Tričko pre vodiča auta 

V jednej českej pesničke sa spieva, že vodič, ten tvrdý chleba má. A je to tak. V súčasnej dobe je na cestách čoraz väčšie množstvo áut a stále pribúdajú. Automobilová doprava je snáď najrozšírenejšia doprava, to platí tak pre nákladnú dopravu, ako aj pre osobnú prepravu. A popravde, ten, kto je profesionálnym vodičom, je dennodenne vystavený veľkému psychickému stresu, toto povolanie nie je teda vôbec závideniahodné. Riadeniu sa určite venujete aj vy, ak jazdíte každý deň do práce, alebo naprík
34 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek

Je váš partner vášnivý motorista alebo vodičom z povolania?

Určite teda viete, aké si vyžaduje šoférovanie sústredenie, rozhodnosť a opatrnosť. A ak sa váš milý venuje motoristickej zábave ešte ako koníčku, potom klobúk dole. Nech je to tak, alebo tak, iste sa nájde príležitosť, kedy by ste radi svojho partnera obdarovali nejakým pekným darčekom. A práve pre partnerov všetkých vášnivých vodičov máme pár tipov.

3 najlepšie tipy na darčeky pre vodičov

Vodič potrebuje v aute predovšetkým pohodlie. Môžete teda premýšľať trebárs o polstrovaných alebo tvarovaných poťahoch na sedačky, alebo napríklad koženom kryte na volant, ktorý celú jazdu spríjemní. Veľa vodičov si potrpia aj na vôňu a čistotu, teda nie je od veci zamyslieť sa nad súpravou automobilovej kozmetiky alebo napríklad pekným parfumom do automobilu.

Ak je váš partner vodič kamiónu a trávia na cestách veľa času, máva zároveň pauzy určené na odpočinok. Netrúfame si povedať, ako veľmi pohodlný je odpočinok v kamióne, avšak tento relax mu môžete ešte vylepšiť. Kúpte mu trebárs pohodlný a mäkučký vankúšik s tematickou potlačou! Vankúšik je vyrobený z kvalitného materiálu a spríjemní mu chvíle odpočinku v kamióne, nehľadiac na to, že si na vás dozaista vždy spomenie, akonáhle ho uvidí :)

Pokiaľ chcete svojmu partnerovi dať najavo, ako si jeho práca alebo vodičské schopností ceníte, kúpte mu ako darček štýlové tričko s potlačou! Tričká sú vyrábané v najrôznejších designoch s vtipnými nápismi, ktoré jeho, aj jeho priateľov či kolegov zaručene pobaví! Pre výrobu tričiek používame vysoko kvalitnú bavlnu, potlač je nanášaný modernou technológiou, ktorá zaručuje dlhodobú kvalitu potlače. Vyberať môžete ako zo strihov pre mužov, tak aj pre ženy, takže ak je vaša partnerka vášnivú motoristkou, neváhajte a nechajte jej natlačiť štýlové tričko s vtipnou potlačou! :)

Viac