Inštalatéri 

10 produkty
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
 • 4 1
  1 Recenzia 

  Inštalatér sanitárnych zariadení - hodinová sadzba 100% minimum, 150% ak sa pozeráš, 200% ak pomáhaš, 250% ak si to skôr opravoval, 300% ak mi hovoríš, ako to mám robiť  Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  14,50€
  Skladom
 • 4 1
  1 Recenzia 

  Biely vankúš pre potisk. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Rozmery vankúša 38x38 cm. Cena obsahuje komplet: povlak s potlačou a výplň

  14,50€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  14,50€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Som inštalatér - vyriešim problémy,o ktorých nemáte potuchy, takým spôsobom, ktorý nemôžete pochopiť   Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  14,50€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Môj otec je inštalatér a akú super moc má tvoj otec? Body pre batoľatá s potlačou. Vyrobené zo 100% bavlny s potlačou, ktorá je určená pre kontakt s detskou pokožkou. Bezproblémové obliekanie vďaka dvom gombíkom na ramene.

  11,00€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Niektorí ma nazývajú inštalatérom, ale tí najdôležitejší mi hovoria otec Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  14,50€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Vývoj inštalatéra (Robotník / Výkopový robotník / Štukatér / Tesár / Inštalatér) Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

  14,50€
  Skladom
 • 4.5 2
  2 Recenzia 

  Inštalatér - hodinová sadzba: 30 € minimum, 50 € ak sa pozeráš, 70 € ak pomáhaš, 80 € ak si to skôr opravoval, 100 € ak mi hovoríš, ako to mám robiť Keramický hrnček s potlačou. Ideálne pre Teba alebo ako darček pre Tebe blízku osobu. Rozmery hrnčeka: priemer 82 mm, výška 95 mm.

  10,00€
  Skladom
 • 4.7 3
  3 Recenzia 

  Inštalatér - hodinová sadzba: 30 € minimum, 50 € ak sa pozeráš, 70 € ak pomáhaš, 80 € ak si to skôr opravoval, 100 € ak mi hovoríš, ako to mám robiť Už ste možno niekedy inštalatéra potrebovali, a tak veľmi dobre viete, že zohnať nejakého šikovného, a navyše rýchlo, je približne rovnaké, ako keby ste našli prameň vody uprostred Sahary. Taký šikovný...

  14,50€
  Skladom
 • 4.3 4
  4 Recenzia 

  Ver mi, som inštalatér, viem, čo robím Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny. 

  14,50€
  Skladom
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Remeselníkov ubúda a tým viac inštalatérov. Tí existujúci nevedia, kam skôr skočiť. O čo sa vlastne inštalatér stará? Všeobecne o rozvody, či už vody, či energií, v slovenčine sa ale slovo inštalatér používa predovšetkým v súvislosti s vodou, teda ten, kto vykonáva a udržuje rúrkové rozvody vody a odpadu - teda niečo, bez čoho sa úplne nezaobíde...

Remeselníkov ubúda a tým viac inštalatérov. Tí existujúci nevedia, kam skôr skočiť. O čo sa vlastne inštalatér stará? Všeobecne o rozvody, či už vody, či energií, v slovenčine sa ale slovo inštalatér používa predovšetkým v súvislosti s vodou, teda ten, kto vykonáva a udržuje rúrkové rozvody vody a odpadu - teda niečo, bez čoho sa úplne nezaobídeme, a čo často pri poruche vyžaduje veľmi rýchly a znalecký zásah.

Rozmaznávajme inštalatérov!

Inštalatéri musia mať nielen vedomosti o svojej profesii a sedliacky rozum, ale aj určitú manuálnu zručnosť, ak niekomu chýba, nikdy dobrým remeselníkom nebude. Jedná sa o naozaj zodpovednú prácu, ako taká si zaslúži náš obdiv. Veď kto z vás vie vymeniť rozvody vody, vymeniť tesnenie, opraviť odpady a tak ďalej? Na dobrého inštalatéra skrátka aby ste si vzali lupu.

Ak máte niekoho takého vo svojom okolí, vedzte, že ide naozaj o skrytý poklad, a je potrebné si ho hýčkať. Napríklad nejakým pekným darčekom, čo vy na to? A nemusí sa nutne jednať ani o narodeniny alebo sviatok, skúste mu dať darček proste len tak! Na našom e-shope ponúkame originálne a štýlové darčeky dokonca aj pre inštalatérov. Áno, čítate správne! Stačí sa pozrieť a vybrať trebárs super štýlové dizajnové tričko s potlačou, alebo napríklad pohodlnú mikinu s vtipným nápisom! Tieto vtipy majú dobrú odozvu tak u obdarovaných, ako aj u ich okolia, takže mu potom mikinu s kapucňou alebo tričko s potlačou dosť často závidia. Buďte tentoraz originálny a ukážte svojmu inštalatérovi, že sa bez neho a jeho práce jednoducho nezaobídete!

Viac