Vodiči 

V jednej slovenskej pesničke sa spieva, že vodič, ten tvrdej chleba má. A je to tak. V súčasnej dobe je na cestách čoraz väčšie množstvo áut, a stále pribúdajú. Automobilová doprava je snáď najrozšírenejšia dopravou, ako pre nákladnú dopravu, tak aj pre osobnú prepravu. A popravde, ten, kto je profesionálnym vodičom, je dennodenne vystavený veľkému psychickému stresu, toto povolanie nie je teda vôbec závideniahodné.
10 produkty
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Je váš partner vášnivým motorista alebo vodičom z povolania?

Určite teda viete, aké si vyžaduje riadenie sústredenie, rozhodnosť a opatrnosť. A ak sa váš milý venuje motoristickej zábave ešte ako koníčku, potom klobúk dole. Nech je to tak, alebo tak, iste sa nájde príležitosť, kedy by ste radi svojho partnera obdarovali nejakým pekným darčekom....

Je váš partner vášnivým motorista alebo vodičom z povolania?

Určite teda viete, aké si vyžaduje riadenie sústredenie, rozhodnosť a opatrnosť. A ak sa váš milý venuje motoristickej zábave ešte ako koníčku, potom klobúk dole. Nech je to tak, alebo tak, iste sa nájde príležitosť, kedy by ste radi svojho partnera obdarovali nejakým pekným darčekom. A práve pre partnerov všetkých vášnivých vodičov máme pár tipov.

3 najlepšie tipy na darčeky pre vodičov

Vodič potrebuje v aute predovšetkým pohodlie. Môžete teda premýšľať trebárs o polstrovaných alebo tvarovaných poťahoch na sedačky, alebo napríklad koženom krytu na volant, ktorý celú jazdu spríjemní. Veľa vodičov si potrpia aj na vôňu a čistotu, teda nie je od veci zamyslieť sa nad sadou automobilovej kozmetiky alebo napríklad pekným parfumom do automobilu.

Ak je váš partner vodič kamiónu a trávia na cestách veľa času, máva zároveň pauzy určené k odpočinku. Netrúfam si povedať, ako veľmi pohodlný je odpočinok v kamióne, avšak tento relax mu môžete ešte vylepšiť. Kúpte mu treba pohodlný a mäkučký vankúšik s tematickým potlačou! Vankúšik je vyrobený z kvalitného materiálu a spríjemní mu chvíle odpočinku v kamióne, nehľadiac na to, že si na vás dozaista vždy spomenie, akonáhle ho uvidí :)

Pokiaľ chcete svojmu partnerovi dať najavo, ako si jeho práca alebo vodičských schopností ceníte, kúpte mu ako darček štýlové tričko s potlačou! Tričká sú vyrábané v najrôznejších designoch s vtipnými nápismi, ktoré jeho, aj jeho priateľov či kolegov zaručene pobaví! Pre výrobu tričiek používame vysoko kvalitnú bavlnu, potlač je nanášaný modernou technológiou, ktorá zaručuje dlhodobú kvalitu potlače. Vyberať môžete ako zo strihov pre mužov, tak aj pre ženy, takže ak je vaša partnerka vášnivú motoristkou, neváhajte a nechajte ju natlačiť štýlové tričko s vtipnou potlačou! :)

Viac