Sada pre rodinu - Ctrl+C + Ctrl+V - tričko s potlačou

Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.
14,50€14,50€


58,00€

Zawartość pakietu

V živote veľa vecí dostaneme.

Ale viete vôbec, od koho najviac? Jasne, sú to naši rodičia. Vezmite si napríklad otca. Keď odmyslíme polovicu génov od otca, ktoré v nás kolujú, určite to tiež budú najrôznejšie spomienky, skúsenosti a rady do života. Niekedy aj nevyžiadané. Ale to vôbec nevadí.


Databanka

Otec je vlastne taká veľká databanka, ktorá sa do nás skopírovala. Ctrl+C. Ale ešte mnohé ďalšie naviac. Nielen, že sme mu napríklad podobný fyzicky a často aj povahou, navyše pre nás skopíroval skúsenosti a rôzne životné peripetie, ktoré nám odovzdáva, aby sme ich mohli použiť k svojmu úžitku. Ak túžite po originálnom darčeku ku Dňu otcov, potom ste ho práve našli. Vtipné tričko s potlačou Ctrl+C nielen pre počítačových nadšencov, ale predovšetkým pre všetkých otcov, skúsených, aj tých čerstvých. Objednávajte už teraz online!

Detské tričko s potlačou. Ako materiál, tak aj potlač sú 100% bezpečné pre detskú pokožku. Najlepší nápad na darček pre Vaše dieťa. 

Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

Detské tričko s potlačou. Ako materiál, tak aj potlač sú 100% bezpečné pre detskú pokožku. Najlepší nápad na darček pre Vaše dieťa.

trickovy.sk Reviews with ekomi.sk