Tričko s bicyklom 

Cyklistika je v našich krajinách veľmi rozšírený šport, aj keď možno nie tak, ako napríklad v Holandsku, kde je bicykel veľmi obľúbeným dopravným prostriedkom, a na bicykli jazdia pravidelne všetci - mladí, aj starí, do práce, za priateľmi i zábavou. Ale aj u nás je cyklistika veľmi populárny spôsob, ako tráviť svoj voľný čas. Niekto uprednostňuje jazdu na ceste, druhý v teréne, niekto jazdí na bicykli do práce, a niekto proste len tak, do prírody, za oddychom. Jazda na bicykli je jedna zo zákla
140 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 140 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 140 položiek

Aké existujú tie najlepšie cyklodarčeky?

Ak premýšľate, čím obdarovať vášnivého cyklistu, možno vám môžeme pomôcť. Nemyslíme, že by ste chceli kupovať rovno nový bicykel, skôr by sa mohli hodiť nejaké doplnky, ktoré vášmu cyklistovi jazdu spríjemnia.

Pokiaľ sa jedná o malé slečny alebo chlapcov, dobrým nápadom je zvonček na bicykel alebo húkačka. Deti, hoci sú v jazde na bicykli šikovné, sa občas zahľadia niekam inam než na cestu, pretože ich zaujme vlastne čokoľvek, takže je potrebné na poslednú chvíľu dať o sebe vedieť. A práve tu by sa mohol zvonček alebo húkačka hodiť. Obzvlášť malé slečny bývajú z nového doplnku pre ich ružový bicykel nadšené.

Ak už váš cyklista odrástol detským črievičkám, a jazdí pravidelne, možno by sa mu mohli hodiť cyklistické rukavice. Sú vyrábané zo špeciálneho materiálu a ako bezprstové, pomáhajú zvýšiť komfort pri dlhšom konaní, aby cyklistu neboleli dlane napríklad pri otrasoch v teréne, a zároveň zamedzujú preklzávaniu riadidiel v dôsledku potenia.

Univerzálny darček pre všetkých vášnivých cyklistov

Existuje vôbec darček, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí holdujú cyklistike? Ale áno, u nás ho hravo vyberiete! :) Čo takto vybrať ako darček štýlové tričko s potlačou? Tričká s vtipnou potlačou s tematikou cyklistiky určite poteší každého, kto má rád jazdu na bicykli a pobaví nielen jeho, ale aj jeho okolie! Myslíme si, že sa jedná o naozaj jedinečný a osobitý darček, či už napríklad k narodeninám, k sviatku alebo k nejakému výročiu. Tričká sú veľmi pohodlné a vyrobené z kvalitnej bavlny. Určite sa teda jedná o kvalitný kúsok, ktorý si radi vezmete pre svoju jazdu na bicykli :) Potlač vyrábame pomocou najnovšej technológie, teda vydrží aj vašu rýchlu jazdu! Vyrábame tričká pre mužov i ženy, ak by ste nevybrali medzi našimi vzormi, neváhajte nás kontaktovať! Radi vám natlačíme vlastný dizajn podľa vášho vkusu alebo návrhu! Takže vážení, šliapnime do pedálov! :)

Viac