Tričko s rokom narodenia 

Vek je len číslo. Súhlasíte? Alebo myslíte, že s určitým vekom sú neodmysliteľne zviazané určité veci, ľudí, zážitky? Ku každému veku určite patrí určité prostredie, ľudia, skúsenosti, a podľa toho, ako je stretávame a s kým komunikujeme, sa formuje celá naša osobnosť. Vek je dôležitý pre získanie občianskeho preukazu, pre to, aby ste mohli začať riadiť auto, kúpiť si pivo, alebo sa oženiť. V detskom veku sa zaujímame o niečo úplne iné, než napríklad v zrelom veku. A sme zvyknutí roky počítať ka
346 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 346 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 346 položiek

Darčeky podľa dátumu narodenia


Obzvlášť ženy bývajú od určitého veku trochu citlivé na otázku svojho veku. Avšak určite nie je prečo, o dámach sa hovorí, že zrejú ako víno, a zrelá krása ženy má nejedného obdivovateľa. Avšak, aj po takéto prípady by sme pre vás mali tip na darček. Ak tej vašej žene vadí zmienka o veku, skúste sa tomu teda vyhnúť a kúpte jej štýlovú látkovú tašku s dizajnovým potlačou! Do tašky sa jej zmestia všetky jej drobnosti, ktoré potrebuje nosiť so sebou, jednoducho jej zloží do kabelky, pokiaľ jej zrovna nepotrebuje a znovu môže použiť napríklad pri nákupe! A ak bude mať taška nápaditý dizajn (a to tašky od nás majú), určite sa stane jej obľúbeným módnym doplnkom :)

Muži sú podľa najrôznejších prieskumov oveľa ješitnější, než ženy. Netrúfneme si povedať, či je to aj otázka veku, avšak je faktom, že muži častejšie svoj vek priznávajú. Či je to trápi rovnako ako ženy, sa zrejme rovnako nikdy nedozvieme, pretože muži sú v tomto prípade skúpi na slovo. Avšak, poďme to risknúť a skúsiť je podarovat darčekom, ktorý ich dátum narodenia zmieni.

Pre všetkých mužov (ale aj odvážne ženy, ktoré sa svoj vek nebojí priznať), ponúkame štýlové tričká s vtipnou potlačou. Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a pomocou najmodernejšej technológie potlače, jedná sa tak o veľmi kvalitnú kúsky. A vyberie si naozaj každý! Bezpočet vzorov, strihov aj farieb, a navyše aj tlač podľa vášho želania, to všetko sme schopní vám ponúknuť. Prečo teda oslávencovi nepripraviť fajn darček, ktorý si rád oblečie napríklad práve na svojej oslave narodenín? :) A čo keď je to výročie dokonca významné alebo veľa vysoké? Veľmi radi vám vyrobíme tričká podľa vášho želania, pre akýkoľvek vek - nemáme žiadne limity, nech je vám 1 rok alebo napríklad 101 rokov !! :)

Viac