Sada pre rodinu - DcéraSynMamaOtec - zrodený pre zábavu - tričko s potlačou

Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.
13,95€

-10%

15,50€13,95€

-10%

15,50€


55,80€

-10%

62,00€

Zawartość pakietu

Pánske tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

Detské tričko s potlačou. Ako materiál, tak aj potlač sú 100% bezpečné pre detskú pokožku. Najlepší nápad na darček pre Vaše dieťa.

Detské tričko s potlačou. Ako materiál, tak aj potlač sú 100% bezpečné pre detskú pokožku. Najlepší nápad na darček pre Vaše dieťa.

Na tričkách pre mamičku totiž môžeme dať dokonale najavo, čo všetko k nej cítime. Najlepšia mama na svete, najlepšia kuchárka, najlepšia kamarátka alebo mama stvorená pre lásku, ako je to v prípade tohto tričká s potlačou!


Darček s potlačou pre tie mamy, ktoré majú rady farby


Čierny podklad je ako stvorený na
farebný dizajn potlače. Farby tak neuveriteľne krásne vyniknú. Sami to vidíte aj v prípade tohto tričká, je úplne top! Hodí sa pre všetky mamy z akejkoľvek generácie, stačí si len vybrať správnu veľkosť! Pohodlný materiál je samozrejmosťou a kvalitná potlač tiež. Dámsky strih dokonale padne, takže v tomto tričku bude mama šik nielen vo svojom voľnom čase, ale napríklad aj s kamarátkami na kávičke! Nakupujte super štýlové darčeky pre vaše mamičky už dnes a vyberte si napríklad toto tričko, rozhodne ide o darček, ktorým mamu prekvapíte. Už teraz online!

trickovy.sk Reviews with ekomi.sk