Mechaniky 

Kto je to vlastne mechanik? Mechanik je skrátka remeselník, ktorý niečo opravuje, a to mechanicky. Poznáme veľa druhov mechanikov, nech opravujú trebárs autá, priemyselné stroje, lode, lietadlá, dokonca chladiace stroje alebo napríklad elektroniku.
21 produkty
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
 • 4 3
  3 Recenzia 

  Dosky na krájanie. Ideálne pre Vás a tiež ako darček pre blízku osobu.

  18,50€
  Skladom
 • 4 3
  3 Recenzia 

  Iní potrebujú psychoterapiu, mne stačí dielňa Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4 3
  3 Recenzia 

  Som mechanik, niekedy to nie je jednoduché, ale neviem si predstaviť inú prácu Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4 3
  3 Recenzia 

  Mechanik- hodinová sadzba: 30 € minimum, 50 € ak sa pozeráš, 70 € ak pomáhaš, 80 € ak si to skôr opravoval, 100 € ak mi hovoríš, ako to mám robiť Mikina s potlačou. Vysoko kvalitná teplá mikina pre aktívneho muža. Super nápad na praktický darček pre každú príležitosť.

  29,00€
  Skladom
 • 4 3
  3 Recenzia 

  Nemožné robím ihneď, na zázraky musíte dva dni počkať Keramický hrnček s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu

  10,00€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Body pre batoľatá s potlačou. Vyrobené zo 100% bavlny s potlačou, ktorá je určená pre kontakt s detskou pokožkou. Bezproblémové obliekanie vďaka dvom gombíkom na ramene.

  11,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Nezadaná - vo vzťahu - zadaná so sexy mechanikom Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Niektorí ma nazývajú mechanikom, ale tí najdôležitejší mi hovoria otec Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Som mechanik - riešim problémy, o ktorých nemáš ani poňatie, spôsobom, ktorý nie si schopný pochopiť Mikina s potlačou. Vysoko kvalitná teplá mikina pre aktívneho muža. Super nápad na praktický darček pre každú príležitosť.

  29,00€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Som mechanik - riešim problémy, o ktorých nemáš ani poňatie, spôsobom, ktorý nie si schopný pochopiť Keramický hrnček s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu

  10,00€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Mechanik- hodinová sadzba: 30 € minimum, 50 € ak sa pozeráš, 70 € ak pomáhaš, 80 € ak si to skôr opravoval, 100 € ak mi hovoríš, ako to mám robiť Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Vankúš dievčaťa chráneného milujúcim mechanikom. Biely vankúš pre potisk. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Nie som rozmaznaná - môj fantastický priateľ mechanik o mňa proste dbá. Biely vankúš pre potisk. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Nie som rozmaznaná - môj fantastický priateľ mechanik o mňa proste dbá. Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Nenávidím byť sexy, ale som mechanik, nemôžem za to. Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Ak som povedal, že to urobím, tak to urobím – nie je potrebné mi to pripomínať každý mesiac. Pánska mikina s kapucňou. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny.

  29,00€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Tričko s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu. Vyrobená z veľmi kvalitnej bavlny.

  13,90€
  Skladom
 • 4.4 5
  5 Recenzia 

  Som mechanik - riešim problémy, o ktorých nemáš ani poňatie, spôsobom, ktorý nie si schopný pochopiť Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu. Vyrobená z veľmi kvalitnej bavlny.

  13,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Pánska mikina s kapucňou. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny.

  29,00€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu. Vyrobená z veľmi kvalitnej bavlny.

  12,00€
  Skladom
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek

Títo všetci sú veľmi často potrební a všeobecne sme zvyknutí im hovoriť opravári. A nech už chceme alebo nie, potrebujeme ich všetci. Obzvlášť vtedy, keď sa nám pokazí niečo v domácnosti, a nie sme schopní si sami danú vec opraviť. Remeselníci celkovo sú v dnešnej dobe zvlášť cenení, a to predovšetkým preto, že ich je neuveriteľne málo. A zohnať...

Títo všetci sú veľmi často potrební a všeobecne sme zvyknutí im hovoriť opravári. A nech už chceme alebo nie, potrebujeme ich všetci. Obzvlášť vtedy, keď sa nám pokazí niečo v domácnosti, a nie sme schopní si sami danú vec opraviť. Remeselníci celkovo sú v dnešnej dobe zvlášť cenení, a to predovšetkým preto, že ich je neuveriteľne málo. A zohnať nejakého spoľahlivého a šikovného sa rovná výhre v lotérii. Ak teda vo svojom okolí niekoho takého máte alebo je mechanikom niekto z vašich priateľov, známych alebo príbuzných, napríklad práve uvažujete o tom, ako mu dať najavo, že si jeho prácu vážite.

Darčeky pre všetkých mechanikov bez rozdielu

Ako ale práve mechanikovi, tomu chlapíkovi od vedľa, dať najavo, že jeho práca je naozaj poklad a nevyznieť pri tom trápne? Ono predsa len dávať fľašu remeselníkovi len tak, to trochu zaváňa dobou socializmu, kedy sa podobné "darčeky" a úplatky dávali úplne automaticky a každý s nimi počítal. Ak je ale váš kamarát trebárs automechanik a fľašu ako darček k narodeninám alebo meninám dostáva skoro stále, asi nechcete v tomto trende pokračovať a byť "jedni z mnohých", bez nápadu a novej invencie. Poďte to skúsiť tentoraz inak a byť originálny. S nami to bude hračka!

Originálne darčeky v našom e-shope

Ak si neviete rady s originálnym darčekom, potom vedzte, že na originalitu sme experti. Máme pre vás skladom širokú škálu originálnych darčekov, od štýlových tričiek s potlačou, cez pohodlné mikiny s kapucňou, krásne dizajnové hrnčeky s potlačou alebo napríklad vtipné štýlové ponožky s potlačou. A všetky tieto darčeky dokážeme vytvoriť a potlačiť presne na mieru, napríklad práve mechanikom, ktorým tak môžete vzdať hold! Ak by ste si predsa len nevybrali, stačí nám dať vedieť, radi vám vytvoríme potlač presne na mieru! Je tu ešte niekto, kto váha? :)

Viac