Tričko pre elektrikára 

Na svete existuje veľa povolaní, ktorým sa ľudia venujú a treba povedať, že vlastne všetky sú potrebné. Dobre, niektoré viac, niektoré možno menej, ale faktom zostáva, že ten, kto je elektrikár, je na svete pre ľudí sakramentsky potrebný!
65 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 65 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 65 položiek

V dnešnej dobe, kedy máme na elektrinu snáď všetko, často vrátane vykurovania a nedokážeme si bez niektorých spotrebičov predstaviť svoj život. Alebo dokážete žiť bez chladničky, sporáka alebo svetla v kúpeľni? Myslíme si, že nie. A elektrikár je chlapík (dámy prepáčia, tejto profesii sa muži venujú vo valnej väčšine), ktorý elektrine a všetkému s tým spojenému náramne rozumie a dokáže nám pomôcť, keď sme v núdzi. Keď nám nefunguje svetlo, je nám zima, potrebujeme zapojiť nový elektrospotrebič alebo urobiť novú zásuvku a zaisti v dome rozvody ... Skrátka, elektrikári sú pre nás nenahraditeľní a zaslúžia si naše veľké ocenenie. A ak máte medzi elektrikármi nejakého kamaráta, známeho, či dokonca partnera, ktorému sa blížia narodeniny, meniny alebo nejaké iné jubileum, možno práve zvažujete, aký darček by ste mu mohli tentoraz zaobstarať. Chcete mu dať najavo, ako si vážite jeho profesie? Potom ste tu u nás absolútne správne!

Originálne darčeky pre všetkých elektrikárov i remeselníkov

Súčasným trendom v darčekoch sú aj darčeky pre určité profesie. Tým myslíme všetky profesie, a to aj tie, ktoré nie sú príliš obvyklé. Elektrikár je síce povolanie bežné, ale ak môžeme súdiť, tak v súčasnej dobe aj cez to všetko veľmi nedostatkové. Elektrikári sa dnes takmer vyvažujú zlatom. Ak ale nie ste natoľko majetní, aby ste aké darček svojmu elektrikárovi venovali hrudu zlata, máme pre vás iný tip. Čo tak štýlové dizajnové tričko s vtipnou potlačou? Tričká s potlačou sú modernou verziou darčeka, ktorý poteší úplne všetkých obdarovaných, pretože sa jedná o originálny a osobný darček presne na mieru! Máme tričká pre elektrikárov, poľnohospodárov, bežcov, inštalatérov, doktorov a trebárs aj kuchárov! Nielen, že potešíte obdarovaného kvalitným a skvelým darčekom, ale napríklad pobavíte vtipným nápisom aj jeho blízke okolie J

Viac