Tričko pre účtovníčku 

Kto nikdy nerobí chyby a všetky pošty má v malíčku? Kto vie o každom kuse nábytku vo firme a kto vám naspamäť povie, koľko ešte môžete do konca mesiaca minúť? Správne, je to vaša účtovníčka!
34 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek

Existujú darčeky pre účtovníčku?

Možno si hovoríte, prečo práve darček pre účtovníčku? Prečo by sme jej mali niečo zháňať? Samozrejme tým nemyslíme, že by ste mali hneď zajtra bežať za vašou účtovníčkou vo firme a venovať jej obrí darčekový kôš za to, že vám vždy spočíta výplatu. Možno ale napríklad aj vy máte medzi príbuznými alebo kamarátmi niekoho, kto pracuje ako účtovník. Napodiv túto prácu väčšinou vykonávajú ženy, možno kvôli tomu, že sa jedná často o mravčiu usilovnosť, ktorú musia preukázať. Nekonečné rady čísel, ktoré musia skontrolovať, správne zaradiť, no a ku všetkému to papierovanie! Postrážiť všetky faktúry, vydané aj prijaté, evidencia majetku, odpisy a tak ďalej, skrátka, je toho niekedy veľa. Taká účtovníčka je vlastne super ženou so super schopnosťami. Niekedy sa nám jednoducho zdá, že vie aj veci, ktoré sa nám predtým zdali absolútne nemožné.

Vybrať darček pre účtovníčku nemusí byť práve najľahšie. Väčšinou to totiž bývajú ženy (a teraz nechceme nikoho uraziť), ktoré majú rady všetko pod kontrolou a usporiadané. A také by mali byť aj darčeky pre nich. Kvetinou iste neurazíte, ale iba s kyticou si proste niekedy nevystačíte. Aj cez to, že účtovníčky bývajú v určitom zmysle konzervatívne, môžete ju dokonale prekvapiť. A ako, pýtate sa? Predsa originálnym darčekom z nášho e-shopu!

Pre účtovníčky máme totiž v ponuke úžasnú paletu darčekov! Čo napríklad štýlový hrnček na kávu s potlačou pre účtovníčku, to aby jej šla práca lepšie od ruky? Pre tých odvážnejších navrhujeme trebárs krásne tričko s vtipnou potlačou pre účtovníčku! Pokiaľ má práve tá vaša zmysel pre humor, tak neexistuje lepší darček! Vysoko kvalitná bavlna, zábavná potlač a pohodlný strih zaručujú darček, ktorý len tak nikde nezoženiete. Účtovníčka svoju prácu určite miluje, prečo ju teda nepotešiť darčekom, ktorý jej dá najavo, ako veľmi si jej prácu vážite? Nakupujte ešte dnes, pohodlne online!

Viac