Tričko pre IT špecialistu 

IT alebo "ajťáci". V dnešnej dobe veľmi rozšírená profesia aj záľuba, pretože si trúfame povedať, že modernú dobu tvoria počítače a programovanie. Tiež sa nepohnete od počítača? Každý deň s ním pracujete, neustále kontrolujete e-mail, sociálne siete a nenecháte si ujsť žiadnu novinku zo sveta informatiky? A čo viac, dokážete programovať, vytvárať webové stránky, najrôznejšie typy skratiek a rozumiete tomu všetkému okolo? Potom klobúk dole!
66 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 66 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 66 položiek

Pre niekoho je počítač stále tak trochu nepriateľom, pre niekoho každodenným pomocníkom, bez ktorého sa nezaobíde, pre niekoho záľubou, ktorej sa venuje aj vo voľnom čase. Priznajme si, že ak nie ste fanúšik informačných technológií, všetky tie názvy, programy a postupy sú pre vás tak nejako španielskou dedinou. A nie je sa čomu diviť. Toto odvetvie sa mení každý deň, každý ďalší deň tu máme nové technológie, nové prístroje a nové programy, a len ten, ktorý sa mu naozaj venuje, dokáže držať tempo s týmto zbesilým vývojom.

Tipy na darčeky pre IT

Len to nie, hlavne sa nesnažte tomu vášmu ajťákovi zavďačiť nejakou technickou novinkou alebo doplnkom k jeho počítači! Bolo by to zrejme dobré faux pas, pretože nepochybujte, že on pozná lepšie, novšie, modernejšie a rýchlejšie varianty úplne všetkého!

Väčšina IT špecialistov je skvelá vo svojej profesii, a ak sa do niečoho zaberie, tak nevníma čas ani okolie. Skúste teda tomu vášmu ajťákovi dať ako darček štýlový hrnček na kávu! A viete, prečo? Stavíme sa, že v okolí jeho počítača sa nachádzajú minimálne tri ďalšie špinavé hrnčeky, ktoré nemal čas odniesť a preto mu ešte jeden, ten od vás, bude moc vyhovovať. Napríklad práve tento hrnček sa stane jeho najobľúbenejším, obzvlášť ak naň necháte vyrobiť štýlovú potlač!

Rozumiete všetkým tým skratkám, kódom a matematickým vzorcom, ktoré ajťáci používajú? Ak nie, tak nevešajte hlavu. Avšak, IT špecialisti im rozumejú a väčšinou ich veľmi pobavia. Skúste mu teda ako darček dať štýlové tričko práve s takou potlačou! Dizajnové potlače potešia a pobavia každého, kto sa venuje IT odvetviu! Na výber je zo širokého spektra farieb a vzorov, a vedzte, že aj keď niektorým nerozumiete (nebojte, nie ste sami), tak svojho ajťáka určite rozosmejete! :) Naše tričká vyrábame z bavlny prvotriednej kvality, potlač vykonávame pomocou najnovšej technológie, jedná sa teda naozaj o prvotriedne kúsky, ktoré bude obdarovaný veľmi rád a často nosiť!

P.S. Pokiaľ by ste radi obdarovali štýlovým tričkom ženu, žiadny problém, dajte nám vedieť, a radi tričko vyrobíme presne na mieru!

Geek trička prináša náš geek shop

Kupujete si pravidelne najmodernejšie smartfóny, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Ste na všetkých sociálnych sieťach, email prezeráte každú polhodinu a bez internetu sa už prakticky nezaobídete? Pre vás sú určené geek tričká a ďalší geek shop sortiment. V ponuke ďalej nájdete IT tričká pre programátorov.

Geek shop

Profíkom v IT sa človek nestáva po prečítaní jednej príručky. Dá sa ale špekulovať, že má dobre nakročené ten, kto sa dokáže zasmiať profesným vtipom. Geek shop je oddelenie, kde si normálni smrteľníci veľmi nepočítajú. Pre kóderov, webmasterov a ďalších magorov, čo sú v prostredí IT technológií ako doma je tu naopak veľa príležitostí, ako si na svojom okolí vyskúšať, kde sú skrytí ľudia rovnakej krvi. Keď sa na ulici nádherné dievča zasmeje vášmu binárnemu vtipu na tričku, môže z toho byť tiež láska na celý život ;-)

Viac