Vtipné tričká pre sestru 

Sestra, alebo ak chcete ségra, je často naozaj naším najbližším človekom. Odborníci na vzťahy ale označujú ten sesterský za najviac komplikovaný. Sestry totiž k sebe majú naozaj najbližšie, ale zároveň sa do ich vzájomného vzťahu premieta výchova alebo napríklad to, kto je mladší a kto starší.
18 produkty
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek

Poteš svoju sestru jedinečným darčekom

Nie je výnimkou, že rodičia uprednostňujú jednu zo sestier a tie to samozrejme veľmi dobre vycítia, mladšie sestry potom mávajú pocit, že ich tá staršia vždy len poúčala a dávala rady, čo hocikedy pretrváva do dospelosti. A nedaj bože, keď sa dostane na mužské náprotivky. Ak sú sestry narodené len pár rokov od seba, v určitom veku sa z nich stávajú nezmieriteľné konkurentky a jedna druhej je schopná hádzať najrôznejšie polená pod nohy, alebo napríklad chlapca i prebrať. Sestry na seba tiež môžu žiarliť, a to z najrôznejších príčin. Poďme sa nad to ale povzniesť. Detské črievičky sú už dávno za vami a to, že je vaša sestra v niečom odlišná, je predsa naopak fajn. A úprimne, kto vás pozná lepšie, než práve ona?

Darčeky pre sestry - pre mladšie či staršie

Pevne veríme, že aj keď sa so svojou sestrou tak trochu stále pošťuchujete, tak aj cez to jej neustále vymýšľate tie najlepšie a najoriginálnejšie darčeky. A tiež sa vám to darí, keďže svoju sestru poznáte takpovediac ako "svoje topánky". Čo keď ale príde pocit, že ste pre svoju sestru už vymyslela nespočetných darčekov a tentoraz to chce niečo trochu iné, originálne, nejaký nový svieži závan čerstvého vzduchu?

Vtipné tričko pre sestru ako vhodný darček?

Skúste jej tentoraz darovať niečo, čo jej dá jednoznačne najavo, čo pre vás znamená! Čo napríklad štýlový hrnček na kávu s potlačou, nech si v práci spríjemní svoju pauzu? A čo ísť ešte ďalej a jej chvíle odpočinku povýšiť na kráľovskú záležitosť? Vyberte jej úžasne pohodlný a mäkučký vankúšik s potlačou priamo pre sestry! Alebo choďte ešte ďalej! Darujte svojej sestre krásne tričko s potlačou! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a sú veľmi pohodlné, navyše môžete vyberať z nespočetných potlačí, nielen tých priamo pre sestry! Prejdite si všetky kategórie, či už ide o prácu, koníčky alebo napríklad vtipy, pre vašu sestru tu určite niečo nájdete!

100 motívov tričiek s potlačou pre sestru

Zabav svoju sestru tričkom s nápisom  

Viac