Babička 

Babičky máme spojené predovšetkým s rozprávkami, všetci si iste vybavíme starenku s košíkom bylín a paličkou, ktorá vľúdnym slovom a radou pomôže hlavnému hrdinovi ku šťastiu. Dnešné babičky ale takému obrazu vôbec nezodpovedajú.
7 produkty
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek

Prototypy babičiek

Samozrejme ešte existuje veľa babičiek, ktoré fungujú ešte akosi "po starom" - strážia vnúčatá, pomáhajú v domácnosti u svojich detí a to ako fyzicky, tak napríklad aj radou. Podľa najnovších výskumov ale aj tento model pomaly vymiera a čím ďalej viac starých rodičov sa začína starať tiež sám o seba - užíva si voľného času, c...

Prototypy babičiek

Samozrejme ešte existuje veľa babičiek, ktoré fungujú ešte akosi "po starom" - strážia vnúčatá, pomáhajú v domácnosti u svojich detí a to ako fyzicky, tak napríklad aj radou. Podľa najnovších výskumov ale aj tento model pomaly vymiera a čím ďalej viac starých rodičov sa začína starať tiež sám o seba - užíva si voľného času, cestovania a nových zážitkov, na ktoré zatiaľ nemali čas. Doteraz totiž toho času zvlášť pre ženy toľko nebolo, a akonáhle sa ocitnú v dôchodku, zrazu sa nemusia starať o svoje deti, nemusia chodiť do práce a konečne sa môžu začať venovať samy sebe. Určite to nie je nič proti vnúčatám ani proti vlastným deťom, ale len ide o to, že nemajú v úmysle už skákať podľa toho, ako iní pískajú a pribehnúť hneď, akonáhle ich deti potrebujú stráženie.

Koľko existuje babičiek, toľko existuje typov. Niektoré babičky bývajú prísne a kritické a nie je ľahké im vyhovieť, iné už sú naozaj staré, s ktorými síce deti nemôžu príliš vystrájať, zato majú ale v zásobe veľa príbehov. Mladé babičky sú skvelé trebárs na vychádzku na bicykli, ale zase často ešte chodia do práce, a preto nemajú zas toľko času. Nech je to, ako chce, od každej sa toho môžeme veľa naučiť a svoje babičky milujeme. Preto tiež uvažujeme, aký darček by sme mohli babičke vymyslieť.

Darčeky pre naše milované babičky

Nech už je vaša babička moderná žena cestovateľka, alebo či chodí do práce, darček od vnúčaťa ju iste vždy poteší. A ani to nemusí byť žiadna veľká vec, babičky často poteší úplná drobnosť, ktorá im dá najavo, ako veľmi pre vás znamená. Čo trebárs krásny štýlový hrnček s potlačou presne pre vašu babičku? Mrknite aj na dizajnové tričká s potlačou, ktoré cieli presne na babičky! Ako inak dať lepšie vašej babičke najavo, ako veľmi ju máte radi? Tričká s potlačou sú v súčasnej dobe úžasnými originálnymi darčekmi, ktoré nikdy nesklamú!

Viac