Tričko pre stolára 

Stolár, je človek, ktorý sa zaoberá výrobou z dreva. Vyrába a opravuje drevený nábytok, drevené časti stavieb, ako sú napríklad okná alebo dvere alebo iné úžitkové predmety z dreva. Označenie truhlár prevláda v Čechách a pochádza z nemčiny.
20 produkty
Zobraziť 1 - 20 z 20 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 20 položiek

Na Morave i Slovensku je potom obvyklejšie skôr výraz stolár, ktorý pochádza od slova stôl. Na rozdiel od tesára pracuje stolár predovšetkým s doskami a dyhami, ktoré získava na píle. Stolár tak reže, hobľuje, brúsi, ohýba, frézuje, dyhuje, lakuje a robí ešte veľa ďalších činností, o ktorých bežný laik nemá ani tušenie. K svojej práci tiež potrebuje veľa náčinia a zariadení, nielen ponk, čiže pracovný stôl, ale tiež rôzne druhy dlát, kladivá, palice, píly, nože, hoblíky a iné. Že sa v tom všetkom nevyznáte? Vy ani nemusíte, ale aspoň vidíte, že byť stolárom nie je len tak, ovládať všetky tieto nástroje a vyrobiť kvalitný kus nábytku, to je naozajstný kumšt.

Stolári a darčeky? Áno, ide to k sebe!

Je váš kamarát, príbuzný alebo napríklad dobrý známy stolár? Možno, že áno, a vy teraz márne premýšľate, aký darček by ste mu mohli dať k narodeninám, sviatku, alebo napríklad nejakému výročiu. Možno má vás stolár nejaký koníček, ale napríklad tiež nie, a tak si jednoducho neviete rady. Ale prečo to tentoraz nevziať za opačný koniec a nedarovať mu niečo, čo súvisí s jeho prácou? Nebojte, naozaj po vás nechceme, aby ste išli do špecializovanej predajne a tam si nechali urobiť výklad o všetkých druhoch píl, vrtákov a ďalšieho náčinia. Ani nemusíte. Stačí, keď práve tomu vášmu stolárovi dáte darček, ktorým ukážete, že veľmi dobre viete, ako je jeho práca dôležitá, a že je jeho vášňou.

Nie je nič jednoduchšie - mrknite k nám do nášho e-shopu! Máme skladom najrôznejšie originálne darčeky, a to práve aj pre stolárov! Darujte tomu vášmu tentoraz štýlové a originálne tričko s potlačou presne pre stolárov! Tričko je vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny, teda vo veľmi pohodlné a navyše sa presne hodí pre všetkých stolárov! Nielen, že pobaví jeho, ale napríklad aj kolegov v dielni, ktorí mu ho budú zaručene závidieť!

Viac