša akékoľvek športové aktivity.

  Osvedčenou klasikou sú určite doplnky do bytu. Pretože v štyridsiatke už každý vie, ako je odpočinok dôležitý, nie je vôbec od veci podarovať oslávencovi krásny a komfortný vankúšik s potlačou, ktorý mu urobí radosť. A navyše, ešte vylepší jeho relaxačné chvíľky!

  Darčekom pre mužov aj pre ženu k 40. narodeninám môže byť aj malá drobnosť, ktorá ale zaručene poteší. Určite nejeden z nás začína svoj deň dobrou kávou alebo čajom. Vtipným darčekom teda môže byť hrnček, na výber máte s nekonečného množstva nápaditých potlačí, ktoré rozjasnia oslávencovi jeho deň už na začiatku :)

  Prajete si niečo naozaj špeciálne? Neváhajte a vyberajte z našej širokej ponuky tričiek s potlačou, ktoré Vám svojou kvalitou úplne učarujú! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a potlač vytvárame najnovšou technológiou, takže si trúfame povedať, že vydrží takmer akékoľvek zaobchádzanie! Veľa farieb tričiek, ako pre mužov, tak aj pre ženy, s vtipnou potlačou a pekným dizajnom, to nikde inde nenájdete. A čo viac! Ak máte nejaký nápad, alebo si prajete vytvoriť napríklad na oslavu štyridsiatych narodenín Vášho kamaráta špeciálny dizajn, neváhajte nás osloviť, radi Vám vytvoríme tričko s potlačou na mieru!

 • 50 rokov

  Päťdesiatka nie je žiadny vek

  Päťdesiatku považujeme za stredný vek. Teda ani za nerozvážnu mladosť, ani za starobu. Dámy v tomto veku už bezpečne vedia, čo im pristane. Na druhú stranu, s počítačom sme sa už všetci zoznámili, ale nie je dôvod sa domnievať, že sa v päťdesiatke už nič nepotrebujeme učiť, naopak! A zabudnite na poučky, aké to bolo skôr a čo bolo lepšie. Tým nič nevyriešite a pre okolie budete len mentorom, ktorý zaspal na vavrínoch a žije v starých časoch.

  Darček pre päťdesiatnikov

  Päťdesiate výročie narodenia si zaslúži nepochybne nejaký nápaditý darček. Ak ste pozvaný na oslavu päťdesiatky a zatiaľ neviete, aký darček máte zaobstarať, skúste sa inšpirovať práve na našom webe.

  Či už je oslávenec muž alebo žena, chce to jednoducho dobrý nápad. Súčasná doba praje módnym trendom, preto neváhajte a skúste oslávencovi zaobstarať napríklad pekný pár vtipných ponožiek! Obzvlášť pánske ponožky veľmi pekne vyniknú s moderným casual štýlom, veľa mužov určuje trend práve týmito farebnými a štýlovými ponožkami!

  Je Váš priateľ - oslávenec - tak trochu závislý na káve? Pravdepodobne sa v päťdesiatich rokoch už svojho zvyku vzdávať nebude, tak mu urobte radosť a podarujte mu krásny hrnček s potlačou! Nápadité hrnčeky na kávu alebo čaj urobia radosť úplne vždy, predovšetkým preto, že ide o pekný osobitý darček, obdarovaný si na Vás vždy pri svojej pauze s kávou spomenie, garantujeme! :)

  Chcete vyjadriť svoju úctu k oslávencovi ešte inak? Je pre Vás doslova „legendou“ a vážite si ho? Potom máme pre vás skvelý tip! Vyberajte z nášho nekonečného množstva najrôznejších dizajnov tričiek s potlačou! Tričká sú určené ako pre mužov, tak aj pre ženy, dostupné sú v najrôznejších farbách a s rôznou tematikou. Vyberať tak môžete tričká podľa veku, mesiaca narodenia, profesie alebo záujmov! A verte, že takýto darček pobaví nielen oslávenca, ale aj celú jeho spoločnosť! Kvalitné tričká z bavlny sú pohodlné a veľmi odolné a potlač je nanášaná najnovšou technológiou, teda o trvanlivosť darčeka naozaj nemusíte mať strach :)

 • Mesiace

  Kalendárny rok

  Mesiace je možné v našom podnebí rozdeliť do jarných, letných, jesenných a zimných, každý mesiac potom má svoj názov odvodený väčšinou od ročného obdobia, v ktorom prichádza na rad. V našom miernom podnebnom pásme vlastne môžeme hovoriť o šťastí, že sa nám spolu s mesiacmi striedajú ročné obdobia, a preto môžeme zažívať horúce letá aj zimy plné snehu. Vnímame prebúdzajúcu sa prírodu na jar a obdivujeme všetky farby jesene.

