Rybarske tricka 

Neuveriteľne rozšírená záľuba na Slovensku Myslíte, že sú to motorky? Alebo futbal? Nie! Veľkou slovenskou záľubou prevažne mužskej populácie je rybárčenie. A rybárčenie nie je iba voľnočasovou aktivitou, ale aj športom! Stať sa rybárom stojí tiež trochu úsilia, pretože rybári musia vykonať skúšku, aby získali svoj rybársky lístok a dostali povolenku na rybolov. Rybárske zväzy sa tiež starajú o to, aby mali rybári čo chytať. A verte tomu, že rybárov je habadej, určite nejakého rybára poznáte zo
134 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 134 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 134 položiek

Rybári a darčeky? Jednoduchá voľba!

Naozaj si myslíte, že vybrať darček pre rybárov je tak jednoduché? Tak sa poďme na to pozrieť. Rybár, pokiaľ si ide sadnúť k vode, potrebuje väčšinou veľké množstvo rôznych vecí. Nielen, že si potrebuje na niečo sadnúť, ale predovšetkým s niečím chytať ryby, je tiež nutné vedieť, aký druh rybolovu rybár prevádzkuje a aký druh rýb hodlá chytať. A tu je práve kameň úrazu.

Rybári používajú najrôznejšie druhy nástrah, záleží na tom, aký druh rýb idú chytať. Na dravé ryby si pripravia živočíšne návnady (rybky, hmyz a červy) alebo umelé nástrahy (trblietky, gumové rybičky a pod.). Na všežravé ryby budú potrebovať ako živočíšne, tak napríklad aj rastlinné nástrahy. A čo potom všetky ostatné veci! Viete, čo všetko potrebuje rybár na muškárenie, prívlač, plávanú alebo feeder? Ak nie ste fanúšik do rybárčenia, vsadíme sa s Vami, že už sa trochu strácate.

Tipy na darčeky pre rybárov

Ale ako túto dilemu vyriešiť? Celkom jednoducho. Nevrhajte sa do rybárskych obchodov, ale zamerajte sa na darčeky s rybárskou tematikou. Aj keď sa určite nájdu výnimky, každý rybár má rád ryby a darčeky s tematikou rýb. Čo takto potešiť toho Vášho štýlovým hrnčekom pre rybárov? Vtipná potlač na hrnčeku zdvihne Vášmu rybárovi náladu, kedykoľvek si dá svoju obľúbenú kávu!

Pretože rybári nemôžu na rybách v žiadnom prípade leňošiť, aby nepremeškali svoj záber, potrebujú si po náročnom love odpočinúť. Aby sa Vášmu rybárovi relaxovalo ešte lepšie, skúste ho obdarovať mäkučkým a pohodlným vankúšikom s vtipnou potlačou! Kvalitný materiál zaručí bezkonkurenčný komfort!

Pretože rybárčenie je tak trochu aj životný štýl, rybári radi dávajú najavo, že patria k „Rybárskemu cechu“. Tak mu to uľahčite a darujte mu pohodlné a kvalitné tričko v štýlovom dizajne! Naše tričká vyrábame z kvalitnej bavlny a s využitím najnovšej technológie potlače. Vtipné nápisy pobavia nielen kamarátov Vášho rybára, ale aj samotného obdarovaného. Vyberať môžete z najrôznejších farebných variantov, variácií nápisov a vtipných hlášok! A čo viac, ak máte nejaký svoj ideál alebo by ste radi nechali natlačiť tričká vo svojom vlastnom dizajne, stačí sa nám ozvať, radi Vám vyjdeme v ústrety!

Viac