Tričko pre zvárača 

Zvárači ... Počuli ste niekedy ten termín? Určite áno. Poznáte niekoho takého vo svojom okolí? Možno nie, každopádne vedzte, že v súčasnej dobe je práca zvárača veľmi vysoko cenená a je neustály dopyt po tomto remesle.
21 produkty
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek

Tipy na darčeky pre zvárača

Hm, tak tu je to naozaj oveľa ťažšie, než napríklad pri darčekoch pre kuchára. Vzhľadom k tomu, že zvárači bývajú vo väčšine prípadov muži, výber je trochu zúžený. Určite by sme neodporúčali vymýšľať ako darčeky pre zváračov niečo, čo potrebuje k svojej profesii - nikdy sa netrafíte a všetky potrebné veci má na pracovisku. Poďme sa teda zamerať skôr na zváračov voľný čas a na to, čo by mu mohlo urobiť radosť.

Pokiaľ máte doma zvárača, iste ho radi obdarujete nejakým tematickým darčekom. Pije ten váš rád kávu? Ak áno, nie je nič jednoduchšie, než mu darovať krásny hrnček na kávu s potlačou! Medzi svojou prácou si iste nájde chvíľku na pauzu, a pokiaľ mu pauzu spríjemní hrnček od vás, tým lepšie!

Zvárači mávajú svoje pracovné oblečenie, rôzne kukly, a predovšetkým bezpečnostné prvky. To všetko vieme, ale možno by sa mu do práce hodili nejaké kvalitné a pohodlné ponožky. A čo takto ponožky s vtipnou potlačou? Myslíte, že by mu urobili radosť? Možno pobavíte nielen jeho, ale aj jeho kolegov, ktorí budú zisťovať, kde k takému skvelému kúsku prišiel!

Tematické trička

Zvárači môžu byť právom hrdí na svoju profesiu, preto je určite dobrým nápadom vyzdvihnúť ich povolanie aj vo voľnom čase. Jednoducho to môžete vykonať pomocou nášho darčeka - tričká v štýlovom dizajne! Vtipná potlač a kvalitný materiál zaručí úplné pohodlie jeho nositeľovi, navyše si môžete vybrať z niekoľkých predlôh a farebnej škály. A čo viac, ak máte nejaký svoj nápad alebo dizajn, ktorý by ste chceli nechať na tričko natlačiť, neváhajte nás kontaktovať, radi vám vyjdeme v ústrety! Dizajnové tričká tvoríme ako pre mužov, tak aj pre dámy, a vyberať môžete z rozličných vzorov, potlačí, farieb aj strihov. Tak smelo do toho, váš zvárač už čaká na svoj darček! :)

Viac