Inštalatérske tričko 

16 produkty
Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek
Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek

Remeselníkov ubúda a tým viac inštalatérov. Tí existujúci nevedia, kam skôr skočiť. O čo sa vlastne inštalatér stará? Všeobecne o rozvody, či už vody, či energií, v slovenčine sa ale slovo inštalatér používa predovšetkým v súvislosti s vodou, teda ten, kto vykonáva a udržuje rúrkové rozvody vody a odpadu - teda niečo, bez čoho sa úplne nezaobídeme, a čo často pri poruche vyžaduje veľmi rýchly a znalecký zásah.

Rozmaznávajme inštalatérov!

Inštalatéri musia mať nielen vedomosti o svojej profesii a sedliacky rozum, ale aj určitú manuálnu zručnosť, ak niekomu chýba, nikdy dobrým remeselníkom nebude. Jedná sa o naozaj zodpovednú prácu, ako taká si zaslúži náš obdiv. Veď kto z vás vie vymeniť rozvody vody, vymeniť tesnenie, opraviť odpady a tak ďalej? Na dobrého inštalatéra skrátka aby ste si vzali lupu.

Ak máte niekoho takého vo svojom okolí, vedzte, že ide naozaj o skrytý poklad, a je potrebné si ho hýčkať. Napríklad nejakým pekným darčekom, čo vy na to? A nemusí sa nutne jednať ani o narodeniny alebo sviatok, skúste mu dať darček proste len tak! Na našom e-shope ponúkame originálne a štýlové darčeky dokonca aj pre inštalatérov. Áno, čítate správne! Stačí sa pozrieť a vybrať trebárs super štýlové dizajnové tričko s potlačou, alebo napríklad pohodlnú mikinu s vtipným nápisom! Tieto vtipy majú dobrú odozvu tak u obdarovaných, ako aj u ich okolia, takže mu potom mikinu s kapucňou alebo tričko s potlačou dosť často závidia. Buďte tentoraz originálny a ukážte svojmu inštalatérovi, že sa bez neho a jeho práce jednoducho nezaobídete!

Viac