Tričko pre mechanika 

Kto je to vlastne mechanik? Mechanik je skrátka remeselník, ktorý niečo opravuje, a to mechanicky. Poznáme veľa druhov mechanikov, nech opravujú trebárs autá, priemyselné stroje, lode, lietadlá, dokonca chladiace stroje alebo napríklad elektroniku.
98 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 98 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 98 položiek

Títo všetci sú veľmi často potrební a všeobecne sme zvyknutí im hovoriť opravári. A nech už chceme alebo nie, potrebujeme ich všetci. Obzvlášť vtedy, keď sa nám pokazí niečo v domácnosti, a nie sme schopní si sami danú vec opraviť. Remeselníci celkovo sú v dnešnej dobe zvlášť cenení, a to predovšetkým preto, že ich je neuveriteľne málo. A zohnať nejakého spoľahlivého a šikovného sa rovná výhre v lotérii. Ak teda vo svojom okolí niekoho takého máte alebo je mechanikom niekto z vašich priateľov, známych alebo príbuzných, napríklad práve uvažujete o tom, ako mu dať najavo, že si jeho prácu vážite.

Darčeky pre všetkých mechanikov bez rozdielu

Ako ale práve mechanikovi, tomu chlapíkovi od vedľa, dať najavo, že jeho práca je naozaj poklad a nevyznieť pri tom trápne? Ono predsa len dávať fľašu remeselníkovi len tak, to trochu zaváňa dobou socializmu, kedy sa podobné "darčeky" a úplatky dávali úplne automaticky a každý s nimi počítal. Ak je ale váš kamarát trebárs automechanik a fľašu ako darček k narodeninám alebo meninám dostáva skoro stále, asi nechcete v tomto trende pokračovať a byť "jedni z mnohých", bez nápadu a novej invencie. Poďte to skúsiť tentoraz inak a byť originálny. S nami to bude hračka!

Originálne darčeky v našom e-shope

Ak si neviete rady s originálnym darčekom, potom vedzte, že na originalitu sme experti. Máme pre vás skladom širokú škálu originálnych darčekov, od štýlových tričiek s potlačou, cez pohodlné mikiny s kapucňou, krásne dizajnové hrnčeky s potlačou alebo napríklad vtipné štýlové ponožky s potlačou. A všetky tieto darčeky dokážeme vytvoriť a potlačiť presne na mieru, napríklad práve mechanikom, ktorým tak môžete vzdať hold! Ak by ste si predsa len nevybrali, stačí nám dať vedieť, radi vám vytvoríme potlač presne na mieru! Je tu ešte niekto, kto váha? :)

Viac