Vtipné tričká pre babku 

Babičky máme spojené predovšetkým s rozprávkami, všetci si iste vybavíme starenku s košíkom bylín a paličkou, ktorá vľúdnym slovom a radou pomôže hlavnému hrdinovi ku šťastiu. Dnešné babičky ale takému obrazu vôbec nezodpovedajú.
61 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 61 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 61 položiek

Darčeky pre milovanú babičku

Samozrejme ešte existuje veľa babičiek, ktoré fungujú ešte akosi "po starom" - strážia vnúčatá, pomáhajú v domácnosti u svojich detí a to ako fyzicky, tak napríklad aj radou. Podľa najnovších výskumov ale aj tento model pomaly vymiera a čím ďalej viac starých rodičov sa začína starať tiež sám o seba - užíva si voľného času, cestovania a nových zážitkov, na ktoré zatiaľ nemali čas. Doteraz totiž toho času zvlášť pre ženy toľko nebolo, a akonáhle sa ocitnú v dôchodku, zrazu sa nemusia starať o svoje deti, nemusia chodiť do práce a konečne sa môžu začať venovať samy sebe. Určite to nie je nič proti vnúčatám ani proti vlastným deťom, ale len ide o to, že nemajú v úmysle už skákať podľa toho, ako iní pískajú a pribehnúť hneď, akonáhle ich deti potrebujú stráženie.

Koľko existuje babičiek, toľko existuje typov. Niektoré babičky bývajú prísne a kritické a nie je ľahké im vyhovieť, iné už sú naozaj staré, s ktorými síce deti nemôžu príliš vystrájať, zato majú ale v zásobe veľa príbehov. Mladé babičky sú skvelé trebárs na vychádzku na bicykli, ale zase často ešte chodia do práce, a preto nemajú zas toľko času. Nech je to, ako chce, od každej sa toho môžeme veľa naučiť a svoje babičky milujeme. Preto tiež uvažujeme, aký darček by sme mohli babičke vymyslieť.

Babka a vnúčatá

Nech už je vaša babička moderná žena cestovateľka, alebo či chodí do práce, darček od vnúčaťa ju iste vždy poteší. A ani to nemusí byť žiadna veľká vec, babičky často poteší úplná drobnosť, ktorá im dá najavo, ako veľmi pre vás znamená. Čo trebárs krásny štýlový hrnček s potlačou presne pre vašu babičku? Mrknite aj na dizajnové tričká s potlačou, ktoré cieli presne na babičky! Ako inak dať lepšie vašej babičke najavo, ako veľmi ju máte radi? Tričká s potlačou sú v súčasnej dobe úžasnými originálnymi darčekmi, ktoré nikdy nesklamú!

Babičky, to sú naše slniečka. Keď sa povie babička, tradične si predstavíme staršiu bielovlasú dámu s vľúdnym úsmevom a s misou buchiet v ruke. Ale sú všetky dnešné babičky naozaj také a je to "babičkovstvo" naozaj o tomto?

Moderná doba pre moderné babičky

Nebudeme si mazať med okolo úst, moderná doba si žiada moderné babičky. Bohužiaľ je trend v súčasnej spoločnosti nastavený tak, že všetko, čo je staré, sa javí ako nepotrebné, a čo sa týka veku a pokročilého veku, máme tendenciu pred tým zatvárať oči a hovoriť si, že neexistuje. Všeobecne sa vyznáva kult mladosti, aj keď je faktom, že veľmi záleží na kultúrnom prostredí. Veľmi odlišná je v tomto smere Amerika a Francúzsko. Kým v Amerike sú babičky vyslovene kráľovnami plastických operácií, vo Francúzsku dámy starnú s gráciou a šarmom. Žiadnej žene nehovoríme, že by si mala s dôchodkovým vekom uviazať na hlavu šatku a sadnúť si doma k stolu, naopak, ženy by sa o seba mali starať v každom veku, avšak prehnané pokusy o návrat mladosti vyznievajú skôr trochu smiešne. Babičkou môžete byť aj so všetkými vráskami, pretože vnúčatám nejde o to, koľko tých nových vrások od minula pribudlo, ale skôr o to, či s nimi trávite čas. A o to predsa ide, odovzdať deťom naše skúsenosti, užiť si, že už nie sme rodičia a nemáme toľko starostí s výchovou, s vnúčatami sa čas od času stretneme, zabavíme a niečo spolu zažijeme.

Dajte babke najavo svoju lásku!

Zážitky s babičkami, tie sú takpovediac na nezaplatenie. A keby ste ich predsa len chceli nejako oceniť aspoň drobnosťou, máte šancu vďaka originálnym a štýlovým darčekom z nášho e-shopu. Čo napríklad krásna látková eko taška s potlačou na jej drobné nákupy? Alebo úžasná štýlová kuchynská zástera pre tie babičky, pre ktoré je varenie ich životnou vášňou? Má vaša babička rada kávu? Tak jej kúpte hrnček s potlačou pre babičky! Je jedno, akú drobnosť jej darujete, ale vďaka originálnej potlači tento darček povýšite na niečo, čím jej dáte stopercentne najavo, ako veľmi vám na nej záleží!

Viac