Tričko pre skladníkov 

V súčasnom svete modernizácie a konzumnej spoločnosti určite všetci vieme, ako to vyzerá na okraji veľkých miest. Všade sú postavené obrovské haly, ktoré slúžia ako sklady najrôznejších vecí, ktoré potom vo veľkom kupujeme - potraviny, elektronika, stavebný materiál, kozmetika a veľa ďalších a ďalších vecí. Z týchto hál potom pravidelne odchádzajú nákladné automobily, ktoré rozvážajú tovar po celej republike, často aj do zahraničia. Premýšľali ste ale niekedy, aké to je pracovať v takomto veľkom
26 produkty
Zobraziť 1 - 26 z 26 položiek
Zobraziť 1 - 26 z 26 položiek

Ľudský faktor v čase automatizácie

Isté je, že moderná doba už veľa vecí zautomatizovala, pretože je to pre výrobcov rýchlejšie, efektívnejšie a nepochybne lacnejšie. Isté ale je, že bez ľudí a ich práce sa stále nezaobídeme! Aká je teda práca skladníka? Myslíte, že je vcelku ľahká a nijako príliš náročná?

Skladník hrdina

Práca skladníka nespočíva len v premiestňovaní tovaru a ich skladovaniu, ale aj v presnej evidencii, efektivite práce a vydávanie tovaru. Skladník musí byť presný a rýchly. Musí vedieť, kde a čo nájde, a nesmie sa pomýliť. Má teda veľkú zodpovednosť a tú treba náležite oceniť.

Darčeky pre skladníkov

Pracuje nejaký váš známy ako skladník? Ak áno, určite príde doba, kedy budete premýšľať, aký by ste mu radi dali darček, či už k narodeninám, alebo napríklad k sviatku.

Skladníci mávajú pauzu na desiatu, možno by sa im teda hodilo niečo praktické, čo vo svojej práci využijú a čo mu budú kolegovia závidieť. Skúste mu ako darček vybrať nejaký fajn hrnček na kávu s tematickou potlačou! Jeho pauza na kávu bude tak oveľa príjemnejšia a nejeden spolupracovník bude hrnček s vtipným nápisom závidieť.

Skladníci väčšinou fasujú oblečenia, ale aj v civile preferujú takí muži (pripúšťame, že v tejto profesii pracujú aj ženy, ale nie je ich toľko vďaka veľkej fyzickej náročnosti) taktiež pohodlie a kvalitu. Skúste teda vybrať ako darček vtipné tričko s potlačou! Skladom máme rozmanitú škálu všetkých farieb a druhov tričiek v štýlovom dizajne. Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny s najnovšou technológiou potlače, a preto sa jedná o naozaj hodnotný darček. Vtipné texty pobavia nielen obdarovaného, ale aj jeho kolegov a okolie. A ak túžite po niečom naozaj špeciálnom, namiesto trička vyberte pohodlnú mikinu s kapucňou, rovnako s potlačou, ktorá môže byť aj podľa vášho výberu! Tak nad čím ešte váhate? :)

Viac