IT špecialisti 

IT alebo "ajťáci". V dnešnej dobe veľmi rozšírená profesie aj záľuba, pretože si trúfame povedať, že modernú dobu tvoria počítače a programovanie. Tiež sa nepohnete od počítača? Každý deň s ním pracujete, neustále kontrolujete e-mail, sociálne siete a nenecháte si ujsť žiadnu novinku zo sveta informatiky? A čo viac, dokážete programovať, vytvárať webové stránky, najrôznejšie typy skratiek a rozumiete tomu všetkému okolo? Potom klobúk dole!
14 produkty
Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek

IT ako profesia aj záľuba

Pre niekoho je počítač stále tak trochu nepriateľom, pre niekoho každodenným pomocníkom, bez ktorého sa nezaobíde, pre niekoho záľubou, ktoré sa venuje aj vo voľnom čase. Priznajme si, že ak nie ste fanda do informačných technológií, všetky tie názvy, programy a postupy sú pre vás tak nejako španielskou dedinou. A nie ...

IT ako profesia aj záľuba

Pre niekoho je počítač stále tak trochu nepriateľom, pre niekoho každodenným pomocníkom, bez ktorého sa nezaobíde, pre niekoho záľubou, ktoré sa venuje aj vo voľnom čase. Priznajme si, že ak nie ste fanda do informačných technológií, všetky tie názvy, programy a postupy sú pre vás tak nejako španielskou dedinou. A nie je sa čomu diviť. Toto odvetvie sa mení každý deň, každý ďalší deň tu máme nové technológie, nové prístroje a nové programy, a len ten, ktorý sa mu naozaj venuje, dokáže držať tempo s týmto zbesilým vývojom.

Tipy na darčeky pre IT

Preboha, hlavne sa nesnažte tomu všetkému AJTAK zavďačiť nejakú technickú novinkou alebo doplnkom k jeho počítači! Bolo by to zrejme dobré faux pas, pretože nepochybujte, že on pozná lepšie, novšie, modernejšie a rýchlejšie variantu úplne všetkého!

Väčšina IT špecialistov je skvelá vo svojej profesii, a ak sa do niečoho zaberie, tak nevníma čas ani okolie. Skúste teda tomu vášmu AJTAK dať ako darček štýlový hrnček na kávu! A viete, prečo? Stavíme sa, že v okolí jeho počítača sa nachádza minimálne tri ďalšie špinavé hrnčeky, ktoré nemal čas odniesť a preto mu ešte jeden, ten od vás, bude moc vyhovovať. Napríklad práve tento hrnček sa stane jeho najobľúbenejším, obzvlášť ak naň necháte vyrobiť štýlový potlač!

Rozumiete všetkým tým skratkám, kódom a matematickým vzorcom, ktoré ajťáci používajú? Ak nie, tak nevešajte hlavu. Avšak, IT špecialisti im rozumie a väčšinou je veľmi pobaví. Skúste mu teda ako darček dať štýlové tričko práve s takým potlačou! Dizajnové potlače poteší a pobaví každého, kto sa venuje IT odvetvia! Na výber je zo širokého spektra farieb a vzorov, a vedzte, že aj keď niektorým nerozumiete (nebojte, nie ste sami), tak svojho AJTAK určite rozosmejete! :) Naše tričká vyrábame z bavlny prvotriednej kvality, potlač vykonávame pomocou najnovšej technológie, jedná sa teda naozaj o prvotriedne kúsky, ktoré bude obdarovaný veľmi rád a často nosiť!

P.S. Pokiaľ by ste radi obdarovali štýlovým tričkom ženu, žiadny problém, dajte nám vedieť, a radi tričko vyrobíme presne na mieru!

Geek tričká prináša náš geek shop

Kupujete si pravidelne najmodernejšie smartfóny, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Ste na všetkých sociálnych sieťach, email prezeráte každú polhodinu a bez internetu sa už prakticky nezaobídete? Pre vás sú určené geek tričká a ďalšie geek shop sortiment. V ponuke ďalej nájdete IT tričká pre programátorov.

Geek shop

Profíkom v IT sa človek nestáva po prečítaní jednej príručky. Dá sa ale špekulovať, že má dobre nakročené ten, kto sa dokáže zasmiať profesným vtipoch. Geek shop je oddelenie, kde si normálny smrteľníci moc nepočtou. Pre kódery, webmasterov a ďalšie magormi, čo sú v prostredí IT technológií ako doma je tu naopak veľa príležitostí, ako si na svojom okolí vyskúšať, kde sú skrytí ľudia rovnaké krvi. Keď sa na ulici nádherná dievča zasmeje vášmu binárnemu vtipu na tričku, môže z toho byť tiež láska na celý život ;-)

Viac