Hory 

Niekto miluje dovolenku pri mori a iný preferuje hory. Niekto leňošenie na pláži a niekto zase pešej výstupy k horským velikánom. Tiež patríte medzi milovníkov vysokých hôr, kopcov, lesov a strání, nekonečných rozhľad, prudkých horských bystrín a nedotknutej prírody? V Českej republike máme to šťastie, že vlastne celé pásmo okolo našich hraníc so susednými štátmi tvorí pohorie. A vďaka veľkej rozmanitosti a rozdielom v jednotlivých horách máme stále čo objavovať! Čo viac, do susedných štátov to
12 produkty
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek

Aké darčeky sú najlepšie pre horalov?

Nie je to tak ľahká otázka, ako by sa mohlo zdať. Záleží napríklad na tom, akému typu turistiky sa dotyčný venuje, či si jazdí do hôr len oddýchnuť, alebo sa vypravuje na dlhé túry, či jazdí v zime na lyže alebo v lete za pešou turistikou, či dokonca uprednostňuje cyklo výlety. Už z toho je zrejmé, že nie j...

Aké darčeky sú najlepšie pre horalov?

Nie je to tak ľahká otázka, ako by sa mohlo zdať. Záleží napríklad na tom, akému typu turistiky sa dotyčný venuje, či si jazdí do hôr len oddýchnuť, alebo sa vypravuje na dlhé túry, či jazdí v zime na lyže alebo v lete za pešou turistikou, či dokonca uprednostňuje cyklo výlety. Už z toho je zrejmé, že nie je vôbec jednoduché vybrať nejaký vhodný darček alebo doplnok, ktorý by sa hodiť práve tomu vášmu horalov.

Ak uvažujeme prakticky, určite prídeme na to, že taký milovník hôr a vyšliapať potrebuje predovšetkým praktické oblečenie. Hovorí sa, že v horách by ste mali nosiť pokiaľ možno výrazné prvky, aby vás v prípade núdze bolo možné ľahko dohľadať. Existujú najrôznejšie varianty funkčného oblečenia, to ale radšej prenechajme expertom. Čo tak ale zaobstarať vášmu priateľovi, kamarátovi či manželovi vtipné ponožky s potlačou? Pár dobrých ponožiek patrí medzi základné vybavenie turistov a horalov a tie naše sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Ako bonus vám dodáme práve štýlový a vtipný potlač, ktorý vášho turistu určite pobaví.

Ideálny darček = tričko od nás!

Zdá sa vám tričko ako darček príliš fádny? Ale kdeže! Naše tričká s potlačou sú vyrábané z veľmi kvalitnej bavlny, pomocou najnovšej technológie potlače. Sú veľmi pohodlná a navyše môžete vyberať z nepreberného množstva vzorov, farieb i strihov! Tričká s motívom hôr sú tým pravým darčekom pre vášho turistu, dokonale vyjadrí jeho lásku k horám, tento darček ho určite poteší! Na výber je zo strihov ako pre mužov, tak aj pre ženy. Tričká s potlačou sú veľmi obľúbeným darčekom treba pri príležitosti narodenín, menín alebo napríklad výročie. Alebo taky len tak :) Urobte tak tomu svojmu horalov radosť a kúpte mu tričko práve v našom online shope. A pozor, ak ste nenašli to pravé, neváhajte nás kontaktovať, radi vám vyrobíme dizajn na mieru alebo podľa vášho návrhu!

Viac