Švagor 

3 produkty
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

Každopádne so švagrami sa to má tak, že spolu s ním získavate kohosi ako ďalšieho súrodenca, s ktorým sa trebárs tak často nevidíte, ale často ste v rovnakej vekovej kategórii a máte si aj preto spoločne čo povedať. Obzvlášť na väčších rodinných stretnutiach sa švagrovia dávajú dohromady a mužská solidarita v spojení proti ženským polovičkám nep...

Každopádne so švagrami sa to má tak, že spolu s ním získavate kohosi ako ďalšieho súrodenca, s ktorým sa trebárs tak často nevidíte, ale často ste v rovnakej vekovej kategórii a máte si aj preto spoločne čo povedať. Obzvlášť na väčších rodinných stretnutiach sa švagrovia dávajú dohromady a mužská solidarita v spojení proti ženským polovičkám nepozná hraníc.

Švagrovia a darčeky

Tak či si myslíte, že je ťažké hľadať darček pre manželku alebo pre svokru, tak to ešte nie je nič oproti vymýšľaniu darčeka pre švagra. Obvykle lavírujete medzi dvoma pólmi - buď ho dokonale poznáte a máte asi tak milión vecí, ktoré by ste mu chceli ako darček kúpiť, alebo proste totálne netušíte a už vopred si predstavujete ten trapas, až sa zistí, že ste opäť nič nevymysleli. Potom skončíte pri fľaši niečoho dobrého (nemyslíme, že by ste tú fľašu vypili, skôr že ju vyberiete ako darček) a budete mať vyriešené. Bude to hotové, klasické, prekvapivé a nudné. Čo takto prekvapiť švagra niečím úplne jedinečným a originálnym?

Ľahko sa povie a tiež sa ľahko sa to urobí. Pozrite sa na našu ponuku priamo pre švagrov. Originálne darčeky sú našou doménou a sme experti na darčeky s potlačou, ktoré sú práve teraz naozaj trendy v oblasti darčekov. Potlač môžete vybrať z tých našich, alebo si vymyslieť svoj vlastný, radi vám vytvoríme tričko podľa vášho návrhu. A nemáme len štýlové tričká s potlačou, treba vyberiete zo super mikín s kapucňou, alebo napríklad vtipné farebné ponožky, ktoré pobavia nielen vášho švagra, ale aj jeho okolie. Pre milovníkov kávy tu máme tiež pár skvelých hrnčekov s potlačou, prečo teda nespríjemniť ráno vášho švagra dobrou kávou v štýlovom hrnčeka vo vlastnom dizajne? Ešte stále chcete byť tento rok všedný a darovať "len" fľašu? :)

 

Viac