Tricko s konom 

Tiež ste sa zamilovali do tohto úžasného a ušľachtilého zvieraťa? Nádherný a majestátny vzhľad, rýchlosť, pocit slobody a voľnosti, toto všetko v nás evokujú kone. Sú našimi sprievodcami už mnoho storočí a stále nám majú ešte čo ponúknuť.
55 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 55 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 55 položiek

Kone ako naši súputníci

Podľa doložených archeologických nálezov sa kone vyvinuli na území dnešnej Severnej Ameriky. Odtiaľ sa rozšírili do Ázie a následne do všetkých oblastí sveta. Vďaka rôznemu podnebiu a rôznych miestach sa kone tiež odlišne vyvíjali. Tam, kde vládlo horúce podnebie, vyvíjali sa kone skôr ľahšej stavby tela, s vyšším telom a užšími kopytami (ako je napríklad arabský plnokrvník). V chladnejších oblastiach to naopak boli kone ťažšie a nižšie, tiež s oveľa robustnejším telom.

Kone sa tradične využívali ako ťažné a jazdecké zvieratá a boli absolútne nenahraditeľné trebárs pre vojakov. V dnešnej dobe sa už kone využívajú predovšetkým pre zábavu, v menšej miere aj pre prácu - napríklad pre ťažbu dreva alebo ťahanie drožiek. Čo sa stalo veľkým fenoménom doby, je hipoterapia alebo psychoterapia pomocou koní. Aj keď nie ste trebárs fanúšikom koní, možno, že práve toto by vo vás dokázalo bloky odbúrať.

My sa ale zameriame dnes na fanúšikov koní, teda na tých, ktorí kone milujú. Pre milovníkov koní je pomerne jednoduché vybrať nejaký darček, pretože existuje nespočetne vecí s motívom koní, ktoré môžete zaobstarať (ak teda práve nechcete darovať rovno koňa samotného). Aj my sa zameriavame na konskú tematiku - vybrať si u nás môžete napríklad štýlové tričká s potlačou v dizajne, ktorý poteší všetkých koniarov! Úžasne pohodlné prevedenie, dokonale padnúci strih a potlač pre milovníkov koní vás nenechajú na pochybách, že sa jedná úplne o ojedinelý darček! Vyberať môžete z našich motívov, ktoré nájdete v e-shope, navyše si ale môžete nechať potlačiť napríklad tričko svojim vlastným motívom. Ak má napríklad vaša kamarátka koňa, bez ktorého nemôže žiť, nie je nič jednoduchšie. Zožeňte jeho fotografiu a my vám následne vytvoríme tričko na mieru! Potlač realizujeme už od jedného kusu, takže si buďte istí, že tento darček je naozaj to pravé orechové :)

Viac