Tričko k 18 narodeninám 

18 rokov... Prečo je tento vek braný ako veľký medzník? Tí, ktorí tento vek ešte nedosiahli, k nemu vzhliadajú ako k svojej méte, tí, ktorí ho už majú za sebou, by dosť často radi vrátili čas, aby im osemnásť ešte raz bolo... Osemnásť, sladký vek študentský, keď ešte nemáme starosti ako ostatní dospelí. Študujeme na strednej, prežívame prvé lásky a nemusíme väčšinou riešiť existenčné alebo ďalšie podobné starosti. Žijeme tu a teraz, užívame si voľný čas a máme veľa snov a plánov do budúcnosti.
8 produkty
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Dospelosť?

Áno, už to tak je, aspoň podľa zákona. Aj keď existuje niekoľko krajín, kde je za dospelosť považovaný iný vek, vo väčšine krajín je to práve dovŕšenie osemnástich rokov. Stať sa dospelým znamená prestať byť dieťaťom (sami si odpovedzte, nakoľko je to pravdou). Človek začína byť zodpovedný sám za seba, môže ísť k voľbám, môže sa oženiť či vydať, získať zamestnanie, urobiť si vodičský preukaz alebo začať piť alkohol. Ako sami vidíte, osemnáste narodeniny sú veľkým medzníkom v živote každého človeka a je úplne prirodzené, že oslavy práve týchto narodenín bývajú veľmi bujaré.

Aký darček pre Vášho kamaráta?

Čím obdarovať kamaráta, ktorému už osemnástka klope na dvere? Špeciálne narodeniny si žiadajú špeciálne darčeky, a preto vôbec nie je od veci obdarovať oslávenca niečím, čo jeho vek vyzdvihne, niečím, čo dá každému najavo, že má tú česť práve stretnúť nového dospelého človeka. Pretože taká oslava určite bude veľká a bude veľa pozvaných, treba bezpochyby upozorniť na oslávenca. Prečo to teda rovno nespojiť s darčekom?

Ideálnym darčekom pre každý vek, a to nielen pre čerstvé osemnástiny, je bezpochyby kvalitné tričko s tematickou potlačou. Tričká sú vyrábané z kvalitnej bavlny, potlače sú vyrábané najnovšou technológiou, čo zaručuje naozaj špičkovú kvalitu. Stavte sa, že hneď ako si oslávenec oblečie práve toto tričko, pobaví všetkých svojich hostí. Ocenia nielen vtipný dizajn, ale tiež úžasný komfort a pohodlie. A čo viac, tričkom môžete obdarovať nielen svojich kamarátov, ale aj dievčatá, pretože v našom online obchode máme k dispozícii pánske aj dámske verzie. A na originálny darček je zamiesené!

Ak si nevyberiete z našich vzorov, určite nás neváhajte kontaktovať. Chápeme, že tieto nevšedné a neopakovateľné narodeniny si žiadajú aj neopozeraný dizajn, a preto Vám radi vyrobíme tričko alebo mikinu na mieru s Vaším vlastným grafickým návrhom. Tak na čo ešte čakáte? :)

Viac