Tričko pre včelára 

Pokiaľ je nám známe, včelárstvo sa radí k jednému z najstaršej odborov ľudskej činnosti vôbec. Predmetom je chov včely medonosnej, a výstupom je nielen med, vosk, propolis, materská kašička, a napríklad aj včelí jed, ale v neposlednom rade tiež opeľovanie kvetov, stromov a kríkov. Včelárstvo je veľmi zaujímavá a hodnotná činnosť a aj keď vyzerá na prvý pohľad jednoducho, vôbec to tak nie je. Včelári sa musia o svoje včelstva starať po celý rok. Včelár musí o svoje včelstvo dobre starať, starať s
66 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 66 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 66 položiek

Včelári a ich záujmy

Včelárstvo je v našich krajinách organizované zväzom, členovia zväzu sa ale stávajú včelármi väčšinou čisto zo svojho záujmu. A pravdou je, že bez včiel by sme ako ľudstvo mali naozaj veľký problém, pretože by sme prišli o veľa plodín, ktoré by neboli opeľované.

Včelári si teda zaslúžia naozajstnú úctu, pretože so včelárstvom je veľa práce, ale vďaka nim máme vlastne všetko. Každý včelár je na svoju záľubu veľmi hrdý a pravdepodobne aj o nejakom včelárovi vo svojom okolí viete. Prečo teda práve toho vášho známeho či kamaráta neobdarovať tematickým darčekom pre včelárov?

Odborné znalosti nie sú potrebné

Ak stojíte o darček pre včelárov, radšej sa nepúšťajte do väčších akcií. Ak nie ste odborníkom, určite sa vyhnite nakupovaniu potrieb priamo pre včelstva. Každý včelár si radšej to svoje osvedčené vyberie sám. Rovnako tak sa neunáhlite a nenakupujte "špeciálny" druhy medu. Každý včelár je tak trochu degustátor a verte tomu, že včelár dobrý med spozná, radšej sa teda vyhnite možnému faux pas so zlou kvalitou medu.

Ak chcete obdarovať vášho včelára, nie je nič jednoduchšie, než zvoliť niečo praktické, s tematikou včiel. Skúste mu ako darček vybrať napríklad štýlovú pohodlnú mikinu s kapucňou, na ktorú necháte natlačiť vtipný nápis! Verte, že takéto oblečenie má veľký úspech a vzhľadom na to, že včelári trávia veľa času vonku, mikina by sa mu za chladnejších dní mohla pri pobyte vonku náramne hodiť.

Ak nechcete darovať mikinu, skúste osvedčenú klasiku. Ponúkame pohodlné a kvalitné tričká s potlačou, ktoré vášho známeho včelára určite potešia! Tričká vyrábame z prvotriednej bavlny, tlačíme pomocou najnovšej technológie, teda kvalita je naozaj zaručená. Tričká je možné vyberať v najrôznejších farbách a s rozličnou vtipnou potlačou, pobavíte tak nielen včelárov, ale aj ostatné osadenstvo. Takéto tričko sa môže stať fajn darčekom napríklad k narodeninám alebo k sviatku, je to ale zároveň dobrý tip trebárs pre všetkých členov určitej organizácie, ktorí sa schádzajú napríklad na schôdzach. Stále ešte váhate? :)

Viac