Vtipné tričká pre dedka 

V dobách, ktoré ešte nie sú tak dávno minulé, neboli rodiny dnešného typu vôbec obvyklé. Naopak, jednalo sa o niečo, čo bolo veľmi výnimočné a hlavne dosť nepraktické. O deti sa v rodine starali tradične ženy a starší členovia rodiny, teda babičky a dedkovia, v prípade spolužitia niekoľkých súrodencov i ostatní "kmeťovia".
92 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 92 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 92 položiek

Náš milovaný dedko

Títo starší v rodine mali hlavné slovo a rozhodovali, nikto si nedovolil spochybniť ich slová, hoci s nimi trebárs mladší členovia niekedy nesúhlasili. Úcta k ich skúsenostiam vždycky prevážila. Aký kontrast ku dnešnej dobe, že? Žijeme v malých skupinkách, prarodičia vídame len zriedka a ešte niekedy veľmi neochotne, a ak sú chorí a potrebujú trochu starostlivosti, putujú do domovov dôchodcov alebo domov s opatrovateľskou službou, pretože my, pracujúci "na to nemáme čas". Pritom je to vlastne smutné, pretože taký dedko, to je studnica múdrosti na nezaplatenie. Len si spomeňte na rozprávkového deduška! Milý starček s bielymi vlasmi a fúzmi, v súčasnosti dokonca často v pokročilom dôchodkovom veku veľmi aktívny a športujúci gentleman! Niekoho takého svojim deťom jednoducho nenahradíte, nech sa budete snažiť, ako chcete!

Dedko a vnúčatá

Naopak, ak dedka máte, snažte sa ho zapojiť do chodu rodiny! Pre deti je to vítaná vzpruha a nové dobrodružstvo, zároveň si veľmi dobre môžu trénovať komunikáciu tiež s niekým iným, než so svojimi rodičmi a spolužiakmi. A takí dedkovia si iste zaslúžia aj nejaký ten darček, čo myslíte? Je pravda, že sa výber darčeka nemusí zdať až tak úplne jednoduchý, pretože dedko už určite dostal za celý život toľko darčekov, že by ich ani nemohol spočítať. Skúste to tentoraz ale vziať z trochu inej strany, a dajte mu jednoducho darček, ktorý mu dá najavo, ako veľmi ho máte radi a ako si ho vážite!

Tričko pre dedka, ktoré je tým skvelým darčekom

A ako to urobiť, hovoríte? Vyberte napríklad hrnček na kávu, pohodlný mäkučký vankúšik alebo napríklad štýlové a originálne tričko s potlačou priamo pre deduškov! Vyberať môžete z niekoľkých motívov, ktoré radi natlačíme presne podľa vášho želania, takže o jedinečný darček pre dedka máte postarané!

Vtipné tričko dedko ako vhodný darček?

Viac