Tričko k 30 narodeninám 

Pravdupovediac, tridsiate narodeniny sú pre mnohých o dosť väčším zlomom, než napríklad narodeniny dvadsiate. V dvadsiatich sme sa na oslave opíjali do rána, bol to žúr so všetkým, teraz sme ale o desať rokov starší, máme napríklad už iné hodnoty, niektorí aj manžela, manželku alebo deti, a preto už je oveľa ťažšie poskladať dohromady všetky atribúty oslavy. Ako s obľubou tvrdím, tridsiatka je už vek, kedy by sa mali prestať dávať sviečky na tortu za každý rok narodenia, pretože už sa tam jednod
30 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 30 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 30 položiek

Tridsať - ten najlepší vek

Všetci gratulanti Vám budú tvrdiť, že tridsiatka je ten najlepší vek. A majú pravdu. Väčšinou už neštudujete, máte za sebou nejaké pracovné skúsenosti, bývate už samostatne bez rodičov, či už s partnerom a deťmi, alebo napríklad sami, už viete, že kombinovať pivo a panáky nie je príliš dobrý nápad a dokážete si strážiť platenie zloženiek. Prvé vrásky ani vypadávanie vlasov Vás ešte netrápi a máte veľa energie. Tak prečo neurobiť poriadnu oslavu tridsiatych narodenín?

Okrúhle výročie

Tridsiatka je okrúhle výročie a preto si zaslúži oveľa väčšiu pozornosť. Okrem obligátnych darčekov, ktoré sú na každej oslave (ako kvalitné víno, fľaška whisky, sviečky či kvety pre dámu), je dobré vymyslieť darček buď spoločný, alebo prinajmenšom originálny. Aby oslávenec či oslávenkyňa na svoje tridsiate narodeniny nikdy nezabudli. V poslednej dobe sú veľmi obľúbené zážitkové darčeky, kedy je oslávenec vyslaný napríklad na let balónom, skok bungee jumping alebo sa učí potápať. Ruku na srdce, takéto darčeky sú síce fajn, ale nie každý je dobrodruh a ocení to. Niektoré pokojnejšie povahy by potom taký darček považovali skôr za danajský dar.

Aký teda ale vybrať darček, aby bol dostatočne originálny? Našťastie v dnešnej dobe už môžete vybrať darček presne podľa svojho gusta a tak, aby presne sedel k osobe oslávenca. Máme na mysli napríklad originálne hrnčeky, vankúšiky alebo tašky s potlačou. Takáto potlač s tematikou tridsiatych narodenín bude Vášmu kamarátovi ešte dlho pripomínať fajn oslavu a jeho priateľov, ktorí ho obdarovali. Pokiaľ chcete zájsť ešte ďalej, nechajte vytvoriť pre oslávenca tričko alebo mikinu s potlačou k jeho tridsiatke! Kvalitný bavlnený materiál a úplné pohodlie len znásobí radosť z originálneho darčeka! Nápaditý dizajn tričiek s potlačou je v súčasnej dobe veľkým trendom a nie je vôbec divu. Pri tak širokej ponuke, akú pre pánov a dámy máme, si vyberie určite každý!

Viac