Tričká pre poštárov a kuriérov 

10 produkty
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Ide vždy o to, aby sa daná listina, list alebo vec dostali na miesto určenia čo najrýchlejšie a samozrejme v poriadku. História československej pošty siaha hlboko až do doby prvej republiky, kedy nadväzovala na tradície predchádzajúce a bola samozrejme modernizovaná. Dnes už na Slovensku poznáme nielen Slovenskú poštu, ale aj najrôznejších alternatívnych doručovateľov hlavne na prepravu zásielok, ktoré vám doručia balíček hocikedy aj v ten istý deň, priamo na adresu, alebo napríklad na nejakú pobočku či výdajňu. Tie služby sú veľmi žiadané a denne sa prepraví neuveriteľné množstvo zásielok. Je to práca síce pekná, ale dosť často namáhavá, a to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Doručovateľ, kuriér alebo poštár, ak chcete, má veľkú zodpovednosť za balíčky a zásielky, ktoré preberá a doručuje. A to si zaslúži ocenenie, nemyslíte?

Darčeky pre kuriérov a poštárov

Trebárs aj vy patríte medzi tých, ktorí majú vo svojom okolí niekoho známeho alebo príbuzného, ktorý pracuje práve ako kuriér alebo napríklad na pošte. A potom máte všetko z prvej ruky. Aj to, ako sa koľkokrát ľudia správajú k týmto pracovníkom neslušne, hoci si to nezaslúžia. Práve naopak. Zaslúžia si nejaký pekný darček, ktorý by im ukázal, ako je ich práca dôležitá. Ale ako na to?

Úplne jednoducho. Skúste si v pokoji prejsť náš e-shop, ponúkame kvalitné a originálne darčeky, a to predovšetkým s potlačou. A práve vďaka potlači sme schopní vám vytvoriť darček práve pre poštára alebo kuriéra, či iné povolania. Vyberať môžete z množstva designov tričiek s potlačou, teplučkých mikín s kapucňou, alebo štýlových hrnčekov s potlačou, ktoré sú ako stvorené pre rannú kávu. Ak by ste váhali a žiadna potlač vám nepadla do noty, neváhajte nás kontaktovať. Vytvoríme vám design pokojne aj podľa vášho návrhu!

Viac