Rúško ​​s vtipnou potlačou 

6 produkty
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Nový módny trend

Rúška sa z radov lekárov a sestier posunuli ku každému z nás. Vďaka pandémii koronavírusu sme všetci nútení v určitom režime a na daných miestach rúška nosiť. Keď nám to vlani na jar vláda oznámila, nikto tomu nechcel veriť a našlo sa veľa takých, ktorí nosenie rúšok bojkotovali. Rúšok bol úplný nedostatok a tak Slováci spojili svoje sily a začali si šiť rúška látkové, a to aj sebe navzájom. Dnes už je situácia iná a rúška možno zohnať všade. A ako napokon každý kus oblečenia alebo toho, čo nosíme na sebe, začali podliehať módnym trendom. Kým na jar sme boli radi za akúkoľvek formu rúška, a šili sme ich z prestieradiel, teraz máme na výber z toľkých motívov a druhov rúšok, až oči prechádzajú.

Firmy sa tohto poľa náležite zhostili a vycítili dieru na trhu. Nielen, že teraz kúpime chirurgické rúška v mnohých farbách a odtieňoch, takže je možné ladiť s oblečením, nájdeme aj obrázkové rúška pre deti alebo štýlové pre pánov. Pre tých, ktorí zmýšľajú ekologickejšie, sa ponúka variant látkových rúšok. Pravdou je, že je tento variant náročnejší, čo sa týka neustáleho prania, na druhú stranu je pre našu planétu predsa len únosnejšia, než tony vyhodených jednorazových rúšok, ktoré vlastne ani nie je ako recyklovať.

Ak aj vy zmýšľate ekologicky a chcete našej planéte byť na prospech, môžete látkovú rúšku zvoliť aj pre seba. Na výber máte teraz rúška z mnohých e-shopov, ale skúste sa pozrieť aj na ten náš. Špecializujeme sa na originálne darčeky s potlačou, a inak tomu nie je ani s rúškami. Kúpte si vtipný a originálny kúsok, s ktorým dozaista pobavíte svoje okolie! Vysoko kvalitné a veľmi žiadané, nakupujte už teraz z bezpečia domova online!

Viac