Kategórie

Nevšedné darčeky na Valentína

Zverejnené: 2021-02-08 10:00:03
Kategórie:

Sviatok všetkých zamilovaných

Ak aj vy patríte k tým, ktorí súhlasia s názorom, že vyznať lásku možno kedykoľvek, máme pre vás tipy na darčeky pre vašu drahú polovičku. Využite napríklad práve blížiaci sa sviatok sv. Valentína a urobte svojmu miláčikovi radosť! A ako? Jednoducho, a navyše originálne!

Darujte zážitok

Vieme, že je to v súčasnej dobe koronavirusových obmedzení trochu ťažšie, ale prečo sa jednoducho nevykašlete na služby všetkých masérov, kozmetičiek alebo reštaurácií? Darujte svojej láske poukážku na večeru s vami - ktorú však sami uvaríte! Venujte svojej drahej vlastnoručne vyrobenú poukážku na výlet s prekvapením - a vezmite ju napríklad na romantickú zimnú prechádzku na miesto, kam sa vždy chcela pozrieť. A prečo nie? Čas strávený spoločne má predsa tú najväčšiu hodnotu!

Hviezdy ma naučili snívať - vankúš s potlačou

Zapojte kreativitu

Možno, že si posťažuje, že tento rok sa budú darčeky na Valentína nakupovať veľmi zle. Ale len tým, ktorí nemajú veľa fantázie. Zapojte svoju kreativitu, ktorá vo vás drieme už od detských rokov, a vyrobte tentoraz originálny darček s venovaním sami! Na internete nájdete určite bezhraničné množstvo DIY návodov a tipov, tak smelo do toho! Vlastnoručne vyrobený darček určite vášho miláčika zahreje na duši.

Do tretice všetko dobré

Ak sa necítite na nákup lepidla a nevyhnutných vecí na výrobu vlastného darčeka, nezúfajte. Ešte stále je čas objednať si z nášho e-shopu s originálnymi darčekmi! Vyberte trebárs štýlové tričká pre páry s vtipnou potlačou! Vašej láske tak dáte najavo, že spolu k sebe pevne patríte! Môžete tak vybrať nielen tričká, ale aj napríklad hrnčeky a spríjemniť si spoločne každé ráno, prípadne vyznať lásku pomocou potlače na prekrásnom mäkučkom vankúšiku s valentínskym motívom. Tak neváhajte a strávte tento rok krásneho a jedinečného Valentína, vyberajte práve teraz z pohodlia domova!

Môj chlapec je najstarostlivejší a najkrajší muž - dámske tričko s potlačou

Súvisiace produkty

Zdieľajte tento obsah

Pridať komentár

 (http://)

PayPal