Mama 

Mama je pre každého z nás asi tým najdôležitejším človekom na svete. Deväť mesiacov nás nosila v bruchu, potom nás ešte dlho nosila v náručí, kým sme nezačali chodiť, kŕmila nás, dávala na nás pozor, fúkala boliestky, dávala rady a celý život sa o nás starala, ako najlepšie vedela. Mamy jednoducho bezvýhradne svoje deti milujú a sú im ochotné obetovať naozaj veľa. Zaslúžia si preto našu starostlivosť a uznanie, veď kto iný je vám celý život najbližší? Nielen z týchto dôvodov sa začal sláviť svia
78 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 78 položiek
 • 1 Recenzia 

  Bestseller tejto sezóny! Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm.

  13,50€
 • 1 Recenzia 

  Mikina s kapucňou + vankúš. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm. Uveďte, prosím v správe veľkosť objednávky Overte si svoje rozmery:Tabuľa rozmerov

  42,50€
 • 1 Recenzia 

  Tričko s potlačou + hrnček. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny. Uveďte, prosím v správe veľkosť objednávky Overte si svoje rozmery:Tabuľa rozmerov

  23,50€
 • 1 Recenzia 

  Tričko s potlačou. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm. Uveďte, prosím v správe veľkosť objednávky Overte si svoje rozmery:Tabuľa rozmerov

  27,00€
 • 1 Recenzia 

  Tričko + mikina s kapucňou. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny. Uveďte, prosím v správe veľkosť objednávky Overte si svoje rozmery:Tabuľa rozmerov

  42,50€
 • 1 Recenzia 

  Bestseller tejto sezóny! Dámska mikina s kapucňou. Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. Vyrobená z hrubej, kvalitnej bavlny.Overte si svoje rozmery: Tabuľa rozmerov

  29,00€
 • 1 Recenzia 

  Takto vyzerá tá najlepšia mama na svete - hrnček Ideálne ako darček pre Tebe blízku osobu.

  10,00€
 • 1 Recenzia 

  Takto vyzerá tá najlepšia mama na svete - vankúš Bestseller tejto sezóny! Perfektná pre Vás, a taktiež ako darček pre Vašu blízku osobu. V sade dostanete povlak a vankúš a rozmeroch 38x38 cm.

  13,50€
 • 2 Recenzia 

  Mama, ktorá má vždy pravdu Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Super mama Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Takto vyzerá tá najlepšia mama na svete Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  13,90€
 • 2 Recenzia 

  Som hrdá na mnoho vecí v živote, ale žiadna z nich neprekoná bytie mamou Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v decembri  Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v novembri  Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v októbri Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v septembri  Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v auguste Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v júli Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v júni Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v máji Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v apríli Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v marci  Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej vo februári  Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Očarujúca mama krásnej dcérky narodenej v januári Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Mama na špeciálne úlohy (práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni), mám tiež úžasného syna narodeného v decembri Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Mama na špeciálne úlohy (práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni), mám tiež úžasného syna narodeného v novembri Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
 • 1 Recenzia 

  Mama na špeciálne úlohy (práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni), mám tiež úžasného syna narodeného v októbri Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

  12,50€
Zobraziť 1 - 27 z 78 položiek

Sviatok matiek, oslavy a darčeky pre naše mamy

Oslava matiek a materstva sa tiahne ako červená niť celými dejinami, počnúc gréckymi slávnosťami cez oslavy matiek v 16. storočí až po dvadsiate storočie. Vtedy vznikla myšlienka pravidelných osláv Dňa matiek, kedy deti obdarúvajú svoje mamičky a to predovšetkým vlastnoručne vyrobenými darčekmi.

N...

Sviatok matiek, oslavy a darčeky pre naše mamy

Oslava matiek a materstva sa tiahne ako červená niť celými dejinami, počnúc gréckymi slávnosťami cez oslavy matiek v 16. storočí až po dvadsiate storočie. Vtedy vznikla myšlienka pravidelných osláv Dňa matiek, kedy deti obdarúvajú svoje mamičky a to predovšetkým vlastnoručne vyrobenými darčekmi.

Nielen deti by ale mali na svojej mamy pamätať. Aj keď sme dospelí, stále sme deti svojich mamičiek a určite si zaslúžia nejaký nápaditý a milý darček.

Aký je ale ten najlepší darček pre naše mamy?

Patrilo by sa povedať, že taký, ktorý je od srdca. Naše mamy si zaslúžia iba to najlepšie, čo ale robiť, keď nie sme zrovna zruční a vlastnoručne vyrobený darček pre mamu nám robí trochu problémy? Pravdou je, že nie každý je manuálne zručný, aby svoj vlastný darček dokázal vyrobiť, aj preto máme pár tipov, ktoré vám môžu pomôcť.

Určite nič nepokazíte, ak darujete vec, ktorá presne vyjadrí to, čo k svojej mame cítite. Na výber tak máte potrebné nápadité hrnčeky na rannú kávu alebo pohodlné vankúšiky s potlačou, ktoré vašu mamu určite potešia a spríjemnia jej všedné dni. Či už ráno pri raňajkách, alebo večer pri odpočinku na gauči, vždy si spomenie na vás. Ak sa vám ale tieto darčeky zdajú príliš všedné a chystáte sa darovať nejaký špeciálny darček, určite nemôžete opomenúť dizajnové dámske tričká pre mamy, ktoré ponúkame. Kvalitný materiál, skvelé farby a potlač určená priamo pre mamy ich robí pravdepodobne tým najnápaditejším a najlepším darčekom pre vaše mamy. Pohodlné tričká v dámskom strihu ponúkame navyše v rôznych dizajnoch, takže bude určite možné vybrať ten pravý práve pre vašu mamu. A potom si vždy, keď si tričko oblečie, určite spomenie na vás a na všetku lásku, ktorú jej dávate. Dámske tričko pre mamu je veľmi pekný nápad, ktorý stojí za to využiť práve pre tohtoročný deň matiek. Nápis, ktorý si pre mamu vyberiete, presne vyjadrí vašu vďačnosť za to, čo pre vás vaša mama celý život robí, a smelo tak nahradí akýkoľvek vlastnoručne vyrobený darček!

Viac