  Z pohľadu astrológa dáva každý mesiac práve narodeným iné vlastnosti, čo súvisí aj s horoskopmi a rozdelením zodiaku. Úprimne povedané, mesiac, v ktorom sme sa narodili, nám vo väčšine prípadov je naozaj bližší, prečo to teda nevyužiť a nevymyslieť darček pre oslávenca s touto tematikou?

  Darček podľa mesiacov v roku

  U svojich blízkych a známych celkom iste vieme, v ktorom mesiaci sa narodili. Či už nám to povie ich znamenie zverokruhu alebo oni sami, ide o skvelú tému, ktoré Vás môže inšpirovať.

  Čo tak podarovať Vašej kamarátke pohodlný vankúšik s tematickou potlačou mesiaca, v ktorom sa narodila? Pri chvíľkach odpočinku Vám bude bezpochyby vďačná!

  Ak hľadáte niečo konkrétnejšie, určite nezabudnite na super tričká a mikiny s potlačou, ktoré ponúkame! Tričká aj mikiny sú vyrábané z bavlny prvotriednej kvality a dokážeme ich potlačiť ako vopred stanovenými vzormi, tak podľa Vášho želania! Tričká aj mikiny sú veľmi pohodlné a navyše dokážu celú spoločnosť na oslave narodenín určite pobaviť. Zmieňujú mesiac, v ktorom sa oslávenec narodil, a navyše vytvárajú z tohto darčeka niečo absolútne výnimočné. Prečo teda nezvoliť presne takýto štýlový a osobitý darček?

na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 382 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 382 položiek

Každoročné dilema

Uznávame, že niekedy je neskutočne ťažké vymýšľať stále nové a originálne darčeky pre ostatných. Ľahšiu situáciu máte vtedy, keď má dotyčný nejakú záľubu, venuje sa športu alebo napríklad rád chodí do divadla. Ale ruku na srdce, aj také darčeky sa niekedy omrzia. Kto by chcel donekonečna dostávať lístky na Rómea a Júliu?

Darč...

Každoročné dilema

Uznávame, že niekedy je neskutočne ťažké vymýšľať stále nové a originálne darčeky pre ostatných. Ľahšiu situáciu máte vtedy, keď má dotyčný nejakú záľubu, venuje sa športu alebo napríklad rád chodí do divadla. Ale ruku na srdce, aj také darčeky sa niekedy omrzia. Kto by chcel donekonečna dostávať lístky na Rómea a Júliu?

Darček môžete vyriešiť tiež úplne jednoducho - spýtate sa dotyčného, ​​čo by si prial a buď mu to kúpite, alebo mu dáte obálku s peniazmi. Takému darčeku ale chýba nápaditosť, nezdá sa Vám?

Najlepší darček

Musíme priznať, že naozaj nevieme, aký je ten najlepší darček na svete. Avšak môžeme Vás k naozaj dobrým darčekom nasmerovať :)

Ak chcete, aby bol Váš darček osobný a oslávenca pobavil alebo vyjadril Vaše city k nemu, dobre si prezrite našu ponuku.

V našom online obchode máme skladom veľa úžasných a kvalitných mikín, tričiek, vankúšikov, tašiek alebo napríklad hrnčekov s potlačou. Štýlový darček s nápaditým dizajnom, to je presne to pravé, čo potrebujete ako darček pre oslávenca. Mikiny aj tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny, inovatívna potlač vydrží takmer všetko. Navyše si môžete vybrať z nepreberného množstva vtipných nápisov, farieb aj vzorov, takže Váš darček bude skutočnou čerešničkou na torte. Určite pobavíte nielen oslávenca, ale aj celú spoločnosť na narodeninovej oslave. Dámy ocenia štýlové vankúšiky alebo tašky, do ktorých sa zmestí veľké množstvo všetkých nevyhnutností. Vyberať navyše môžete z veľkého množstva tematicky zameraných tričiek, či už zameraných na vek, dátum narodenia, mesiac narodenia alebo napríklad vodičské schopnosti. Na výber máme naozaj veľa tričiek, pohodlne sa teda usaďte a v pokoji vyberajte! A keby ste predsa len nenašli to pravé, kontaktujte nás prosím, radi Vám vyjdeme v ústrety!

Viac