Farmárske tričko

Farmárske tričko 

Roľníci, alebo ak chcete poľnohospodári, majú povolanie staré takmer ako ľudstvo samo. Spolu s rozvojom spoločnosti išiel ruka v ruke aj vývoj poľnohospodárstva, obrábanie pôdy a chovu zvierat, a to z jedného prostého dôvodu - loviť bolo veľmi zložité a nebezpečné, naproti tomu chov a poľnohospodárstvo prinášalo oveľa istejší výsledok a uživenie celej širokej rodiny.
241 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 241 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 241 položiek

Do dnešnej doby sa poľnohospodárstvo neuveriteľným spôsobom premenilo, k dispozícii sú stroje netušených možností a sily, ktoré šetria energiu a čas, zároveň ale začíname poznávať, že masovo prekyprené polia, široké lány bez remízy a využívané pôdy do posledného dychu nám budúcnosť nezabezpečí. Hocikde sa potom postupne vraciame k pôvodným menším políčkam, sadíme háje a živé ploty, ktoré nám zaistí nielen zadržiavanie vody v krajine, ale aj zázemie pre chránené a ubúdajúce druhy živočíchov. Nič sa skrátka nemá preháňať a u prírody to platí obzvlášť. Roľníci si to vždy uvedomovali a skúsenosti sa odovzdávali z otca na syna. A nebolo to skúsenosti neveľké, roľníci toho musia vedieť naozaj veľa. V slovenčine už je slovo roľník trochu archaické, však má málinko odlišný význam od poľnohospodárov - roľník bol predtým skôr sociálny status, všeobecne označoval ľudí, ktorí pracujú na vidieku.

Máte roľníka doma? Alebo napríklad nejakého kamaráta, ktorý na vidieku pracuje? Potom určite aspoň z počutia viete, že sa jedná o krásnu prácu na čerstvom vzduchu, ale aj prácu veľmi namáhavú. Možno aj z toho dôvodu by stálo za to sa zamyslieť nad darčekom, ktorým dáte najavo, ako si vážite svojho roľníka a jeho pracovné nasadenie :)

Darčeky pre roľníkov a poľnohospodárov

Na rovinu, tí, ktorí pracujú na vidieku, chodia väčšinu času v montérkach. Poďme im ale trochu vyladiť štýl a dať im ako darček napríklad super tričko s potlačou! S takým vtipným a dizajnovým nápisom určite u svojich parťákov zabodujú! Alebo ešte lepšie. Vyberte z našej ponuky štýlovú a pohodlnú mäkučkú mikinu s potlačou pre roľníkov! Pre chladnejšie dni je ideálnym kúskom a ocenia ju nielen traktoristi, ale aj jeho široké okolie, ktoré mu ju bude závidieť, uvidíte!

Viac