Tricko s pivom 

Alkoholové nápoje sú staré ako ľudstvo samo. Už za dávnych čias sa používali pri najrôznejších rituáloch (spomeňme na grécke bakchanále, alebo na omšové víno). Alkohol, rovnako ako najrôznejšie drogy, prináša eufóriu, a to predovšetkým preto, že ovplyvňuje nervové receptory v mozgu. Dokáže nás uvoľniť, omámiť, vo väčších dávkach ale naopak utlmiť, uspať alebo privodiť nevoľnosť. Priznajme si, že každý z nás si určite čas od času pohárik dá a nedá proti tomu absolútne nič namietať. Alkohol je jed
322 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 322 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 322 položiek

Alkohol je dobrý sluha

Večery s pohárom a našimi priateľmi majú určite svoje čaro. Alkohol sa tiež objavuje ako jeden z najčastejších darčekov, pokiaľ nevieme, čo by sme asi tak dotyčnému mohli dať. Iste, pretože každý z nás má obvykle obľúbený druh alkoholu. Ženy z väčšej časti holdujú vínu, páni zase nepohrdnú oroseným pollitrom pivka, alebo dobrú whisky. Drogou sa ale ľahko môže tiež stať pre niekoho treba jeho záľuba, koníček, pre niektorých je drogou ich práca :) Toto je síce droga v prenesenom slova zmysle, ale uznajte, pre niektoré vaše kamarátmi je drogou treba ich obľúbený šport. Pre takéto kamarátmi sa potom oveľa jednoduchšie vymýšľa darček, pretože ich drogou je niečo, čo má svoj široký okruh a máte na výber z mnohých vecí.

Pokiaľ je ale váš známy, kamarát alebo priateľ naozajstný milovník dobrého piva, vína, alebo whisky, a nechcete sa zmieriť s tým, že mu opäť k narodeninám, rovnako ako každý rok, darujete nejakú obľúbenú fľašu, skúste vymyslieť niečo iné :) máme pre vás skvelý tip na darček!

Tričko vás nikdy nesklame!

Čo takto obdarovať vášho priateľa vtipným tričkom so štýlovou potlačou? Na výber máte z mnohých motívov, takže určite je z čoho vyberať! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny, pomocou najmodernejšej technológie potlače. Motívy možno vyberať z mnohých rôznych odvetví, nielen pre milovníkov alkoholu. Skladom máme tričká ako pre mužov, tak aj pre ženy! A ak nevyberiete z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať! Radi vám vytvoríme potlač priamo na mieru alebo podľa vášho návrhu! Dizajnová tričká sú skvelým tipom na darček, ktorý sa hodí úplne pre každého, tak smelo do toho, pozrite si ich v našom online shope!

Viac